ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (Κ10)

                             ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ 2005-2006

                             ΓΗΠΕΔΟ ΖΥΓΟΥ

ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ

  1. ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
  2. ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α
  3. ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
  4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ
  5. ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ
  6. ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β
  7. ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
  8. ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΩΡΑ 10.30           ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΩΡΑ 10.30           ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

ΩΡΑ 10.30           ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΩΡΑ 10.30           ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β

 

ΩΡΑ 11.30           ΝΙΚΗΤΗΣ Α-ΝΙΚΗΤΗΣ Β                   (1)

ΩΡΑ 11.30           ΝΙΚΗΤΗΣ Γ-ΝΙΚΗΤΗΣ Δ                   (2)

ΩΡΑ 11.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Β        (3)

ΩΡΑ 11.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Γ-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Δ         (4)

                                       ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΩΡΑ 12.30           ΝΙΚΗΤΗΣ 1 – ΝΙΚΗΤΗΣ 2                 ΘΕΣΗ (1-2)

ΩΡΑ 12.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1- ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2        ΘΕΣΗ (3-4)

ΩΡΑ 12.30           ΝΙΚΗΤΗΣ 3 – ΝΙΚΗΤΗΣ 4                 ΘΕΣΗ (5-6)

ΩΡΑ 12.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 3- ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 4        ΘΕΣΗ (7-8)

                              ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΩΡΑ 13.15

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΩΝ 10.30

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΓΩΝΑ 30 ΛΕΠΤΑ (2 ΗΜΙΧΡΟΝΑ ΤΩΝ 15’ ΕΚΑΣΤΟΣ

 

                      ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (Κ8)

                             ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ 2007-2008

                             ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ

  1. ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
  2. ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ
  3. ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ
  4. ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
  5. ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ
  6. ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
  7. ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥ/ΛΗΣ
  8. ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ 10.30           ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ                   Α

ΩΡΑ 10.30           ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ                            Β

ΩΡΑ 10.30           ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ            Γ

ΩΡΑ 10.30           ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛ-          ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛ     Δ

 

ΩΡΑ 11.30           ΝΙΚΗΤΗΣ Α-ΝΙΚΗΤΗΣ Β                   (1)

ΩΡΑ 11.30           ΝΙΚΗΤΗΣ Γ-ΝΙΚΗΤΗΣ Δ                   (2)

ΩΡΑ 11.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Β        (3)

ΩΡΑ 11.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Γ-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Δ         (4)

                                       ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΩΡΑ 12.30           ΝΙΚΗΤΗΣ 1 – ΝΙΚΗΤΗΣ 2                 ΘΕΣΗ (1-2)

ΩΡΑ 12.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1- ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2        ΘΕΣΗ (3-4)

ΩΡΑ 12.30           ΝΙΚΗΤΗΣ 3 – ΝΙΚΗΤΗΣ 4                 ΘΕΣΗ (5-6)

ΩΡΑ 12.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 3- ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 4        ΘΕΣΗ (7-8)

 

                             ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΩΡΑ 13.15

 

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΩΝ 10.30

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΓΩΝΑ 30 ΛΕΠΤΑ (2 ΗΜΙΧΡΟΝΑ ΤΩΝ 15’ ΕΚΑΣΤΟΣ