Στα γραφεία της ΕΠΣ Καβάλας πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Πέμπτης  9 Αυγούστου 2018 η κλήρωση των αγώνων Κυπέλλου για την ποδοσφαιρική περίοδο 2018 – 2019.

Οι ομάδες χωρίστηκαν σε ομίλους των τεσσάρων  ομάδων έκαστος και οι αγώνες της  Α’ φάσης θα διεξαχθούν  σε ένα γύρο με βαθμολογία.

Στη  Β’ φάση θα προκριθούν  οι δύο πρώτες ομάδες του πίνακα βαθμολογίας από κάθε όμιλο.

Οι ομάδες της  Γ’ Εθνικής Κατηγορίας θα δώσουν όλους τους αγώνες τους της Α’ φάσης εκτός έδρας.

Η κληρωτίδα ανά όμιλο έβγαλε τα παρακάτω ζευγάρια:

 

1ος όμιλος

1η αγωνιστική

Ποταμιά-Φάρος Μαριών

Αίας Παναγίας- Δόξα Θεολόγου

2η αγωνιστική

Φάρος Μαριών-Αίας Παναγίας

Δόξα Θεολόγου-Ποταμιά

3η αγωνιστική

Αίας Παναγίας-Ποταμιά

Φάρος Μαριών- Δόξα Θεολόγου

 

2ος όμιλος

1η αγωνιστική

Άρης Πρίνου-Κεραυνός Καλλιράχης

Αναγέννηση Λιμεναρίων- Θεαγένης

2η αγωνιστική

Κεραυνός Καλλιράχης- Αναγέννηση Λιμεναρίων

Θεαγένης-Άρης Πρίνου

3η αγωνιστική

Αναγέννησης Λιμεναρίων-Αρης Πρίνου

Κεραυνός Καλλιράχης- Θεαγένης

 

3ος όμιλος

1η αγωνιστική

Πανιώνιος Ξεριά-Ατρόμητος Λεκάνης

Χρυσοχώρι- Νέστος

2η αγωνιστική

Ατρόμητος Λεκάνης-Χρυσοχώρι

Νέστος-Πανιώνιος Ξεριά

3η αγωνιστική

Χρυσοχώρι-Πανιώνιος Ξεριά

Ατρόμητος Λεκάνης-Νέστος

 

4ος όμιλος

1η αγωνιστική

Μυρμιδόνες- Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β

Ναζιανζός- Κεραυνός Πέρνης

2η αγωνιστική

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β' -Ναζιανζός

Κεραυνός Πέρνης-Μυρμιδόνες

3η αγωνιστική

Ναζιανζός-Μυρμιδόνες

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β'- Κεραυνός Πέρνης

 

5ος όμιλος

1η αγωνιστική

ΠΑΟΚ-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Άγιος Λουκάς- Ατρόμητος Χαλκερού

2η αγωνιστική

Ποντιακός Ποντολιβάδου- Άγιος Λουκάς

Ατρόμητος Χαλκερού- ΠΑΟΚ

3η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς- ΠΑΟΚ

Ποντιακός Ποντολιβάδου- Ατρόμητος Χαλκερού

 

6ος όμιλος

1η αγωνιστική

Αγίασμα-Μαίανδρος Γέροντα

Κεραμωτή- Άρης Πηγών

2η αγωνιστική

Μαίανδρος Γέροντα-Κεραμωτή

Άρης Πηγών-Αγίασμα

3η αγωνιστική

Κεραμωτή-Αγίασμα

Μαίανδροα Γέροντα-Άρης Πηγών

 

 7ος όμιλος

1η αγωνιστική

Ολυμπιακός Καβάλας-Ποσειδών 

Βύρωνας-ΑΕΚ

2η αγωνιστική

Ποσειδών-Βύρωνας Καβάλας

ΑΕΚ- Ολυμπιακός Καβάλας 

3η αγωνιστική

Βύρωνας Καβάλας-Ολυμπιακός Καβάλας

Ποσειδών-ΑΕΚ

 

 8ος όμιλος

1η αγωνιστική

Ελαιοχώρι- Ατρόμητος Ακροβουνίου

Μακεδονικός Αμισιανών-Αετός Ορφανού

2η αγωνιστική 

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Μακεδονικός Αμισιανών

Αετός Ορφανού-Ελαιοχώρι

3η αγωνιστική

Μακεδονικός Αμισιανών-Ελαιοχώρι

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Αετός Ορφανού

 

9ος όμιλος 

1η αγωνιστική 

Άρης Ζυγού-Ασπίδα Πιολυστύλου 

Μ.Α.Φιλιππων-Κεραυνός Κρηνίδων

2η αγωνιστική 

Ασπίδα Πολυστύλου- Μ.Α.Φιλίππων 

Κεραυνός Κρηνίδων- Άρης Ζυγού 

3η αγωνιστική 

Μ.Α. Φιλίππων- Άρης Ζυγού

Ασπίδα Πολυστύλου- Κεραυνός Κρηνίδων

 

10ος όμιλος 

1η αγωνιστική

Ηρακλής Καβάλας-Ελπίδες 

Δόξα Αμυγδαλεώνα-ΑΟΚ

2η αγωνιστική 

Ελπίδες- Δόξα Αμυγδαλεώνα 

ΑΟΚ-Ηρακλής Καβάλας 

3η αγωνιστική

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Ηρακλής Καβάλας 

Ελπίδες- ΑΟΚ

 

11ος όμιλος

1η αγωνιστική 

Κεραυνός Ελευθερών-Αστέρας Φωλιάς 

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-Βρασίδας

2η αγωνιστική 

Αστέρας Φωλιάς-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Βρασίδας- Κεραυνός Ελευθερών

3η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα- Κεραυνός Ελευθερών 

Αστέρας Φωλιάς-Βρασίδας

 

12ος όμιλος

1η αγωνιστική

Α.Ο. Κάρυανης-ΑΕ Πιερέων 2004 

Μ.Α. Ορφανίου-Φρίξος Πλατανοτόπου 

2η αγωνιστική 

ΑΕ Πιερέων 2004-Μ.Α. Ορφανίου 

ΦρίξοςΠλατανοτόπου-Α.Ο. Κάρυανης

3η αγωνιστική

Μ.Α. Ορφανίου-Α.Ο.Κάρυανης

ΑΕΠιερέων 2004-Φρίξος Πλατανοτόπου

 

13ος όμιλος

1η αγωνιστική

Βυζάντιο- Ένωση Πάγγ.Δρυάδας

ΑΣ Παγγαίο-Ορφέας

2η αγωνιστική

Ένωση Παγγ. Δρυάδασ-ΑΣ Παγγαίο

Ορφέας-Βυζάντιο

3η αγωνιστική

ΑΣ Παγγαίο-Βυζάντιο

Ένωση Παγγ.Δρυάδας-Ορφέας