1. Το πρόγραμμα των αγώνων Κυπέλλου Κατηγοριών για την ημιτελική φάση έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

14:30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

14:30

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

14:30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

14:30

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

 

2.  Ο εξ’ αναβολής ποδοσφαιρικός αγώνας για το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ – Α.Ο. ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ, θα διεξαχθεί την Κυριακή 25/11/2018 στις 15:00 μ.μ.

3. Πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 1/11/2018 στα γραφεία της ΕΠΣ Καβάλας η κλήρωση των αγώνων Κυπέλλου για τη φάση των «16», η οποία ανέδειξε τα παρακάτω ζευγάρια:

1.  ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

    2.      ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

    3.      ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

    4.      ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ – ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

    5.      Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

    6.      ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

    7.      Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ – ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

   8.      Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ – ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

 

   4. Τη Δευτέρα 5 Νοεμβρίου 2018 στις 19:15 μ.μ., στο πλαίσιο της εβδομαδιαίας εκπαιδευτικής δραστηριότητας, θα πραγματοποιηθεί η επιμορφωτική συγκέντρωση των διαιτητών στην αίθουσα εκπαίδευσης διαιτητών της ΕΠΣ Καβάλας. Στην εν λόγω συγκέντρωση θα παρουσιασθεί η διδακτική ενότητα «Μαρκαρίσματα», με προβολή επιλεγμένων clips, τα οποία περιλαμβάνονται στο εκπαιδευτικό υλικό της UEFA (RAP 2017 -2 και RAP 2018 – 1).

     5. Τροποποιείται η ώρα έναρξης των παρακάτω αγώνων:

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ, ώρα 12:00 μ.μ.

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ – ΚΑΒΑΛΑ 2004, ώρα 11:30 π.μ.

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ, ώρα 14:00 μ.μ.

   6. Καλείται σε απολογία την Τρίτη 6 Νοεμβρίου 2018 στις 18:00 μ.μ. στα γραφεία της ΕΠΣ Καβάλας το Διοικητικό Συμβούλιο του σωματείου ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ, για όσα αναφέρει στο φύλλο αγώνα ο διαιτητής της αναμέτρησης ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ για το Κύπελλο.