Λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών η Επιτροπή Πρωταθλημάτων υποδομής αναβάλει όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου 6-7/12/2014.

Ως εκ τούτου για το πρωτάθλημα (Κ-16) η αναβληθείσα αγωνιστική της 25-10-2014 θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 13-14/12/2014. Ενώ η ανβληθείσα αγωνιστική της 6-12-2014 θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 3-4/1/2015.

Για το πρωτάθλημα (Κ-12) και (Κ-14) η αναβληθείσα αγωνιστική θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 20-21/12/2014

Για τυχών διευκρινήσεις παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με την αρμόδια επιτροπή.

ΚΥΡΙΑΚΗ 14-12-2014

Μετά από αίτημα σωματείων μας, σας ενημερώνουμε ότι θα διεξαχθεί τουρνουά την Κυριακή 14-12-2014 για ποδοσφαιριστές της κατηγορίας (Κ-8).

Παρακαλούνται τα ενδιαφερόμενα σωματεία να δηλώσουν το ενδιαφέρον τους έως την Τρίτη 9-12-2014.

Σε περίπτωση που δεν συμπληρωθεί ο απαιτούμενος αριθμός σωματείων. τότε το τουρνουά θα αναβληθεί.

 ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015

Ενημερώνουμε όλο το ποδοσφαιρικό κοινό του νομού Καβάλας ότι η ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ θα κόψει την πρωτοχρονιάτικη πίττα  της την Παρασκευή 16 Ιανουαρίου 2015 στο κέντρο διασκέδασης «ΙΡΙΔΑ» στο κοκκινόχωμα.

Σε ειδική εκδήλωση θα τιμηθούν οι καλύτεροι της περασμένης χρονιάς Παράγοντες-Ποδοσφαιριστές-Διαιτητής-Προπονητής.

Καλούνται όλοι οι φίλοι του ποδοσφαίρου να τιμήσουν την εκδήλωση με την παρουσία τους.

ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

      ΚΑΒΑΛΑ

 

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Σας γνωστοποιούμε ότι λόγο των συνεχών αναβολών στα πρωταθλήματα υποδομής οι οποίες έγιναν εξαιτίας των δυσμενών καιρικών συνθηκών που επικρατούσαν στην περιοχή μας, οι αγώνες αυτοί  που αναβλήθηκαν θα διεξαχθούν στο προγραμματισμένο ρεπό της κατηγορίας ως ακολούθως: 

α) ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Κ-12) και (Κ-14) το Σαββατοκύριακο 6-7/12/2014 ως αναγράφονται στο πρόγραμμα ( ίδια μέρα και ώρα ).

β) ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Κ-16) το Σαββατοκύριακο 13-14/12/2014 ως αναγράφονται στο πρόγραμμα ( ίδια μέρα και ώρα ).

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ

 

                                     ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (Κ10)

                                    ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ 2005-2006

                                    ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΙΩΣΗΦΙΔΗ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗ

                                    ΚΥΡΙΑΚΗ 9-11-2014

ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ

              ΓΚΡΟΥΠ Α                                                              ΓΚΡΟΥΠ Β

  1. ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ                      1. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    
  2. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ                             2. ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ
  3. ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ                           3. ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ
  4. ΑΕ.ΚΑΒΑΛΑΣ Α                                     4. ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ
  5. ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β
  6. ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  7. Α.Ο ΚΑΒΑΛΑΣ
  8. ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

 

ΩΡΑ 10.00           ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ            Α

ΩΡΑ 10.00           ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ                          Β

ΩΡΑ 10.00           ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ                         Γ

ΩΡΑ 10.00           ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                              Δ

ΩΡΑ 10.40           ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ                                 Ε

ΩΡΑ 10.40           ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ                         ΣΤ      

                                                 

 

ΩΡΑ 11.20           ΝΙΚΗΤΗΣ Α-ΝΙΚΗΤΗΣ Β                   (1)

ΩΡΑ 11.20           ΝΙΚΗΤΗΣ Γ-ΝΙΚΗΤΗΣ Δ                   (2)

ΩΡΑ 11.20           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Β        (3)

ΩΡΑ 11.20           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Γ-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Δ        (4)

ΩΡΑ 12.00           ΝΙΚΗΤΗΣ Ε-ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤ                ΘΕΣΕΙΣ 1-2

ΩΡΑ 12.00           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Ε-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ ΣΤ      ΘΕΣΕΙΣ 3-4     

 

ΩΡΑ 12.40           ΝΙΚΗΤΗΣ 1 – ΝΙΚΗΤΗΣ 2                    ΘΕΣΗ (1-2)

ΩΡΑ 12.40           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1- ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2           ΘΕΣΗ (3-4)

ΩΡΑ 12.40           ΝΙΚΗΤΗΣ 3 – ΝΙΚΗΤΗΣ 4                    ΘΕΣΗ (5-6)

ΩΡΑ 12.40           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 3- ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 4           ΘΕΣΗ (7-8)

 

                                ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (Κ8)

                                    ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ 2007-2008

                                    ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

                                    ΚΥΡΙΑΚΗ 9-11-2014

ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ

  1. ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ                                 
  2. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ
  3. ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ                                  
  4. ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ                                        
  5. ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

 

 

ΩΡΑ 10.30           ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ                 Α

ΩΡΑ 10.30           ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ                  Β

ΩΡΑ 10.30           ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ                Γ

                                                 

 

ΩΡΑ 11.30           ΝΙΚΗΤΗΣ Α-ΝΙΚΗΤΗΣ Β                                                  (1)

ΩΡΑ 11.30           ΝΙΚΗΤΗΣ Γ-ΗΤΤΗΜΕΝΟ (Α-Β-Γ)                                      (2)

ΩΡΑ 11.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (Α-Β-Γ) -ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (Α-Β-Γ)                     (3)

 

 

ΩΡΑ 12.30           ΝΙΚΗΤΗΣ 1 – ΝΙΚΗΤΗΣ 2                    ΘΕΣΗ (1-2)

ΩΡΑ 12.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1- ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2           ΘΕΣΗ (3-4)

 

 

 

 

 

                                             

     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ12

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 18-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑ 2004

12.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΠΗΓΩΝ

12.00

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

12.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

4.

ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ

12.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

5.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

12.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΚΑΒΑΛΑ 2004 Α

6.

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

12.00

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ

7.

ΖΥΓΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

8.

ΛΙΜΕΝΑ

12.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

9.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

11.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 19-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

11.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β-ΚΑΒΑΛΑ 2004 Β

2.

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 25-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

12.00

ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

2.

GOAL FO FIVE

12.00

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

3.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

12.30

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΣΤΑΥΡΟΥ

12.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑ 2004

12.30

ΚΑΒΑΛΑ 2004(Α)-ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

6.

Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑ 2004

11.15

ΚΑΒΑΛΑ 2004(Β)-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

7.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

11.00

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

8.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

10.30

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 26-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

GOAL OF FIVE

12.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

2.

GOAL OF FIVE

10.30

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ (Β)

3.

 

 

 

4.

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 01-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΗΓΩΝ

12.00

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α

2.

ΙΩΣΗΦΙΔΗ

12.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡ

3.

ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ

12.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

4.

 

12.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

5.

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

12.00

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

6.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

12.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΚΑΒΑΛΑΣ 2004 Α

7.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

10.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

8.

ΛΙΜΕΝΑ

12.30

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 02-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑ 2004

11.00

ΚΑΒΑΛΑ 2004 Β-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

2.

GOAL OF FIVE

11.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 15-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑ 2004

12.15

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

2.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

12.00

ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

12.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

12.30

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

5.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

12.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

6.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

11.00

ΚΑΒΑΛΑ 2004 Α-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ

7.

ΖΥΓΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

8.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

11.00

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β

9.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

11.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 16-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

GOAL OF FIVE

11.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΚΑΒΑΛΑ 2004 Β

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 22-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

GOAL OF FIVE

12.00

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α

2.

ΙΩΣΗΦΙΔΗ

12.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

3.

ΣΤΑΥΡΟΥ

12.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

4.

 

12.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

12.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

6.

ΛΙΜΕΝΑ

12.30

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β

7.

Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑ 2004

11.00

ΚΑΒΑΛΑ 2004-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 23-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

GOAL OF FIVE

10.30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

2.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

11.00

ΚΑΒΑΛΑ 2004 Β-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

3.

GOAL OF FIVE

12.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ –ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

4.

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 29-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

10.30

ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α

2.

GOAL OF FIVE

10.30

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

3.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

11.00

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

4.

ΣΤΑΥΡΟΥ

10.30

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

11.00

ΚΑΒΑΛΑ 2004 Α- ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

6.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

11.00

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

7.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

12.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 30-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

GOAL OF FIVE

10.30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ-ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

2.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

11.00

ΚΑΒΑΛΑ 2004- ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β

3.

GOAL OF FIVE

12.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

4.

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 13-12-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΗΓΩΝ

12.00

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΙΩΣΗΦΙΔΗ

12.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ

12.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

4.

 

12.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

5.

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

12.00

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΚΑΒΑΛΑ 2004 Α

6.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

12.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ

7.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

11.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

8.

ΛΙΜΕΝΑ

12.30

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΚΑΒΑΛΑ 2004 Β

9.

ΖΥΓΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 14-12-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

11.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 10-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

12.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

2.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

12.00

ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛ

3.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

12.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

12.30

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

12.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

6.

Α.Κ. ΚΑΒΑΛΑ 2004

11.00

ΚΑΒΑΛΑ 2004 Α-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

7.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

11.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ

8.

ΖΥΓΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΝΖΥΓΟΥ-Α.Ε.ΚΑΒΑΛΑΣ Β

9.

GOAL OF FIVE

12.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 11-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

11.00

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΚΑΒΑΛΑ 2004 Β

2.

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 17-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΙΩΣΗΦΙΔΗ

12.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α

2.

GOAL OF FIVE

12.00

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

3.

 

12.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

4.

ΣΤΑΥΡΟΥ

12.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

5.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

12.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

6.

GOAL OF FIVE

11.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ-ΚΑΒΑΛΑ 2004 Α

7.

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

11.00

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

8.

ΛΙΜΕΝΑ

12.30

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 18-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

10.30

ΚΑΒΑΛΑ 2004 Β-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

12.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 24-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

12.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

ΠΗΓΩΝ

12.00

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

3.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

12.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

4.

ΠΕΡΙΓΙΛΙΟΥ

12.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

12.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ

6.

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

12.00

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

7.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

10.30

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΚΑΒΑΛΑ 2004 Α

8.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

13.15

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

                                                ΚΥΡΙΑΚΗ 25-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΖΥΓΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΚΑΒΑΛΑ 2004 Β

2.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

11.00

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

 Με το παρόν έγγραφο παρέχεται η ΑΔΕΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ των πιο πάνω αγώνων, σύμφωνα  με τους όρους και τις προϋποθέσεις που προβλέπονται από τις διατάξεις του άρθρου 8 του Ν 3207/24-12-03.Τα δε σωματεία είναι υπεύθυνα για την ιατρική κάλυψη των αγώνων, καθώς και την ομαλή και ασφαλή διεξαγωγή τους.               

                                               ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ 14                                     

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 18-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

10.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΠΗΓΩΝ

10.30

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

10.30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

4.

ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ

10.30

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

5.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

10.30

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

6.

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

10.30

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

7.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

11.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

8.

Α.Κ ΚΑΒΑΛΑ 2004

12.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α- ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

                                               ΣΑΒΒΑΤΟ 25-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

10.30

ΑΠΟΛ ΧΡΥΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

2.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

10.30

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΠΑΛΗΟΥ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛ

3.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

11.00

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΣΤΑΥΡΟΥ

10.30

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

6.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

11.00

ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

7.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

8.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

12.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 01-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΗΓΩΝ

10.30

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ (Β)

2.

ΙΩΣΗΦΙΔΗ

10.30

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡ

3.

ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ

10.30

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

4.

 

11.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

5.

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

10.30

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

6.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

10.30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

7.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

10.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

8.

ΛΙΜΕΝΑ

11.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

                                

                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 15-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ ΚΑΒΑΛΑ 2004

10.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

2.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

10.30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΦΙΛΙΠ ΠΑΛΗΟΥ

3.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

10.30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

11.00

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

5.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

10.30

ΜΑ ΑΜΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

6.

ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

10.30

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

7.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

11.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΘΡΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

8.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

                                              

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 22-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

10.30

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΠΑΛΗΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β

2.

ΙΩΣΗΦΙΔΗ

10.30

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

3.

ΣΤΑΥΡΟΥ

10.30

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

4.

 

10.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

11.00

ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

6.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

10.30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

7.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

10.30

ΟΡΦΕΑ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

8.

ΛΙΜΕΝΑ

11.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

                               

                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 29-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

12.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β

2.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

12.00

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΠΑΛΗΟΥ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

3.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

12.30

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

4.

ΣΤΑΥΡΟΥ

12.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

6.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

11.00

ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ-ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

7.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

8.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

10.30

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

                                               

                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 13-12-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΗΓΩΝ

10.30

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΙΩΣΗΦΙΔΗ

10.30

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΠΑΛΗΟΥ

3.

ΠΕΡΙΓΙΛΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

4.

 

10.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

5.

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

10.30

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

6.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

10.30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

7.

ΑΚ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

10.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

8.

ΛΙΜΕΝΑ

11.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 10-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ ΚΑΒΑΛΑ 2004

10.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

2.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

10.30

ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛ

3.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

10.30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

11.00

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

10.30

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

6.

ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

7.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

10.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

8.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

12.00

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΘΡΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 17-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΙΩΣΗΦΙΔΗ

10.30

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β

2.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

10.30

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΠΑΛΗΟΥ-ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

3.

 

10.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

4.

ΣΤΑΥΡΟΥ

10.30

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

5.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

10.30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

6.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

10.30

ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ-ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

7.

ΛΙΜΕΝΑ

11.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

8.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

10.30

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 24-01-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

10.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β- ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΠΑΛΗΟΥ

2.

ΠΗΓΩΝ

10.30

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

3.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

10.30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

4.

ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ

10.30

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

10.30

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

6.

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

10.30

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

7.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

10.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

8.

Α.Κ.ΚΑΒΑΛΑ 2004

14.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

 Με το παρόν έγγραφο παρέχεται η ΑΔΕΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ των πιο πάνω αγώνων, σύμφωνα  με τους όρους και τις προϋποθέσεις που προβλέπονται από τις διατάξεις του άρθρου 8 του Ν 3207/24-12-03.Τα δε σωματεία είναι υπεύθυνα για την ιατρική κάλυψη των αγώνων, καθώς και την ομαλή και ασφαλή διεξαγωγή τους. 

                                                     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ16                                 

                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 25-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

12.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

2.

ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

11.00

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

4.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

13.15

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

11.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

 

 

 

 

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 26-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ

11.00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ-ΑΤΡΟΜ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 01-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

 

13.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ

2.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

11.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

3.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

11.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΠΑΓΓΑΙΟ

4.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ Β

13.15

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

 

 

 

 

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 02-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 08-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΟΤΟΥ

11.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ

2.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

11.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΝΩΑ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

11.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

4.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ Β

11.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΑΓΓΑΙΟ

5.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

11.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

6.

 

 

 

 

 

 

 

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 09-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 22-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

 

13.15

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

2.

ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ

11.00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

3.

ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

 

 

 

 

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 23-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

11.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

11.00

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

3.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

13.15

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

4.

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 29-11-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΟΤΟΥ

12.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

2.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

11.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ

4.

Β ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

5.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

11.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

6.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

11.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΑΓΓΑΙΟ

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 06-12-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

11.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΠΑΓΓΑΙΟ

2.

Β.ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

3.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

11.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

4.

 

11.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΠΟΤΟΥ

11.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 07-12-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤ

 

 

 

 

                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 20-12-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ

11.00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

ΠΕΡΙΓΙΛΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

3.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

11.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

4.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

11.00

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

5.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

11.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 21-12-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

11.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 10-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ

11.00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

2.

ΠΕΡΙΓΙΛΙΟΥ

11.00

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

3.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

12.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

4.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

11.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 11-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

 

11.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

2.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

11.00

ΠΑΓΓΑΙΟ-Α.Ε.ΚΑΒΑΛΑΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 17-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΟΤΟΥ

12.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

11.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤ

3.

Β ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11.00

ΑΕ ΚΛΑΒΑΛΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

4.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

13.15

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΠΑΓΓΑΙΟ

5.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

12.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

 

 

 

 

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 18-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 24-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

 

11.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

2.

ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ

11.00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΜΑΤΟΣ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

12.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

4.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

11.00

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

     

                                             ΚΥΡΙΑΚΗ 25-01-2015

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

12.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

2.

ΕΛΑΥΘ/ΛΗΣ

11.00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

 Με το παρόν έγγραφο παρέχεται η ΑΔΕΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ των πιο πάνω αγώνων, σύμφωνα  με τους όρους και τις προϋποθέσεις που προβλέπονται από τις διατάξεις του άρθρου 8 του Ν 3207/24-12-03.Τα δε σωματεία είναι υπεύθυνα για την ιατρική κάλυψη των αγώνων, καθώς και την ομαλή και ασφαλή διεξαγωγή τους.