ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (Κ10)

                                    ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ 2005-2006

                                    ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΙΩΣΗΦΙΔΗ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗ

                                    ΚΥΡΙΑΚΗ 9-11-2014

ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ

              ΓΚΡΟΥΠ Α                                                              ΓΚΡΟΥΠ Β

  1. ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ                      1. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    
  2. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ                             2. ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ
  3. ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ                           3. ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
  4. ΑΕ.ΚΑΒΑΛΑΣ Α                                     4. ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ
  5. ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β
  6. ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  7. Α.Ο ΚΑΒΑΛΑΣ
  8. ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

 

ΩΡΑ 10.00           ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ            Α

ΩΡΑ 10.00           ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ                          Β

ΩΡΑ 10.00           ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ                         Γ

ΩΡΑ 10.00           ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                              Δ

ΩΡΑ 10.40           ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ                                 Ε

ΩΡΑ 10.40           ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ                         ΣΤ      

                                                 

 

ΩΡΑ 11.20           ΝΙΚΗΤΗΣ Α-ΝΙΚΗΤΗΣ Β                   (1)

ΩΡΑ 11.20           ΝΙΚΗΤΗΣ Γ-ΝΙΚΗΤΗΣ Δ                   (2)

ΩΡΑ 11.20           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Β        (3)

ΩΡΑ 11.20           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Γ-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Δ        (4)

ΩΡΑ 12.00           ΝΙΚΗΤΗΣ Ε-ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤ                ΘΕΣΕΙΣ 1-2

ΩΡΑ 12.00           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Ε-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ ΣΤ      ΘΕΣΕΙΣ 3-4     

 

ΩΡΑ 12.40           ΝΙΚΗΤΗΣ 1 – ΝΙΚΗΤΗΣ 2                    ΘΕΣΗ (1-2)

ΩΡΑ 12.40           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1- ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2           ΘΕΣΗ (3-4)

ΩΡΑ 12.40           ΝΙΚΗΤΗΣ 3 – ΝΙΚΗΤΗΣ 4                    ΘΕΣΗ (5-6)

ΩΡΑ 12.40           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 3- ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 4           ΘΕΣΗ (7-8)

 

                                ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (Κ8)

                                    ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ 2007-2008

                                    ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

                                    ΚΥΡΙΑΚΗ 9-11-2014

ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ

  1. ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ                                 
  2. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ
  3. ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ                                  
  4. ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ                                        
  5. ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

 

 

ΩΡΑ 10.30           ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ                 Α

ΩΡΑ 10.30           ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ                  Β

ΩΡΑ 10.30           ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ                Γ

                                                 

 

ΩΡΑ 11.30           ΝΙΚΗΤΗΣ Α-ΝΙΚΗΤΗΣ Β                                                  (1)

ΩΡΑ 11.30           ΝΙΚΗΤΗΣ Γ-ΗΤΤΗΜΕΝΟ (Α-Β-Γ)                                      (2)

ΩΡΑ 11.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (Α-Β-Γ) -ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (Α-Β-Γ)                     (3)

 

 

ΩΡΑ 12.30           ΝΙΚΗΤΗΣ 1 – ΝΙΚΗΤΗΣ 2                    ΘΕΣΗ (1-2)

ΩΡΑ 12.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1- ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2           ΘΕΣΗ (3-4)