Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου κάνει γνωστό σε όλα τα σωματεία της Ένωσής μας το αναλυτικό πρόγραμμα της πρώτης αγωνιστικής των πρωταθλημάτων.

Παράλληλα, τα σωματεία και οι παράγοντες αυτών μπορούν να δουν και το πρόγραμμα των επόμενων αγωνιστικών στη καρτέλα "ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ -  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ"

Η Επιτροπή εύχεται σε όλους τους ποδοσφαιριστές, παράγοντες, προπονητές, διαιτητές, αλλά και φιλάθλους καλή ποδοσφαιρική σεζόν με υγεία. 

Ανά κατηγορία το πρόγραμμα:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

     

1η Αγωνιστική

     

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

7/9/2019

17:30

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Ατρόμητος Χαλκερού

7/9/2019

17:30

ΦΩΛΙΑΣ

Αστέρας Φωλιάς-Άρης Πηγών

8/9/2019

17:30

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

ΑΕΚ Καβάλας-Φρίξος Πλατανοτόπου

8/9/2019

17:30

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

Π.Ο. Κεραμωτής - Δόξα Αμυγδαλεώνα

8/9/2019

17:30

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

Ορφέας Ελευθερούπολης-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

8/9/2019

17:30

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βύρωνας Καβάλας

11/9/2019

17:30

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΜΑ Ορφανίου-Βρασίδας Ν. Περάμου

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β1' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

     

1η Αγωνιστική

     

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

7/9/2019

17:30

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

Θράκη Γραβούνα-Καβάλα 2004

7/9/2019

17:30

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

Ηρακλής Καβάλας-ΠΑΟΚ Καβάλας

7/9/2019

17:30

ΞΕΡΙΑ

Πανιώνιος Ξεριά-Μακεδονικός Αγιάσματος 

8/9/2019

17:30

ΖΥΓΟΥ

Άρης Ζυγού-Κεραυνός Καλλιράχης

8/9/2019

11:00

ΠΡΙΝΟΥ

Άρης Πρίνου-Ποντιακός Ποντολιβάδου

8/9/2019

11:00

ΛΙΜΕΝΑ

Θεαγένης-Άγιος Λουκάς

8/9/2019

17:30

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

Ποσειδών Καβάλας-Ατρόμητος Λεκάνης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

     

1η Αγωνιστική

     

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

7/9/2019

17:30

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

Μακεδονικός Αμισιανών-Α.Ο. Κάρυανης

7/9/2019

17:30

ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

7/9/2019

17:30

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

Κεραυνός Κρηνίδων-Κεραυνός Ελευθερών

7/9/2019

17:30

ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

ΑΕ Πιερέων 2004-Α.Σ. Παγγαίο

8/9/2019

17:30

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Αίας Παναγίας

8/9/2019

17:30

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

Α.Ο. Ποταμιάς-Ατρόμητος Ακροβουνίου

8/9/2019

17:30

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

Ασπίδα Πολυστύλου-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

ΡΕΠΟ: Μ.Α. Φιλίππων