Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ                                                            ΚΑΒΑΛΑ 28-3-2014

   ΚΑΒΑΛΑ

                                       ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Γνωρίζουμε σε όλα τα σωματεία της Α2 κατηγορίας και συγκεκριμένα στον όμιλο ανόδου, ότι εκ παραδρομής δεν τους έχει κοινοποιηθεί το πρόγραμμα των δύο τελευταίων αγωνιστικών το οποίο έχει ως ακολούθως.

                                       ΣΑΒΒΑΤΟ 3-5-2014

ΩΡΑ 17.30 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΩΡΑ 17.30 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

                                      ΣΑΒΒΑΤΟ 10-5-2014

ΩΡΑ 17.30 ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΩΡΑ 17.30 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

Νίκη πρόκριση πέτυχε ο κυπελλούχος της ένωσής μας ΑΕΤΟΣ Ορφανού επι του κυπελλούχου Ε.Π.Σ.ΔΡΑΜΑΣ, ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ Καλλιφύτου. Στη συνέχεια για την προημιτελική φάση σε ουδέτερο γήπεδο της Κατερίνης θα αντιμετωπίσει τον Κυπελλούχο του τετάρτου ομίλου.

Την Κυριακή 30 Μαρτίου 2014 στα γήπεδα Ζυγού –Κρυονερίου και Αμυγδαλεώνα η Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ διοργανώνει το τουρνουά ποδοσφαίρου για την κατηγορία (Κ11) με ώρα έναρξης των αγώνων 11.00.π.μ.

Την ίδια ημέρα Κυριακή 30 Μαρτίου 2014 στα γήπεδα Σταυρού Αμυγδαλεώνα και ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΠΑΟΚ η Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ  διοργανώνει τουρνουά ποδοσφαίρου για την κατηγορία (Κ9).

Υπενθυμίζουμε όλα τα σωματεία ότι η Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ πρόκειται να διοργανώσει την Κυριακή 4 Μαΐου 2014 το τουρνουά ποδοσφαίρου, για ποδοσφαιριστές μικρών ηλικιών, κατηγορίας (Κ9) και (Κ11). Τα γήπεδα που θα φιλοξενήσουν τους αγώνες είναι του Λιμένα και της Ποταμιάς.Η Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ θα αναλάβει το κόστος μετακίνησης των σωματείων από Κεραμωτή σε Λιμένα και γήπεδα καθώς και την επιστροφή από Λιμένα σε Κεραμωτή. Ως εκ τούτου τα σωματεία που θα λάβουν μέρος στα τουρνουά είναι υποχρεωμένα να μετακινηθούν έως την Κεραμωτή.Το πρόγραμμα των αγώνων θα κοινοποιηθεί στα σωματεία μετά τη λήξηπροθεσμίας των δηλώσεων συμμετοχής.

Η Επιτροπή Τμημάτων υποδομής της Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ, γνωρίζει σε όλα τα σωματεία, τις ηλικίες των ποδοσφαιριστών που θα επανδρώσουν τις ομάδες μικρών κατηγοριών για την ποδοσφαιρική περίοδο 2014-2015.

(Κ17) γεννημένοι τα έτη 1997-1998

(Κ15) γεννημένοι τα έτη 1999-2000

(Κ13) γεννημένοι τα έτη 2001-2002

(Κ11) γεννημένοι τα έτη 2003-2004

(Κ9) γεννημένοι τα έτη 2005-2006

Η έγκαιρη ενημέρωση θα βοηθήσει όλα τα σωματεία να κάνουν έγκαιρα τον προγραμματισμό τους για τη νέα ποδοσφαιρική περίοδο.

Καλούνται σε απολογία την Τρίτη 1-4-2014 και ώρα 6.μ.μ. στα γραφεία της ένωσής τα σωματεία ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ξεριάς και ΑΕΤΟΣ Ερατεινού για όσα αναγράφει στο φύλλο αγώνα ο διαιτητής της συνάντησης ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ξεριάς-ΑΕΤΟΣ Ερατεινού.

Καλείται σε απολογία την Τρίτη 1-4-2014 και ώρα 5.30.μ.μ. στα γραφεία της ένωσης ο Πρόεδρος του σωματείου ΑΡΗ Πρίνου κ. Παπαγεωργίου Ι για όσα αναγράφει στο φύλλο αγώνα ο διαιτητής της συνάντησης ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.Καρυάς-ΑΡΗΣ Πρίνου.

Τιμωρήθηκε με χρηματικό πρόστιμο τριάντα (30)€ ο προπονητής του σωματείου Α.Ε.Καβάλας κ. Ζέρβας Β, για όσα αναγράφει στο φύλλο αγώνα ο διαιτητής της συνάντησης Α.Ε.Καβάλας-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Πέρνης.

10.Το Δ.Σ. στη συνεδρίασή του τιμώρησε τους παρακάτω ποδοσφαιριστές

ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗΣ Δ                  ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ                 1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΧΑΡ                  ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ        3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ  

 

Με νίκη πέρασε ο κυπελλούχος Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΕΤΟΣ Ορφανού από την Αρναία Χαλκιδικής, επί του τοπικού ΑΠΟΛΛΩΝΑ με σκορ 1-0. Η νίκη αυτή του χάρισε την πρόκριση στη Β’ φάση του θεσμού, στην οποία θα υποδεχθεί στην έδρα του, την Τετάρτη 26-3-2014 και ώρα3.30.μ.μ. τον κυπελλούχο Ε.Π.Σ.Δράμας ΕΘΝΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑ Καλλιφύτου.

     2. ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΠΡΩΤΩΝ ΒΟΗΘΕΙΩΝ με θέμα:

1. Βασική υποστήριξη της ζωής (ΚΑΡΠΑ).

2. Χρήση Αυτόματου εξωτερικού Απινιδωτή

3. Θέση ανάνηψης (θέση Ασφάλειας).

Στο αμφιθέατρο του Γενικού Νοσοκομείου Καβάλας πρόκειται να διεξαχθεί σεμινάριο Καρδιοπνευμονικής Αναζωογόνησης και χρήση Αυτόματου Εξωτερικού Απινιδωτή (BLS/AED), πιστοποιημένο από το Ευρωπαϊκό Συμβούλιο Αναζωογόνησης. Το σεμινάριο απευθύνεται τόσο σε επαγγελματίες υγείας, όσο και σε πολίτες που δεν έχουν σχέση με το χώρο της υγείας. Το σεμινάριο είναι διαρκείας περίπου πέντε (5) ωρών και περιλαμβάνει διαλέξεις, επιδείξεις δεξιοτήτων, πρακτική εξάσκηση στην ΚΑΡΠΑ, τον αυτόματο εξωτερικό απινιδωτή και τη θέση ανάνηψης σε ολιγομελείς ομάδες και συζήτηση. Το κόστος ανά συμμετέχοντα είναι (15)€ για τους επαγγελματίες υγείας και (18,45)€ για τους πολίτες. Με τη λήξη του σεμιναρίου θα δοθεί στους επιτυχόντες, πιστοποιητικό (ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ) από το Ευρωπαϊκό Συμβούλιο αναζωογόνησης (ERC). Η Ε.Π.Σ.Καβάλας προτείνει σε όλους τους επαγγελματίες υγείας που κατά καιρούς προσφέρουν τις υπηρεσίες τους, κατά τη διάρκεια των αγώνων (νοσηλευτές, φυσικοθεραπευτές, φαρμακοποιούς ) αλλά και τους προπονητές ποδοσφαίρου, διαιτητές, παράγοντες ποδοσφαίρου, ποδοσφαιριστές και φιλάθλους, να παρακολουθήσουν το εν λόγω σεμινάριο, έτσι ώστε να εμπλουτίσουν τις γνώσεις τους και να τις προσφέρουν, αν , όποτε και αυτό κριθεί αναγκαίο. Όποιος επιθυμεί να ενημερωθεί για τις λεπτομέρειες του σεμιναρίου ή να πραγματοποιήσει εγγραφή, να επικοινωνήσει με την κ. Εμμανουηλίδου Δέσποινα στο τηλ 6941403204.

 Ο δεύτερος όμιλος του τουρνουά (Κ11) για το τουρνουά της Κυριακής 30 Μαρτίου 2014 θα αγωνισθεί στα γήπεδα του Αμυγδαλεώνα αντί του αρχικά ορισθέντα γηπέδου (5Χ5) ΣΦΑΓΕΙΩΝ Καβάλας. Ως εκ τούτου παρακαλούνται οι ομάδες που συμμετέχουν στον όμιλο αυτό να παρουσιασθούν στα γήπεδα του Αμυγδαλεώνα.

Την Παρασκευή 21 Μαρτίου 2014 αντιπροσωπεία της Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ επισκέφθηκε τα σωματεία της Θάσου όπου συζήτησε με τους εκπροσώπους τους τα προβλήματα που τα απασχόλησαν κατά την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο. Έγινε μία γενική συζήτηση εφ’ όλης της ύλης για το μέλλον του τοπικού ποδοσφαίρου, ενώ κατατέθηκαν προτάσεις για τη βιωσιμότητα των σωματείων. Έγινε επίσης αναφορά για το θεσμό του τουρνουά, που αφορά τις κατηγορίες (Κ9) και (Κ11) και διεξάγεται κάθε χρόνο, την άνοιξη, στο νησί της Θάσου.       

Τιμωρήθηκε με χρηματικό πρόστιμο πενήντα (50)€ ο παράγοντας του σωματείου ΑΠΟΛΛΩΝ Χρυσοχωρίου κ. Ποδάρας Θεοφ για όσα αναγράφει στο φύλλο αγώνα ο διαιτητής της συνάντησης ΘΕΑΓΕΝΗΣ Θάσου-ΑΠΟΛΛΩΝ Χρυσοχωρίου.

Το Δ.Σ. στη συνεδρίασή του τιμώρησε τους παρακάτω ποδοσφαιριστές

ΝΑΝΟΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ       ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ           1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΙΑΝΤΣΑΚΛΙΔΗΣ Ε       ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ              2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΚΑΖΑΝΙΔΗΣ Α               ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ      1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Ι               ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ          1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Ε.Π.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ                                                   ΚΑΒΑΛΑ 14-3-2014

                                                ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για τους αγώνες της Β’ φάσης τουκυπέλλου ερασιτεχνών ποδοσφαιριστών, η οποία ανέδειξε τον ΑΕΤΟ Ορφανού αντίπαλο του κυπελλούχου ΕΠΣ Χαλκιδικής ΑΠΟΛΛΩΝ Αρναίαςεκτός έδρας. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στις 3.30.μ.μ. της Τετάρτης19 Μαρτίου 2014 στο γήπεδο Αρναίας. Σε περίπτωση πρόκρισης του ΑΕΤΟΥ Ορφανού στην Γ’ φάση του  Κυπέλλου, θα υποδεχθεί στην έδρα του τον Κυπελλούχο Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ, ΕΘΝΙΚΟ Καλλιφύτου την Τετάρτη 26 Μαρτίου 2014 στις 3.30.μ.μ.

Ενημερώνουμε τα σωματεία που είχαν ποδοσφαιριστές στις μικτές μαςομάδες νέων και παίδων, να τους ειδοποιήσουν, ώστε να παραλάβουν από τα γραφεία της ένωσης τα δικαιολογητικά για τη δικαιολόγηση των απουσιών    τους από τα μαθήματά τους τις ημέρες που συμμετείχαν στην αποστολή της ομάδας.

Κάνουμε γνωστό σε όλα τα σωματεία που δήλωσαν συμμετοχή στα νέα τουρνουά, για τις κατηγορίες (Κ9) και (Κ11), ότι αυτά θα διεξαχθούν την Κυριακή 30 Μαρτίου 2014. Το πρόγραμμα αγώνων και τα γήπεδα θα γνωστοποιηθούν στα σωματεία από την Τρίτη 18 Μαρτίου 2014 μέσω των προγραμμάτων τα οποία θα διανέμονται από τα γραφεία της ένωσης.  

Τιμωρήθηκε με έγγραφη επίπληξη ο παράγοντας του σωματείου ΒΥΡΩΝ Καβάλας κ. Μαύρος Παύλος.

Τιμωρήθηκε με χρηματικό πρόστιμο τριάντα (30)€ ο προπονητής του σωματείου ΕΘΝΙΚΟΥ Ν.Καρυάς κ. Σιώπης Δημήτριος, για όσα αναγράφει στο φύλλο αγώνα ο διαιτητής της συνάντησης ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.Καρυάς-ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ Γέροντα.

Τιμωρήθηκε με χρηματικό πρόστιμο τριάντα (30)€ ο προπονητής του σωματείου ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ Γέροντα κ. Σεμίζογλου Μ, για όσα αναγράφει στο φύλλο αγώνα ο διαιτητής της συνάντησης ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.Καρυάς-ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ Γέροντα.

Το Δ.Σ. της Ε.Π.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ για όσα έλαβαν χώρα στον τελικό κυπέλλουΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.Καρβάλης –ΑΕΤΟΣ Ορφανού, τιμωρεί α) τον προπονητή κ. Καρακείσογλου Νικόλαο με απαγόρευση εισόδου τους στους αγωνιστικούς χώρους για ένα (1) μήνα. Η ποινή του αρχίζει από την Δευτέρα 17-3-2014. β) Τιμωρεί τον κ. Κείσογλου Ανέστη για απειλές και εξύβριση κατά μελών του Δ.Σ. της Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ με απαγόρευση ενασχόλησης του με το άθλημα του ποδοσφαίρου, για τρία (3) χρόνια, με οποιαδήποτε ιδιότητα. Η ποινή του αρχίζει από την Δευτέρα 17-3-2014. γ) Τιμωρεί, το σωματείο ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.Καρβάλης για τη ρίψη αντικειμένωνκαι κροτίδων από τους φιλάθλους του, καθώς και τις καταστροφές πουπροκάλεσαν σε καθίσματα και πάγκους ομάδων με το χρηματικό πρόστιμο τωνεξακοσίων (600)€. δ) Τιμωρεί το γήπεδο του σωματείου με ποινή αποκλεισμού δύο αγωνιστικών ημερών με αναστολή. Τέλος υποχρεώνει το σωματείο ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.Καρβάλης, να αποκαταστήσει όλες τις υλικές ζημιές που προκάλεσαν οι φίλαθλοι του στο Δημοτικό στάδιο Ελευθερούπολης, αφού πρώτα τους ενημερώσουμε για την έκθεση ζημιών που θα συντάξουν οι αρμόδιοι του γηπέδου.

Το Δ.Σ. στη συνεδρίασή του τιμώρησε τους παρακάτω ποδοσφαιριστές

ΡΑΠΤΗΣ Ι                               ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ      1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΙΔΕΡΑΣ ΖΗΣΗΣ                      ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ                      2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Γ                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ        1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΧΥΣΕΝΙ Ν                                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ        1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΟΥΤΣΟΜΥΤΗΣ Σ                     ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ              1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΩΤΙΔΗΣ Γ                           ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ               1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ               ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ                1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΡΙΑΔΗΣ Κ                         ΠΑΓΓΑΙΟ                             1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

           

Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ                                                  ΚΑΒΑΛΑ 07-03-2014

  ΚΑΒΑΛΑ

                                                 ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Την ήττα γνώρισαν οι περιφερειακές μικτές μας ομάδεςπαίδων και νέων την Τετάρτη 5 Μαρτίου 2014 στις Σέρρες από τιςαντίστοιχες μικτές ομάδες της δεύτερης περιφέρειας (Κεντρική Μακεδονία).

Κυπελλούχος Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ για την ποδοσφαιρικήπερ. 2013-2014 αναδείχθηκε το σωματείο ΑΕΤΟΣ Ορφανού. Στοντελικό που έγινε την Τετάρτη 5 Μαρτίου 2014 στο Δημοτικό στάδιοΕλευθερούπολης, επιβλήθηκε του αντιπάλου του ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.Καρβάλης με σκορ 2-1.

Ενημερώνουμε τα σωματεία μας που διατηρούν τμήματα υποδομής(Κ9) και (Κ11) ότι την Κυριακή 4 Μαίου 2014 θα διεξαχθεί το ετήσιοτουρνουά ποδοσφαίρου «ΘΑΣΟΣ 2014». Όσες ομάδες επιθυμούννα συμμετάσχουν πρέπει να το δηλώσουν εγγράφως στην Ένωση.

Καλείται σε απολογία ο Πρόεδρος του σωματείου Α.Ε.Πιερέωνκ. Πασχαλίδης Αν την Τρίτη 11-3-2014 και ώρα 6.μ.μ. στα γραφείατης ένωσης για όσα αναγράφει στο φύλλο αγώνα ο διαιτητής τηςσυνάντησης ΑΕ Πιερέων-ΑΕ Καβάλας.

Τιμωρήθηκε με χρηματικό πρόστιμο τριάντα (30€) ο προπονητήςτου σωματείου ΑΕ. Καβάλας κ. Ζέρβας Β, για όσα αναγράφει στο φύλλο αγώνα ο διαιτητής της συνάντησης ΑΕ Πιερέων-ΑΕ Καβάλας.

Τιμωρήθηκε με χρηματικό πρόστιμο τριάντα (30€) ο προπονητήςτου σωματείου ΑΕ Πιερέων κ. Στυλιανού Παν, για όσα αναγράφει στο φύλλο αγώνα ο διαιτητής της συνάντησης ΑΕ Πιερέων-ΑΕ Καβάλας. 

                                                                   Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

                                                                   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ

Ε.Π.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ                                                   ΚΑΒΑΛΑ 28-2-2014

  ΚΑΒΑΛΑ

                                       ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

  1. Πραγματοποιήθηκε και η κλήρωση της Β’ φάσης για το

πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας οι αγώνες της οποίας θ’ αρχίσουν

το Σαββατοκύριακο 8-9 Μαρτίου 2014.

  1. Ο αναβληθείς λόγω καιρικών συνθηκών αγώνας

ΒΥΡΩΝ Καβάλας-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.Καρβάλης θα διεξαχθεί την Πέμπτη

13-3-2014 και ώρα 4.15.μ.μ.

     3. Την Τετάρτη 5 Μαρτίου 2014 ταξιδεύουν οι μικτές περιφερειακές

μας ομάδες παίδων και νέων στις Σέρρες όπου πρόκειται να

αντιμετωπίσουν τις αντίστοιχες ομάδες της δεύτερης περιφέρειας.

Οι παίδες θ’ αρχίσουν στις 1.μ.μ. ώρα ενώ οι νέοι στις 3.μ.μ. ώρα.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο ενωσιακό γήπεδο της Ε.Π.Σ. Σερρών.

  1. Την Τετάρτη 5 Μαρτίου 2014 και ώρα 5.μ.μ. στο δημοτικό

στάδιο Ελευθερούπολης διεξάγεται ο φετινός τελικός του κυπέλλου

μεταξύ των ομάδων ΑΕΤΟΣ Ορφανού-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.Καρβάλης.

  1. Όσες ομάδες επιθυμούν να δηλώσουν συμμετοχή στο τουρνουά

(Κ9) και (Κ11) που πρόκειται να διοργανώσει η Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ,

υποχρεούνται να δηλώσουν τη συμμετοχή τους εγγράφως έως και

τη Δευτέρα 10 Μαρτίου 2014.

  1. Στα πλαίσια του θεσμού της διεξαγωγής τουρνουά ποδοσφαίρου

για ποδοσφαιριστές μικρών ηλικιών στη Θάσο, η Ε.Π.Σ.Καβάλας

προγραμματίζει και φέτος το «ΘΑΣΟΣ 2014» το οποίο θα διεξαχθεί

στο τέλος του μήνα Απρίλη. Οι ομάδες που επιθυμούν να λάβουν

μέρος με τμήματα (Κ9) και (Κ11) παρακαλούνται να το δηλώσουν

εγγράφως έως και 31 Μαρτίου 2014.

  1. Τιμωρήθηκε με έγγραφη επίπληξη ο προπονητής του σωματείου

ΑΕΤΟΣ Ορφανού κ. Τίττης Γ

  1. Τιμωρήθηκε με έγγραφη επίπληξη ο προπονητής του σωματείου

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ Μυρτοφύτου κ. Κεσαπίδης Σ.

     9. Καλείται σε απολογία την Τρίτη 4-3-2014 και ώρα 6.μ.μ. στα

γραφεία της ένωσης το Δ.Σ. του σωματείου Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ Μυρτοφύτου

για όσα αναγράφει στο φύλλο αγώνα το διαιτητής της συνάντησης

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ Μυρτοφύτου-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Κρηνίδων.

     10. Το Δ.Σ. στη συνεδρίασή του τιμώρησε τους παρακάτω ποδοσφαιριστές

ΜΑΝΘΙΔΗΣ ΑΝ              ΜΑ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ                     4 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΚΟΝΣΟΥΛΑΣ Κ              ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ              2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΛΙΑΠΗΣ Γ                      ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ     1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Χ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ        1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

11.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

                                           ΣΑΒΒΑΤΟ 01-03-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

2.

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

15.30

ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15.30

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

                                                 ΤΕΤΑΡΤΗ 5-3-2014

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 17.00

                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 08-03-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

 

15.30

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ

3.

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

15.30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15.30

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΤΡΟΜ  ΧΑΛΚΕΡΟΥ

5.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15.30

ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ-ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

6.

ΖΥΓΟΥ

15.30

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

7.

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

15.30

ΑΤΡΟΜ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ

8.

ΞΕΡΙΑΣ

15.30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

9.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

15.30

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 09-03-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

11.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

2.

ΠΡΙΝΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

11.00

ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

4.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

5.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

15.30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

6.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

15.30

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

7.

ΛΥΔΙΑΣ

15.30

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

8.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦ

9.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

15.30

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

10.

ΚΑΡΥΑΣ

15.30

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ-ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

11.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ Τ.ΜΕΛ

15.30

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

12.

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

15.30

Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

 

 

 

 

                                       ΠΕΜΠΤΗ 13-3-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

16.15

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 15-03-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΕΡΝΗΣ

15.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ

2.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

15.30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

4.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

15.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΠΑΓΓΑΙΟ

5.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15.30

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ

6.

ΓΕΡΟΝΤΑ

15.30

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛ

7.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15.30

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

8.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15.30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

9.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

15.30

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

10.

ΛΕΚΑΝΗΣ

15.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 16-03-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΛΙΜΕΝΑ

11.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΠΗΓΩΝ

11.00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

3.

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

11.00

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

4.

ΠΟΤΟΥ

15.30

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

5.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

15.30

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

6.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.30

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

7.

ΠΗΓΩΝ

15.30

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

8.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ Τ.ΜΕΛ

15.30

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

9.

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

15.30

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ-ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

10.

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

15.30

ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ

11.

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

15.30

Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ-ΑΤΡΟΜ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 22-03-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

2.

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

15.30

ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΟΦΡΥΝΙΟΥ

15.30

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

4.

ΛΥΔΙΑΣ

15.30

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

5.

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

15.30

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

6.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15.30

ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

7.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15.30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

8.

Ν.ΚΑΡΥΑΣ

15.30

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

9.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ Τ.ΜΕΛ

15.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

10.

ΞΕΡΙΑ

15.30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 23-03-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

11.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

2.

ΛΙΜΕΝΑ

11.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

15.30

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

4.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ-ΠΑΓΓΑΙΟ

5.

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

15.30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

6.

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

15.30

Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ-ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ

7.

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

15.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

8.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15.30

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

9.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

15.30

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 29-03-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

2.

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

15.30

ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

3.

ΟΦΡΥΝΙΟΥ

15.30

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΖΥΓΟΥ

15.30

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

5.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15.30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

6.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15.30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

7.

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

15.30

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ-ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 30-03-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

11.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΓΕΡΟΝΤΑ

11.00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

11.00

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

4.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

5.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

16.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

6.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

16.30

ΠΑΓΓΑΙΟ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

7.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

16.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

8.

ΠΗΓΩΝ

16.30

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

9.

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

16.30

ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ-Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ

10.

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

16.30

ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

                                             ΣΑΒΒΑΤΟ  05-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΕΡΑΜΟΥ

16.30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

16.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ

3.

ΠΕΡΝΗΣ

16.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

4.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

16.30

ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

5.

ΖΥΓΟΥ

16.30

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

6.

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

16.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ

7.

Ν.ΚΑΡΥΑΣ

16.30

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

8.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

16.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

 

 

 

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 06-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΛΙΜΕΝΑ

11.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

2.

ΛΕΚΑΝΗΣ

11.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

3.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

11.00

ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

4.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

11.00

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

5.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

16.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

6.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

16.30

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

7.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

16.30

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

8.

ΠΗΓΩΝ

16.30

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

9.

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

16.30

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

10.

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

16.30

ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

11.

ΠΡΙΝΟΥ

16.30

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ-ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

12.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

16.30

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

13.

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

16.30

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

                                              ΤΕΤΑΡΤΗ  09-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

17.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

2.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

17.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

3.

ΛΙΜΕΝΑ

17.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 12-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΕΡΝΗΣ

17.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

2.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

17.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

17.00

ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

4.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

17.00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

5.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

17.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

6.

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

17.00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

 

 

 

 

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 13-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

11.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11.00

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

3.

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

11.00

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

4.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

11.00

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

5.

ΠΗΓΩΝ

11.00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

6.

ΠΗΓΩΝ

17.00

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

7.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

17.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

8.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

17.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

9.

ΓΕΡΟΝΤΑ

17.00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ

10.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

17.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

11.

ΠΟΤΟΥ

17.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΠΑΓΓΑΙΟ

                                              ΤΕΤΑΡΤΗ 23-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

17.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

2.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

17.00

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

3.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

17.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 26-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

17.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΛΙΜΕΝΑ

17.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

3.

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

17.00

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

4.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

17.00

ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

5.

Ν.ΚΑΡΥΑΣ

17.00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

6.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

17.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

7.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

17.00

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

 

 

 

 

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 27-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

11.00

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

2.

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

11.00

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

3.

ΠΟΤΟΥ

17.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

4.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

17.00

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

5.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

17.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΠΑΓΓΑΙΟ

6.

ΛΕΚΑΝΗΣ

17.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

7.

ΠΗΓΩΝ

17.00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

                                              ΤΕΤΑΡΤΗ 30-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

17.00

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

17.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

3.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

17.00

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 03-05-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΞΕΡΙΑ

17.30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

2.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

17.30

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 04-05-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

11.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

2.

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

11.00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ-ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

3.

ΠΡΙΝΟΥ

17.30

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ

4.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

17.30

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

17.30

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

6.

ΠΗΓΩΝ

17.30

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

7.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

17.30

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛ

8.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

17.30

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

9.

ΛΥΔΙΑΣ

17.30

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

10.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

17.30

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

 

 

 

 

                                             ΤΕΤΑΡΤΗ 07-05-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΟΤΟΥ

17.30

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

2.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

17.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

3.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

17.30

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 10-05-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

17.30

ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

17.30

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

3.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

17.30

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 11-05-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

17.30

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

2.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

17.30

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ-ΠΑΓΓΑΙΟ

3.

ΛΥΔΙΑΣ

17.30

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

4.

ΛΙΜΕΝΑ

17.30

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

5.

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

17.30

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

6.

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

17.30

ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

7.

ΛΕΚΑΝΗΣ

17.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

                                              ΤΕΤΑΡΤΗ 14-05-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

17.30

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

2.

ΠΗΓΩΝ

17.30

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

3.

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

17.30

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ-ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

4.

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

17.30

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 18-05-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

17.30

ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

2.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

17.30

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

3.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

17.30

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

4.

ΞΕΡΙΑ

17.30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

                                                           Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

                                                          ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ