ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ12

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 18-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑ 2004

12.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΠΗΓΩΝ

12.00

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

12.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

4.

ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ

12.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

5.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

12.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΚΑΒΑΛΑ 2004 Α

6.

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

12.00

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ

7.

ΖΥΓΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

8.

ΛΙΜΕΝΑ

12.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

9.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

11.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 19-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

11.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β-ΚΑΒΑΛΑ 2004 Β

2.

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 25-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

12.00

ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

2.

GOAL FO FIVE

12.00

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

3.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

12.30

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΣΤΑΥΡΟΥ

12.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑ 2004

12.30

ΚΑΒΑΛΑ 2004(Α)-ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

6.

Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑ 2004

11.15

ΚΑΒΑΛΑ 2004(Β)-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

7.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

11.00

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

8.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

10.30

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 26-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

GOAL OF FIVE

12.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

2.

GOAL OF FIVE

10.30

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ (Β)

3.

 

 

 

4.

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 01-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΗΓΩΝ

12.00

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α

2.

ΙΩΣΗΦΙΔΗ

12.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡ

3.

ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ

12.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

4.

 

12.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

5.

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

12.00

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

6.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

12.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΚΑΒΑΛΑΣ 2004 Α

7.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

10.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

8.

ΛΙΜΕΝΑ

12.30

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 02-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑ 2004

11.00

ΚΑΒΑΛΑ 2004 Β-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

2.

GOAL OF FIVE

11.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 15-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑ 2004

12.15

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

2.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

12.00

ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

12.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

12.30

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

5.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

12.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

6.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

11.00

ΚΑΒΑΛΑ 2004 Α-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ

7.

ΖΥΓΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

8.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

11.00

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β

9.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

11.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 16-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

GOAL OF FIVE

11.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΚΑΒΑΛΑ 2004 Β

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 22-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

GOAL OF FIVE

12.00

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α

2.

ΙΩΣΗΦΙΔΗ

12.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

3.

ΣΤΑΥΡΟΥ

12.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

4.

 

12.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

12.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

6.

ΛΙΜΕΝΑ

12.30

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β

7.

Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑ 2004

11.00

ΚΑΒΑΛΑ 2004-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 23-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

GOAL OF FIVE

10.30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

2.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

11.00

ΚΑΒΑΛΑ 2004 Β-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

3.

GOAL OF FIVE

12.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ –ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

4.

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 29-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

10.30

ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α

2.

GOAL OF FIVE

10.30

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

3.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

11.00

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

4.

ΣΤΑΥΡΟΥ

10.30

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

11.00

ΚΑΒΑΛΑ 2004 Α- ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

6.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

11.00

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

7.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

12.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 30-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

GOAL OF FIVE

10.30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ-ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

2.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

11.00

ΚΑΒΑΛΑ 2004- ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β

3.

GOAL OF FIVE

12.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

4.

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 13-12-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΗΓΩΝ

12.00

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΙΩΣΗΦΙΔΗ

12.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ

12.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

4.

 

12.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

5.

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

12.00

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΚΑΒΑΛΑ 2004 Α

6.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

12.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ

7.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

11.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

8.

ΛΙΜΕΝΑ

12.30

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΚΑΒΑΛΑ 2004 Β

9.

ΖΥΓΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 14-12-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

11.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 10-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

12.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

2.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

12.00

ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛ

3.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

12.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

12.30

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

12.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

6.

Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑ 2004

11.00

ΚΑΒΑΛΑ 2004 Α-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

7.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

11.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ

8.

ΖΥΓΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΝΖΥΓΟΥ-Α.Ε.ΚΑΒΑΛΑΣ Β

9.

GOAL OF FIVE

12.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 11-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

11.00

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΚΑΒΑΛΑ 2004 Β

2.

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 17-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΙΩΣΗΦΙΔΗ

12.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α

2.

GOAL OF FIVE

12.00

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

3.

 

12.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

4.

ΣΤΑΥΡΟΥ

12.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

5.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

12.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

6.

GOAL OF FIVE

11.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ-ΚΑΒΑΛΑ 2004 Α

7.

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

11.00

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

8.

ΛΙΜΕΝΑ

12.30

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 18-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

10.30

ΚΑΒΑΛΑ 2004 Β-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

12.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 24-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

12.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

ΠΗΓΩΝ

12.00

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

3.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

12.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

4.

ΠΕΡΙΓΙΛΙΟΥ

12.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

12.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ

6.

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

12.00

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

7.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

10.30

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΚΑΒΑΛΑ 2004 Α

8.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

13.15

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

                                                ΚΥΡΙΑΚΗ 25-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΖΥΓΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΚΑΒΑΛΑ 2004 Β

2.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

11.00

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

 Με το παρόν έγγραφο παρέχεται η ΑΔΕΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ των πιο πάνω αγώνων, σύμφωνα  με τους όρους και τις προϋποθέσεις που προβλέπονται από τις διατάξεις του άρθρου 8 του Ν 3207/24-12-03.Τα δε σωματεία είναι υπεύθυνα για την ιατρική κάλυψη των αγώνων, καθώς και την ομαλή και ασφαλή διεξαγωγή τους.               

                                               ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ 14                                     

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 18-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

10.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΠΗΓΩΝ

10.30

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

10.30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

4.

ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ

10.30

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

5.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

10.30

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

6.

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

10.30

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

7.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

11.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

8.

Α.Κ ΚΑΒΑΛΑ 2004

12.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α- ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

                                               ΣΑΒΒΑΤΟ 25-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

10.30

ΑΠΟΛ ΧΡΥΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

2.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

10.30

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΠΑΛΗΟΥ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛ

3.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

11.00

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΣΤΑΥΡΟΥ

10.30

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

6.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

11.00

ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

7.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

8.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

12.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 01-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΗΓΩΝ

10.30

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ (Β)

2.

ΙΩΣΗΦΙΔΗ

10.30

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡ

3.

ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ

10.30

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

4.

 

11.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

5.

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

10.30

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

6.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

10.30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

7.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

10.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

8.

ΛΙΜΕΝΑ

11.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

                                

                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 15-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ ΚΑΒΑΛΑ 2004

10.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

2.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

10.30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΦΙΛΙΠ ΠΑΛΗΟΥ

3.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

10.30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

11.00

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

5.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

10.30

ΜΑ ΑΜΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

6.

ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

10.30

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

7.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

11.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΘΡΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

8.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

                                              

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 22-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

10.30

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΠΑΛΗΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β

2.

ΙΩΣΗΦΙΔΗ

10.30

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

3.

ΣΤΑΥΡΟΥ

10.30

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

4.

 

10.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

11.00

ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

6.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

10.30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

7.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

10.30

ΟΡΦΕΑ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

8.

ΛΙΜΕΝΑ

11.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

                               

                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 29-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

12.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β

2.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

12.00

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΠΑΛΗΟΥ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

3.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

12.30

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

4.

ΣΤΑΥΡΟΥ

12.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

6.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

11.00

ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ-ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

7.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

8.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

10.30

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

                                               

                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 13-12-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΗΓΩΝ

10.30

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΙΩΣΗΦΙΔΗ

10.30

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΠΑΛΗΟΥ

3.

ΠΕΡΙΓΙΛΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

4.

 

10.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

5.

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

10.30

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

6.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

10.30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

7.

ΑΚ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

10.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

8.

ΛΙΜΕΝΑ

11.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 10-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ ΚΑΒΑΛΑ 2004

10.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

2.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

10.30

ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛ

3.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

10.30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

11.00

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

10.30

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

6.

ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

7.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

10.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

8.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

12.00

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΘΡΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 17-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΙΩΣΗΦΙΔΗ

10.30

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β

2.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

10.30

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΠΑΛΗΟΥ-ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

3.

 

10.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

4.

ΣΤΑΥΡΟΥ

10.30

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

5.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

10.30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

6.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

10.30

ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ-ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

7.

ΛΙΜΕΝΑ

11.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

8.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

10.30

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 24-01-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

10.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β- ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΠΑΛΗΟΥ

2.

ΠΗΓΩΝ

10.30

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

3.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

10.30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

4.

ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ

10.30

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

10.30

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

6.

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

10.30

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

7.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

10.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

8.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

14.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

 Με το παρόν έγγραφο παρέχεται η ΑΔΕΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ των πιο πάνω αγώνων, σύμφωνα  με τους όρους και τις προϋποθέσεις που προβλέπονται από τις διατάξεις του άρθρου 8 του Ν 3207/24-12-03.Τα δε σωματεία είναι υπεύθυνα για την ιατρική κάλυψη των αγώνων, καθώς και την ομαλή και ασφαλή διεξαγωγή τους. 

                                                     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ16                                 

                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 25-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

12.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

2.

ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

11.00

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

4.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

13.15

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

11.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

 

 

 

 

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 26-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ

11.00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ-ΑΤΡΟΜ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 01-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

 

13.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ

2.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

11.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

3.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

11.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΠΑΓΓΑΙΟ

4.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ Β

13.15

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

 

 

 

 

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 02-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 08-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΟΤΟΥ

11.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ

2.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

11.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΝΩΑ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

11.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

4.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ Β

11.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΑΓΓΑΙΟ

5.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

11.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

6.

 

 

 

 

 

 

 

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 09-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 22-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

 

13.15

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

2.

ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ

11.00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

3.

ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

 

 

 

 

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 23-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

11.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

11.00

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

3.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

13.15

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

4.

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 29-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΟΤΟΥ

12.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

2.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

11.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ

4.

Β ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

5.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

11.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

6.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

11.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΑΓΓΑΙΟ

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 06-12-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

11.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΠΑΓΓΑΙΟ

2.

Β.ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

3.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

11.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

4.

 

11.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΠΟΤΟΥ

11.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 07-12-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤ

 

 

 

 

                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 20-12-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ

11.00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

ΠΕΡΙΓΙΛΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

3.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

11.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

4.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

11.00

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

5.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

11.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 21-12-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

11.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 10-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ

11.00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

2.

ΠΕΡΙΓΙΛΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

3.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

12.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

4.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

11.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 11-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

 

11.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

2.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

11.00

ΠΑΓΓΑΙΟ-Α.Ε.ΚΑΒΑΛΑΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 17-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΟΤΟΥ

12.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

11.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤ

3.

Β ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11.00

ΑΕ ΚΛΑΒΑΛΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

4.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

13.15

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΠΑΓΓΑΙΟ

5.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

12.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

 

 

 

 

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 18-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 24-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

 

11.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

2.

ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ

11.00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

12.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

4.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

11.00

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

     

                                             ΚΥΡΙΑΚΗ 25-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

12.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

2.

ΕΛΑΥΘ/ΛΗΣ

11.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

 Με το παρόν έγγραφο παρέχεται η ΑΔΕΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ των πιο πάνω αγώνων, σύμφωνα  με τους όρους και τις προϋποθέσεις που προβλέπονται από τις διατάξεις του άρθρου 8 του Ν 3207/24-12-03.Τα δε σωματεία είναι υπεύθυνα για την ιατρική κάλυψη των αγώνων, καθώς και την ομαλή και ασφαλή διεξαγωγή τους. 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (Κ10)

                             ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ 2005-2006

                             ΓΗΠΕΔΟ ΖΥΓΟΥ

ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ

  1. ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
  2. ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α
  3. ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
  4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ
  5. ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ
  6. ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β
  7. ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
  8. ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΩΡΑ 10.30           ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΩΡΑ 10.30           ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

ΩΡΑ 10.30           ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΩΡΑ 10.30           ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β

 

ΩΡΑ 11.30           ΝΙΚΗΤΗΣ Α-ΝΙΚΗΤΗΣ Β                   (1)

ΩΡΑ 11.30           ΝΙΚΗΤΗΣ Γ-ΝΙΚΗΤΗΣ Δ                   (2)

ΩΡΑ 11.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Β        (3)

ΩΡΑ 11.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Γ-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Δ         (4)

                                       ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΩΡΑ 12.30           ΝΙΚΗΤΗΣ 1 – ΝΙΚΗΤΗΣ 2                 ΘΕΣΗ (1-2)

ΩΡΑ 12.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1- ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2        ΘΕΣΗ (3-4)

ΩΡΑ 12.30           ΝΙΚΗΤΗΣ 3 – ΝΙΚΗΤΗΣ 4                 ΘΕΣΗ (5-6)

ΩΡΑ 12.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 3- ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 4        ΘΕΣΗ (7-8)

                              ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΩΡΑ 13.15

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΩΝ 10.30

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΓΩΝΑ 30 ΛΕΠΤΑ (2 ΗΜΙΧΡΟΝΑ ΤΩΝ 15’ ΕΚΑΣΤΟΣ

 

                      ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (Κ8)

                             ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ 2007-2008

                             ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ

  1. ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
  2. ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ
  3. ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ
  4. ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
  5. ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ
  6. ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
  7. ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥ/ΛΗΣ
  8. ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ 10.30           ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ                   Α

ΩΡΑ 10.30           ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ                            Β

ΩΡΑ 10.30           ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ            Γ

ΩΡΑ 10.30           ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛ-          ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛ     Δ

 

ΩΡΑ 11.30           ΝΙΚΗΤΗΣ Α-ΝΙΚΗΤΗΣ Β                   (1)

ΩΡΑ 11.30           ΝΙΚΗΤΗΣ Γ-ΝΙΚΗΤΗΣ Δ                   (2)

ΩΡΑ 11.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Β        (3)

ΩΡΑ 11.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Γ-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Δ         (4)

                                       ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΩΡΑ 12.30           ΝΙΚΗΤΗΣ 1 – ΝΙΚΗΤΗΣ 2                 ΘΕΣΗ (1-2)

ΩΡΑ 12.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1- ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2        ΘΕΣΗ (3-4)

ΩΡΑ 12.30           ΝΙΚΗΤΗΣ 3 – ΝΙΚΗΤΗΣ 4                 ΘΕΣΗ (5-6)

ΩΡΑ 12.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 3- ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 4        ΘΕΣΗ (7-8)

 

                             ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΩΡΑ 13.15

 

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΩΝ 10.30

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΓΩΝΑ 30 ΛΕΠΤΑ (2 ΗΜΙΧΡΟΝΑ ΤΩΝ 15’ ΕΚΑΣΤΟΣ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

                                              ΤΕΤΑΡΤΗ 15-10-2014                       

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΕΡΝΗΣ

16.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

 

 

 

 

 

                                  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 

                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 25-10-2014

ΡΕΠΩ LEAGUE 2

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

16.00

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

16.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

3.

ΚΑΡΥΑΣ

16.00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

4.

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

16.00

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

5.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

16.00

ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

6.

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

16.00

Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

7.

ΛΥΔΙΑΣ

16.00

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

8.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

16.00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΑΤΡΟΜ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

9.

ΠΕΡΝΗΣ

16.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

10.

ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ

16.00

ΦΙΛΙΠ ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΜΑΚ ΜΕΛΙΣΣΑΣ

11.

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

16.00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ-ΜΑ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ

12.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

16.00

ΚΑΒΑΛΑ 2004-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 26-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΟΤΟΥ

11.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΑΓ.ΛΟΥΚΑΣ

2.

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

11.00

ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

3.

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

11.00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ-ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΛΕΚΑΝΗΣ

15.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

15.30

ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

6.

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

15.30

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

7.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15.30

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

8.

ΛΙΜΕΝΑ

15.30

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

9.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

15.30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ

 

 

 

 

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 01-11-2014

ΡΕΠΩ LEAGUE1

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΑΓΓΑΙΟ

2.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

15.00

Ν.ΗΡΑΚΛ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜ

3.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

15.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝ

4.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15.00

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ

5.

ΓΕΡΟΝΤΑ

15.00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ-ΑΤΡΟΜ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

6.

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

15.00

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

7.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

8.

ΖΥΓΟΥ

15.00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ

9.

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

15.00

ΑΤΡΟΜ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ

10.

ΔΑΤΟΥ

15.00

ΑΓ.ΛΟΥΚΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

11.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15.00

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΜΑ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ

12.

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

15.00

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΣ-ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 02-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

11.00

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

2.

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

11.00

ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

3.

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

11.00

ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΦΙΛΙΠ ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ

4.

ΟΦΡΥΝΙΟΥ

15.00

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

5.

ΠΗΓΩΝ

15.00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ-ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

6.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

7.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15.00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

8.

ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

15.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ-ΑΤΡΟΜ ΛΕΚΑΝΗΣ

9.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

15.00

ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠ

 

 

 

 

 Γ’ ΕΘΝΙΚΗ –ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΕΣ

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     ΩΡΑ 15.00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ                    ΩΡΑ 15.00

                                           ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 02-11-2014                  

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΟΤΟΥ

15.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ- ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

 

 

 

                                         ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

                                              ΤΕΤΑΡΤΗ 5-11-2014                      

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

 

15.00

(ΝΙΚΗΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ-ΑΕΚ)-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

2.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

15.00

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 08-11-2014

ΡΕΠΩ Β2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

15.00

ΑΝΑΓΕΝΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

2.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

15.00

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

3.

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

15.00

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΠΑΓΓΑΙΟ

4.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

15.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛ

5.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

15.00

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

6.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15.00

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

7.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15.00

ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ-ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

8.

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

15.00

Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ-ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

9.

ΛΥΔΙΑΣ

15.00

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

10.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

11.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

12.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15.00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΓ.ΛΟΥΚΑΣ

13.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15.00

ΚΑΒΑΛΑ 2004-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

 

 

 

 

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 09-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

11.00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

2.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

3.

ΠΟΤΟΥ

11.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

4.

ΚΑΡΥΑΣ

11.00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

5.

ΠΟΤΟΥ

15.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

6.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

15.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒ

7.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

15.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

8.

ΠΡΙΝΟΥ

15.00

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ-ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

 

 

 

 

 Γ’ ΕΘΝΙΚΗ –ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΕΣ

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ            ΩΡΑ 15.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ             ΩΡΑ 15.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ     ΩΡΑ 15.00

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 15-11-2014

ΡΕΠΩ Β1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΕΡΝΗΣ

15.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

3.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦ

4.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15.00

ΑΤΡΟΜ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

5.

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

15.00

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

6.

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

15.00

Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ-ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

7.

ΖΥΓΟΥ

15.00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

8.

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

15.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛ

9.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15.00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

10.

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

15.00

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΣ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

11.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

15.00

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ

12.

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

15.00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠ-ΦΙΛ ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ

13.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

15.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

14.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

15.00

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 16-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

11.00

ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ

2.

ΓΕΡΟΝΤΑ

11.00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

3.

ΠΗΓΩΝ

11.00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ-ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

11.00

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

5.

ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ

11.00

ΜΑ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ-ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

6.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11.00

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

7.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

11.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

8.

ΛΙΜΕΝΑ

15.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

 

 

 

 

 Γ’ ΕΘΝΙΚΗ –ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΕΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ            ΩΡΑ 15.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                            ΩΡΑ 15.00

                                      

Γνωρίζουμε σε όλα τα σωματεία μας ότι με απόφαση του Υπουργού κ. Ανδριανού Ιωάννη αναβάλλονται όλοι οι ποδοσφαιρικοί αγώνες, όλων των ηλικιακών κατηγοριών που επρόκειτο να διεξαχθούν από σήμερα 1-11-2014 έως και τη Δευτέρα 6-10-2014, λόγω του θανάτου του Κώστα Κατσούλη μετά τον τραυματισμό του σε επεισόδια που έλαβαν χώρα στο γήπεδο της Ν Αλικαρνασού Κρήτης στις 14-9-2014 στον αγώνα μεταξύ των ομάδων ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ.  Ως εκ τούτου οι αγώνες των τοπικών μας πρωταθλημάτων που επρόκειτο να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 4-5/10/2014 θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 11-12/10/2014 και οι αγώνες της 11-12/10/2014 θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 18-19/10/2014.  Για οποιαδήποτε διευκρίνιση τα σωματεία μπορούν να απαυθύνονται στη γραμματεία της Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ. Η Ε.Π.Σ. Καβάλας παρακαλεί όλα τα σωματεία της σε ένδειξη σεβασμού και πένθους στον θανόντα να μην προγραμματίσουν ούτε φιλικό ποδοσφαιρικό αγώνα.

2. Από σήμερα, όσα σωματεία επιθυμούν να λάβουν μέρος στο τουρνουά που πρόκειται να διοργανώσει η Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ την Κυριακή 12-10-2014 μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή. Η προθεσμία συμμετοχής λήγει την Τετάρτη 8-10-2014. Το τουρνουά θα συμπεριλαμβάνει δύο (2) κατηγορίες.

α) με ποδοσφαιριστές γεννημένους τα έτη 2005-2006 και θα διεξαχθεί στο γήπεδο Ζυγού.

β) με ποδοσφαιριστές γεννένους τα έτη 2007-2008 και θα διεξαχθεί στις εγκαταστάσεις της Ακαδημίας ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ στα Αμισιανά.

ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ  ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2014-2015

                                       ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

                             ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ                       3. ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  1. ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ                                 4. ΝΙΚΗΤΗΣ(ΘΕΟΛΟΓΟΣ-ΑΕΚ)

                                         ΚΛΗΡΩΘΗΚΑΝ

1……ΝΙΚΗΤΗΣ( ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΑΕΚ)-ΑΡΗ ΖΥΓΟΥ…

2……ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ- ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ   …


α) Οι αγώνες είναι διπλοί και θα διεξάγονται σε ημερομηνίες

που θα ορίσει η ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ.

 

β) Ο τελικός του Κυπέλλου θα διεξαχθεί τη Τετάρτη 25-3-2015

σε γήπεδο που θα επιλεγεί και θα σας κοινοποιηθεί από την Ε.Π.Σ.Κ.

13-09-2014  ΠΕΡΝΗ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΜΠΟΥΡΔΟΥΜΠΑΣ  ΛΑΖΑΡΗΣ  ΓΚΙΑΛΟΣ  ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣ
14-09-2014  ΠΡΙΝΟΣ  ΘΕΟΛΟΓΟΣ  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛ ΤΖΟΛΑΣ  ΨΩΜΑΣ  
14-09-2014  ΑΜΙΣΙΑΝΑ  ΝΕΣΤΟΣ  ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ Λ.Δ.    ΜΠΑΧΤΕΒΑΝΗΣ  ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ  ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡ
14-09-2014  ΖΥΓΟΣ  ΠΑΟΚ.ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ  ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΑΚΗΣ  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ