ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΛΙΜΕΝΑΡΙΑ ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΒΕΡΝΕΖΗΣ  
ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΥΜΤΣΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΟΥ ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΗΣ ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΡΕΜΠΑΣ ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΧΡΥΣΟΧΩΡΙ ΝΕΣΤΟΣ ΑΜΠΑΡΚΙΟΛΗΣ ΠΤΗΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΙΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
ΠΕΡΝΗ ΚΑΡΒΑΛΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΧΤΕΒΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΗΡ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΓΓΑΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΑ ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΙΜΒΡΟΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ

                                                            

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 30-8-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

17.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΑΓΓΑΙΟ

2.

ΖΥΓΟΥ

17.00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

3.

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

17.00

Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

17.00

ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

 

 

   

 

 

 

 

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 31-8-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΡΙΝΟΥ

10.00

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

2.

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

17.00

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΑΤΡΟΜ ΛΕΚΑΝΗΣ

3.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

17.00

ΚΑΒΑΛΑ 2004-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

4.

ΟΦΡΥΝΙΟΥ

17.00

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

5.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

17.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ

6.

ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ

17.00

ΜΑ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ

7.

ΠΕΡΝΗΣ

17.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

       

 

 

 

 

                                             ΤΕΤΑΡΤΗ 3-9-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΗΓΩΝ

17.00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

« ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ»


Ενημερώνουμε τους διαιτητές της ένωσης ποδοσφαιρικών σωματείων Καβάλας ότι οι γραπτές εξετάσεις των διαιτητών τοπικών κατηγοριών, θα διεξαχθούν την Τετάρτη 10-9-2014.

Οι αγωνιστικές δοκιμασίες των ιδίων διαιτητών θα διεξαχθούν την Τετάρτη 17-9-2014. Ο χώρος και η ώρα των εξετάσεων και τεστ θα ανακοινωθούν μέσα στις επόμενες ημέρες.

Όλοι οι ενδιαφερόμενοι διαιτητές υποχρεούνται να ενημερωθούν με δική τους ευθύνη για τις λεπτομέρειες από τα αρμόδια όργανα.

 

                                                                   Για το Δ.Σ.

                                                                   Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ

 

              

            Ενημερώνουμε όλους τους πτυχιούχους νοσηλευτές που επιθυμούν να  καλύπτουν ποδοσφαιρικούς αγώνες της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων  Καβάλας να βρίσκονται την Παρασκευή 5 Σεπτεμβρίου 2014 και ώρα 6.μ.μ. στα γραφεία της ένωσης προκειμένου να ενημερωθούν σχετικά από τον ιατρό μας.

            Για τυχόν απορίες ή διευκρινήσεις μπορούν οι ενδιαφερόμενοι να επικοινωνούν μας τον κ. Γαιτατζή Χρόνη τηλ 6945926400

                                                                                                 Για το Δ.Σ.

                                                                                        Ε.Π.Σ .ΚΑΒΑΛΑΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ 23-8-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΖΥΓΟΥ

17.30

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

2.

ΛΕΚΑΝΗΣ

17.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

3.

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

17.30

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΣ-ΠΑΓΓΑΙΟ

4.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

17.30

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ-ΑΠΟΛ  ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

5.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

17.30

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

6.

ΞΕΡΙΑ

17.30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ-Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ

7.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

17.30

Α.Ε.ΚΑΒΑΛΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

8.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

17.30

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡ

9.

Ν.ΚΑΡΥΑ

17.30

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

10.

Α.Α

17.30

ΜΑ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ-ΟΙ ΛΥΚΟΙ

11.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

17.30

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

12.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

17.30

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

13.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

17.30

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

       

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-8-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

10.00

ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

2.

ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

10.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ-ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

3.

ΛΙΜΕΝΑ

17.30

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

4.

ΠΟΤΟΥ

17.30

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

5.

ΓΕΡΟΝΤΑ

17.30

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛ

6.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

17.30

ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΚΑΒΑΛΑ 2004

7.

ΟΦΡΥΝΙΟΥ

17.30

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

8.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

17.30

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛ

9.

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

17.30

ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

10.

ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ

17.30

ΦΙΛΙΠ ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΓ.ΛΟΥΚΑΣ

11.

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

17.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝ

12.

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

17.30

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ-ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

13.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

17.30

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

                                                 ΤΡΙΤΗ 26-8-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΗΓΩΝ

17.30

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

Κάνουμε γνωστό σε όλα μας τα σωματεία καθώς και τους προπονητές ποδοσφαίρου, ότι οι προπονητές δεν θα έχουν το δικαίωμα παραμονής τους στον πάγκο από την πρώτη αγωνιστική ημέρα του Κυπέλλου, αν δεν είναι κάτοχοι δελτίου πιστοποίησης προπονητή. Το δελτίο αυτό εκδίδει η Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ μετά από αίτησητου σωματείου και κατάθεση των απαραίτητων δικαιολογητικών από  τον προπονητή.