ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

                                              ΤΕΤΑΡΤΗ 15-10-2014                       

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΕΡΝΗΣ

16.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

 

 

 

 

 

                                  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 

                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 25-10-2014

ΡΕΠΩ LEAGUE 2

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

16.00

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

16.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

3.

ΚΑΡΥΑΣ

16.00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

4.

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

16.00

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

5.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

16.00

ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

6.

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

16.00

Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

7.

ΛΥΔΙΑΣ

16.00

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

8.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

16.00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΑΤΡΟΜ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

9.

ΠΕΡΝΗΣ

16.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

10.

ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ

16.00

ΦΙΛΙΠ ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΜΑΚ ΜΕΛΙΣΣΑΣ

11.

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

16.00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ-ΜΑ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ

12.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

16.00

ΚΑΒΑΛΑ 2004-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 26-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΟΤΟΥ

11.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΑΓ.ΛΟΥΚΑΣ

2.

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

11.00

ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

3.

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

11.00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ-ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΛΕΚΑΝΗΣ

15.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

15.30

ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

6.

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

15.30

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

7.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15.30

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

8.

ΛΙΜΕΝΑ

15.30

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

9.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

15.30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ

 

 

 

 

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 01-11-2014

ΡΕΠΩ LEAGUE1

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΑΓΓΑΙΟ

2.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

15.00

Ν.ΗΡΑΚΛ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜ

3.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

15.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝ

4.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15.00

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ

5.

ΓΕΡΟΝΤΑ

15.00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ-ΑΤΡΟΜ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

6.

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

15.00

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

7.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

8.

ΖΥΓΟΥ

15.00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ

9.

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

15.00

ΑΤΡΟΜ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ

10.

ΔΑΤΟΥ

15.00

ΑΓ.ΛΟΥΚΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

11.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15.00

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΜΑ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ

12.

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

15.00

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΣ-ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 02-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

11.00

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

2.

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

11.00

ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

3.

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

11.00

ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΦΙΛΙΠ ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ

4.

ΟΦΡΥΝΙΟΥ

15.00

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

5.

ΠΗΓΩΝ

15.00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ-ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

6.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

7.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15.00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

8.

ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

15.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ-ΑΤΡΟΜ ΛΕΚΑΝΗΣ

9.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

15.00

ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠ

 

 

 

 

 Γ’ ΕΘΝΙΚΗ –ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΕΣ

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΩΡΑ 15.00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ                    ΩΡΑ 15.00

                                           ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 02-11-2014                  

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΟΤΟΥ

15.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ- ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

 

 

 

                                         ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

                                              ΤΕΤΑΡΤΗ 5-11-2014                      

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

 

15.00

(ΝΙΚΗΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ-ΑΕΚ)-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

2.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

15.00

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 08-11-2014

ΡΕΠΩ Β2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

15.00

ΑΝΑΓΕΝΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

2.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

15.00

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

3.

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

15.00

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΠΑΓΓΑΙΟ

4.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

15.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛ

5.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

15.00

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

6.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15.00

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

7.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15.00

ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ-ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

8.

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

15.00

Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ-ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

9.

ΛΥΔΙΑΣ

15.00

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

10.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

11.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

12.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15.00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΓ.ΛΟΥΚΑΣ

13.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15.00

ΚΑΒΑΛΑ 2004-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

 

 

 

 

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 09-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

11.00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

2.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

3.

ΠΟΤΟΥ

11.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

4.

ΚΑΡΥΑΣ

11.00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

5.

ΠΟΤΟΥ

15.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

6.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

15.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒ

7.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

15.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

8.

ΠΡΙΝΟΥ

15.00

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ-ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

 

 

 

 

 Γ’ ΕΘΝΙΚΗ –ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΕΣ

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ            ΩΡΑ 15.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ             ΩΡΑ 15.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΩΡΑ 15.00

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 15-11-2014

ΡΕΠΩ Β1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΕΡΝΗΣ

15.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

3.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦ

4.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15.00

ΑΤΡΟΜ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

5.

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

15.00

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

6.

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

15.00

Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ-ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

7.

ΖΥΓΟΥ

15.00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

8.

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

15.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛ

9.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15.00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

10.

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

15.00

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΣ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

11.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

15.00

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ

12.

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

15.00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠ-ΦΙΛ ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ

13.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

15.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

14.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

15.00

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 16-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

11.00

ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ

2.

ΓΕΡΟΝΤΑ

11.00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

3.

ΠΗΓΩΝ

11.00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ-ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

11.00

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

5.

ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ

11.00

ΜΑ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ-ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

6.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11.00

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

7.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

11.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

8.

ΛΙΜΕΝΑ

15.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

 

 

 

 

 Γ’ ΕΘΝΙΚΗ –ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΕΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ            ΩΡΑ 15.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                            ΩΡΑ 15.00