ΣΑΒΒΑΤΟ 20-09-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

17.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

2.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

17.00

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΟΦΡΥΝΙΟΥ

17.00

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

17.00

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒ

5.

ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

17.00

ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ-ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

6.

ΛΥΔΙΑΣ

17.00

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

7.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

17.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

8.

ΠΟΤΟΥ

17.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

9.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

17.00

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

10.

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

17.00

Ν.Μ.Α ΟΡΦΑΝΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝ

11.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

17.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 21-09-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

11.00

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

3.

ΠΡΙΝΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ-ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11.00

ΚΑΒΑΛΑ 2004-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΠΟΤΟΥ

17.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

6.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

17.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

7.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

17.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤ

8.

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

17.00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

9.

Ν.ΚΑΡΥΑΣ

17.00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ-ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

10.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

17.00

ΑΓ.ΛΟΥΚΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

       

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 27-09-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

16.30

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

2.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

16.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

3.

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

16.30

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

4.

ΠΗΓΩΝ

16.30

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ-ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

5.

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

16.30

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ

6.

ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

16.30

ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

7.

ΖΥΓΟΥ

16.30

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

8.

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

16.30

ΑΤΡΟΜ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘ

9.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

16.30

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

10.

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

16.30

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣ

11.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

16.30

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΜΑ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 28-09-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

2.

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

11.00

ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

3.

 

11.00

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ

4.

ΓΕΡΟΝΤΑ

16.30

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ-ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛ

5.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

16.30

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛ

6.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

16.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

7.

ΠΕΡΝΗΣ

16.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

8.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

16.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦ

9.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

16.30

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ

10.

ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ

16.30

ΦΙΛΙΠ ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

11.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

16.30

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 04-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

16.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

16.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

3.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

16.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

16.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛ

5.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

16.00

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

6.

ΞΕΡΙΑ

16.00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

7.

ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ

16.00

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

8.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

16.00

ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

9.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

16.00

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ-ΠΑΓΓΑΙΟ

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 05-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΡΙΝΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ-ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

2.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

11.00

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

3.

ΓΕΡΟΝΤΑ

11.00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

4.

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

11.00

ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

5.

ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ

11.00

ΜΑ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΣ

6.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

16.00

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

7.

ΠΟΤΟΥ

16.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

8.

ΟΦΡΥΝΙΟΥ

16.00

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

9.

ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

16.00

ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ-ΚΑΒΑΛΑ 2004

10.

Ν.ΚΑΡΥΑΣ

16.00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ-ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

11.

ΛΕΚΑΝΗΣ

16.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ-ΑΓ.ΛΟΥΚΑΣ

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 11-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

16.00

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

2.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

16.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

3.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

16.00

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΛΥΔΙΑΣ

16.00

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

5.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

16.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

6.

ΞΕΡΙΑ

16.00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

7.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

16.00

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

8.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

16.00

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΥΣΟΚΑΣΤ

9.

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

16.00

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΣ-ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

10.

ΖΥΓΟΥ

16.00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

 

 

 

 

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 12-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

11.00

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡ

2.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

11.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ

3.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

11.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ-ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

4.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

11.00

ΑΓ.ΛΟΥΚΑΣ-ΚΑΒΑΛΑ 2004

5.

ΛΙΜΕΝΑ

16.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

6.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

16.00

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒ

7.

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

16.00

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

8.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

16.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

9.

ΠΟΤΟΥ

16.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

10.

ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ

16.00

ΜΑ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ-ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ