ΣΑΒΒΑΤΟ 01-03-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

2.

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

15.30

ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15.30

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

                                                 ΤΕΤΑΡΤΗ 5-3-2014

 ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 17.00

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 08-03-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

 

15.30

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ

3.

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

15.30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15.30

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΤΡΟΜ  ΧΑΛΚΕΡΟΥ

5.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15.30

ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ-ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

6.

ΖΥΓΟΥ

15.30

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

7.

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

15.30

ΑΤΡΟΜ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ

8.

ΞΕΡΙΑΣ

15.30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

9.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

15.30

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 09-03-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

11.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

2.

ΠΡΙΝΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

11.00

ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

4.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

5.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

15.30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

6.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

15.30

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

7.

ΛΥΔΙΑΣ

15.30

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

8.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦ

9.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

15.30

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

10.

ΚΑΡΥΑΣ

15.30

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ-ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

11.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ Τ.ΜΕΛ

15.30

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

12.

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

15.30

Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

 

 

 

 

                                       ΠΕΜΠΤΗ 13-3-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

16.15

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 15-03-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΕΡΝΗΣ

15.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ

2.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

15.30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

4.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

15.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΠΑΓΓΑΙΟ

5.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15.30

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ

6.

ΓΕΡΟΝΤΑ

15.30

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛ

7.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15.30

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

8.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15.30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

9.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

15.30

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

10.

ΛΕΚΑΝΗΣ

15.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 16-03-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΛΙΜΕΝΑ

11.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΠΗΓΩΝ

11.00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

3.

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

11.00

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

4.

ΠΟΤΟΥ

15.30

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

5.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

15.30

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

6.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.30

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

7.

ΠΗΓΩΝ

15.30

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

8.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ Τ.ΜΕΛ

15.30

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

9.

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

15.30

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ-ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

10.

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

15.30

ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ

11.

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

15.30

Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ-ΑΤΡΟΜ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 22-03-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

2.

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

15.30

ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΟΦΡΥΝΙΟΥ

15.30

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

4.

ΛΥΔΙΑΣ

15.30

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

5.

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

15.30

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

6.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15.30

ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

7.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15.30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

8.

Ν.ΚΑΡΥΑΣ

15.30

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

9.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ Τ.ΜΕΛ

15.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

10.

ΞΕΡΙΑ

15.30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 23-03-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

11.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

2.

ΛΙΜΕΝΑ

11.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

15.30

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

4.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ-ΠΑΓΓΑΙΟ

5.

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

15.30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

6.

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

15.30

Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ-ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ

7.

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

15.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

8.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15.30

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

9.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

15.30

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 29-03-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

2.

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

15.30

ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

3.

ΟΦΡΥΝΙΟΥ

15.30

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΖΥΓΟΥ

15.30

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

5.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15.30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

6.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15.30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

7.

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

15.30

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ-ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 30-03-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

11.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΓΕΡΟΝΤΑ

11.00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

11.00

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

4.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

5.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

16.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

6.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

16.30

ΠΑΓΓΑΙΟ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

7.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

16.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

8.

ΠΗΓΩΝ

16.30

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

9.

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

16.30

ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ-Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ

10.

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

16.30

ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

                                             ΣΑΒΒΑΤΟ  05-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΕΡΑΜΟΥ

16.30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

16.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ

3.

ΠΕΡΝΗΣ

16.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

4.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

16.30

ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

5.

ΖΥΓΟΥ

16.30

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

6.

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

16.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ

7.

Ν.ΚΑΡΥΑΣ

16.30

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

8.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

16.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

 

 

 

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 06-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΛΙΜΕΝΑ

11.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

2.

ΛΕΚΑΝΗΣ

11.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

3.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

11.00

ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

4.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

11.00

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

5.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

16.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

6.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

16.30

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

7.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

16.30

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

8.

ΠΗΓΩΝ

16.30

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

9.

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

16.30

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

10.

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

16.30

ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

11.

ΠΡΙΝΟΥ

16.30

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ-ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

12.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

16.30

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

13.

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

16.30

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

                                              ΤΕΤΑΡΤΗ  09-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

17.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

2.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

17.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

3.

ΛΙΜΕΝΑ

17.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 12-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΕΡΝΗΣ

17.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

2.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

17.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

17.00

ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

4.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

17.00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

5.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

17.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

6.

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

17.00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

 

 

 

 

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 13-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

11.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11.00

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

3.

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

11.00

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

4.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

11.00

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

5.

ΠΗΓΩΝ

11.00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

6.

ΠΗΓΩΝ

17.00

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

7.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

17.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

8.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

17.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

9.

ΓΕΡΟΝΤΑ

17.00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ

10.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

17.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

11.

ΠΟΤΟΥ

17.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΠΑΓΓΑΙΟ

                                              ΤΕΤΑΡΤΗ 23-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

17.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

2.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

17.00

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

3.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

17.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 26-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

17.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΛΙΜΕΝΑ

17.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

3.

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

17.00

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

4.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

17.00

ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

5.

Ν.ΚΑΡΥΑΣ

17.00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

6.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

17.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

7.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

17.00

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

 

 

 

 

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 27-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

11.00

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

2.

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

11.00

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

3.

ΠΟΤΟΥ

17.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

4.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

17.00

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

5.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

17.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΠΑΓΓΑΙΟ

6.

ΛΕΚΑΝΗΣ

17.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

7.

ΠΗΓΩΝ

17.00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

                                              ΤΕΤΑΡΤΗ 30-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

17.00

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

17.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

3.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

17.00

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 03-05-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΞΕΡΙΑ

17.30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

2.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

17.30

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

3.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

17.30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

4. ΖΥΓΟΥ 17.30 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 04-05-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

11.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

2.

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

11.00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ-ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

3.

ΠΡΙΝΟΥ

17.30

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ

4.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

17.30

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

17.30

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

6.

ΠΗΓΩΝ

17.30

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

7.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

17.30

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛ

8.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

17.30

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

9.

ΛΥΔΙΑΣ

17.30

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

10.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

17.30

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

 

 

 

 

                                             ΤΕΤΑΡΤΗ 07-05-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΟΤΟΥ

17.30

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

2.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

17.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

3.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

17.30

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 10-05-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

17.30

ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

17.30

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

3.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

17.30

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

4.

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

17.30

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

5. ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ 17.30 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 11-05-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

17.30

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

2.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

17.30

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ-ΠΑΓΓΑΙΟ

3.

ΛΥΔΙΑΣ

17.30

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

4.

ΛΙΜΕΝΑ

17.30

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

5.

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

17.30

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

6.

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

17.30

ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

7.

ΛΕΚΑΝΗΣ

17.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

                                              ΤΕΤΑΡΤΗ 14-05-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

17.30

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

2.

ΠΗΓΩΝ

17.30

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

3.

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

17.30

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ-ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

4.

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

17.30

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 18-05-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

17.30

ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

2.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

17.30

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

3.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

17.30

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

4.

ΞΕΡΙΑ

17.30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΣΤΗ Β' ΦΑΣΗ Ο ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ ΑΕΤΟΣ ΟΡ...

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΣΤΗ Β' ΦΑΣΗ Ο ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ Ε.Π.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ " ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ" Μεγαλειώδη εκτός έδρας νίκη πήρε ο κυπελλούχος της Ε.Π.Σ.Καβάλας ΑΕΤΟΣ Ορφανού μέσα στη Α...
Περισσότερα

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΘΑΣΟΣ 2014...

ΚΥΡΙΑΚΗ 4-5-2014 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ (9) ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ  ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑ 2004 ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΘΕΑΓ...
Περισσότερα

ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ...

Α) ΠΡΟΣΟΧΗ Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ τροποποιεί το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων ως ακολούθως.                                                ...
Περισσότερα