Γνωρίζουμε σε όλα τα σωματεία μας ότι με απόφαση του Υπουργού κ. Ανδριανού Ιωάννη αναβάλλονται όλοι οι ποδοσφαιρικοί αγώνες, όλων των ηλικιακών κατηγοριών που επρόκειτο να διεξαχθούν από σήμερα 1-11-2014 έως και τη Δευτέρα 6-10-2014, λόγω του θανάτου του Κώστα Κατσούλη μετά τον τραυματισμό του σε επεισόδια που έλαβαν χώρα στο γήπεδο της Ν Αλικαρνασού Κρήτης στις 14-9-2014 στον αγώνα μεταξύ των ομάδων ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ.  Ως εκ τούτου οι αγώνες των τοπικών μας πρωταθλημάτων που επρόκειτο να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 4-5/10/2014 θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 11-12/10/2014 και οι αγώνες της 11-12/10/2014 θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 18-19/10/2014.  Για οποιαδήποτε διευκρίνιση τα σωματεία μπορούν να απαυθύνονται στη γραμματεία της Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ. Η Ε.Π.Σ. Καβάλας παρακαλεί όλα τα σωματεία της σε ένδειξη σεβασμού και πένθους στον θανόντα να μην προγραμματίσουν ούτε φιλικό ποδοσφαιρικό αγώνα.

2. Από σήμερα, όσα σωματεία επιθυμούν να λάβουν μέρος στο τουρνουά που πρόκειται να διοργανώσει η Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ την Κυριακή 12-10-2014 μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή. Η προθεσμία συμμετοχής λήγει την Τετάρτη 8-10-2014. Το τουρνουά θα συμπεριλαμβάνει δύο (2) κατηγορίες.

α) με ποδοσφαιριστές γεννημένους τα έτη 2005-2006 και θα διεξαχθεί στο γήπεδο Ζυγού.

β) με ποδοσφαιριστές γεννένους τα έτη 2007-2008 και θα διεξαχθεί στις εγκαταστάσεις της Ακαδημίας ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ στα Αμισιανά.

ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ  ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2014-2015

                                       ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

                             ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ                       3. ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  1. ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ                                 4. ΝΙΚΗΤΗΣ(ΘΕΟΛΟΓΟΣ-ΑΕΚ)

                                         ΚΛΗΡΩΘΗΚΑΝ

1……ΝΙΚΗΤΗΣ( ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΑΕΚ)-ΑΡΗ ΖΥΓΟΥ…

2……ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ- ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ   …


α) Οι αγώνες είναι διπλοί και θα διεξάγονται σε ημερομηνίες

που θα ορίσει η ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ.

 

β) Ο τελικός του Κυπέλλου θα διεξαχθεί τη Τετάρτη 25-3-2015

σε γήπεδο που θα επιλεγεί και θα σας κοινοποιηθεί από την Ε.Π.Σ.Κ.

13-09-2014  ΠΕΡΝΗ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΜΠΟΥΡΔΟΥΜΠΑΣ  ΛΑΖΑΡΗΣ  ΓΚΙΑΛΟΣ  ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣ
14-09-2014  ΠΡΙΝΟΣ  ΘΕΟΛΟΓΟΣ  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛ ΤΖΟΛΑΣ  ΨΩΜΑΣ  
14-09-2014  ΑΜΙΣΙΑΝΑ  ΝΕΣΤΟΣ  ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ Λ.Δ.    ΜΠΑΧΤΕΒΑΝΗΣ  ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ  ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡ
14-09-2014  ΖΥΓΟΣ  ΠΑΟΚ.ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ  ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΑΚΗΣ  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

     ΣΑΒΒΑΤΟ 20-09-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

17.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

2.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

17.00

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΟΦΡΥΝΙΟΥ

17.00

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

17.00

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒ

5.

ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

17.00

ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ-ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

6.

ΛΥΔΙΑΣ

17.00

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

7.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

17.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

8.

ΠΟΤΟΥ

17.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

9.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

17.00

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

10.

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

17.00

Ν.Μ.Α ΟΡΦΑΝΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝ

11.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

17.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 21-09-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

11.00

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

3.

ΠΡΙΝΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ-ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11.00

ΚΑΒΑΛΑ 2004-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΠΟΤΟΥ

17.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

6.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

17.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

7.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

17.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤ

8.

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

17.00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

9.

Ν.ΚΑΡΥΑΣ

17.00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ-ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

10.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

17.00

ΑΓ.ΛΟΥΚΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

       

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 27-09-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

16.30

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

2.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

16.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

3.

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

16.30

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

4.

ΠΗΓΩΝ

16.30

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ-ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

5.

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

16.30

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ

6.

ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

16.30

ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

7.

ΖΥΓΟΥ

16.30

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

8.

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

16.30

ΑΤΡΟΜ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘ

9.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

16.30

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

10.

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

16.30

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣ

11.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

16.30

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΜΑ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 28-09-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

2.

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

11.00

ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

3.

 

11.00

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ

4.

ΓΕΡΟΝΤΑ

16.30

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ-ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛ

5.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

16.30

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛ

6.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

16.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

7.

ΠΕΡΝΗΣ

16.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

8.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

16.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦ

9.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

16.30

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ

10.

ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ

16.30

ΦΙΛΙΠ ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

11.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

16.30

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 04-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

16.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

16.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

3.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

16.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

16.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛ

5.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

16.00

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

6.

ΞΕΡΙΑ

16.00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

7.

ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ

16.00

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

8.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

16.00

ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

9.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

16.00

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ-ΠΑΓΓΑΙΟ

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 05-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΡΙΝΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ-ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

2.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

11.00

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

3.

ΓΕΡΟΝΤΑ

11.00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

4.

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

11.00

ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

5.

ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ

11.00

ΜΑ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΣ

6.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

16.00

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

7.

ΠΟΤΟΥ

16.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

8.

ΟΦΡΥΝΙΟΥ

16.00

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

9.

ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

16.00

ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ-ΚΑΒΑΛΑ 2004

10.

Ν.ΚΑΡΥΑΣ

16.00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ-ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

11.

ΛΕΚΑΝΗΣ

16.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ-ΑΓ.ΛΟΥΚΑΣ

 

 

 

 

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 11-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

16.00

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

2.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

16.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

3.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

16.00

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΛΥΔΙΑΣ

16.00

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

5.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

16.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

6.

ΞΕΡΙΑ

16.00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

7.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

16.00

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

8.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

16.00

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΥΣΟΚΑΣΤ

9.

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

16.00

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΣ-ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

10.

ΖΥΓΟΥ

16.00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

 

 

 

 

                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 12-10-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

11.00

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡ

2.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

11.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ

3.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

11.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ-ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

4.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

11.00

ΑΓ.ΛΟΥΚΑΣ-ΚΑΒΑΛΑ 2004

5.

ΛΙΜΕΝΑ

16.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

6.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

16.00

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒ

7.

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

16.00

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

8.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

16.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

9.

ΠΟΤΟΥ

16.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

10.

ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ

16.00

ΜΑ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ-ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 13-09-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΕΡΝΗΣ

16.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

 

 

 

                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 14-09-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΟΤΟΥ

16.30

ΑΡΗΣΠΡΙΝΟΥ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

2.

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

16.30

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠ

3.

ΖΥΓΟΥ

16.30

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΛΙΜΕΝΑΡΙΑ ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΒΕΡΝΕΖΗΣ  
ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΥΜΤΣΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΟΥ ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΗΣ ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΡΕΜΠΑΣ ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΧΡΥΣΟΧΩΡΙ ΝΕΣΤΟΣ ΑΜΠΑΡΚΙΟΛΗΣ ΠΤΗΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΙΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
ΠΕΡΝΗ ΚΑΡΒΑΛΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΧΤΕΒΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΗΡ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΓΓΑΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΑ ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΙΜΒΡΟΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ