Α) ΠΡΟΣΟΧΗ Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ τροποποιεί το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων ως ακολούθως.                      

                                            ΣΑΒΒΑΤΟ 12-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΠΕΡΝΗΣ

17.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

2.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

17.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

17.00

ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

4.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

17.00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

5.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

17.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

6.

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

17.00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

 

 

 

 

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 13-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

11.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11.00

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

3.

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

11.00

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

4.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

11.00

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

5.

ΠΗΓΩΝ

11.00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

6.

ΠΗΓΩΝ

17.00

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

7.

ΓΕΡΟΝΤΑ

17.00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ

8.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

17.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

9.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

15.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 26-04-2014

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

17.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΛΙΜΕΝΑ

17.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

3.

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

17.00

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

4.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

17.00

ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

5.

Ν.ΚΑΡΥΑΣ

17.00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

6.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

17.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

7.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

17.00

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

 

 

 

 

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 27-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

11.00

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

2.

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

11.00

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

3.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

17.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

4.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

17.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

5.

ΠΟΤΟΥ

17.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΠΑΓΓΑΙΟ

6.

ΛΕΚΑΝΗΣ

17.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

7.

ΠΗΓΩΝ

17.00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

                                              ΤΕΤΑΡΤΗ 30-04-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

17.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

2.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

17.00

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

3.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

17.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

4.

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

17.00

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

17.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

6.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

17.00

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 03-05-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΞΕΡΙΑ

17.30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

2.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

17.30

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

3.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

17.30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

4.

ΖΥΓΟΥ

17.30

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 04-05-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

1.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

11.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

2.

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

11.00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ-ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

3.

ΠΡΙΝΟΥ

17.30

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ

4.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

17.30

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

17.30

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

6.

ΠΗΓΩΝ

17.30

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

7.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

17.30

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛ

8.

ΠΟΤΟΥ

17.30

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

9.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

17.30

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

10.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

17.30

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΠΑΓΓΑΙΟ

                                              ΣΑΒΒΑΤΟ 10-05-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

17.30

ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

17.30

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

3.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

17.30

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

4.

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

17.30

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

5.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

17.30

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

                                              ΚΥΡΙΑΚΗ 11-05-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

17.30

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

2.

ΛΥΔΙΑΣ

17.30

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

3.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

17.30

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

4.

ΛΙΜΕΝΑ

17.30

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

5.

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

17.30

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

6.

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

17.30

ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

7.

ΛΕΚΑΝΗΣ

17.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

                                              ΤΕΤΑΡΤΗ 14-05-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

 

 

 

 

1.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

17.30

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

2.

ΠΗΓΩΝ

17.30

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

3.

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

17.30

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ-ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

4.

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

17.30

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

5.

ΠΟΤΟΥ

17.30

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

6.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

17.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

7.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

17.30

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

                                               ΣΑΒΒΑΤΟ 17-05-2014

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

1.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

17.30

ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

2.

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

17.30

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

3.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

17.30

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

4.

ΞΕΡΙΑ

17.30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

5.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

17.30

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

6.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

17.30

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ-ΠΑΓΓΑΙΟ

7.

ΛΥΔΙΑΣ

17.30

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

 β)Παρακαλούνται τα σωματεία να δείξουν ιδιαίτερη προσοχή στην εφαρμογήτου, προκειμένου να αποφευχθεί οποιαδήποτε παρανόηση και ταλαιπωρία. 

 

Την ήττα γνώρισαν οι μικτές περιφερειακές μας ομάδες, νέων και παίδων, την Τετάρτη 26 Μαρτίου 2014, στα γήπεδα της Μίκρας Θεσσαλονίκης απο τις αντίστοιχες ομάδες της τρίτης περιφέρειας. Το αποτέλεσμα και των δύο αγώνων κρίνεται δίκαιο αφού οι ομάδες είχαν να αντιμετωπίσουν δύο σπουδαίους αντιπάλους.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Δύσκολη αλλά σπουδαία νίκη ΠΡΟΚΡΙΣΗ πέτυχε ο κυπελλούχος της Ε.Π.Σ. Καβάλας ΑΕΤΟΣ Ορφανού το απόγευμα της Τετάρτης 26 Μαρτίου 2014 επι του κυπελλούχου Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ, ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ Καλλιφύτου. Ο αγώνας διεξήχθη στο γήπεδο Οφρυνίου παρουσία πολλών φιλάθλων αλλά και των ποδοσφαιρικών αρχών της Ε.Π.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ και ΔΡΑΜΑΣ. Μία πύρειος νίκη, που έμελλε να κριθεί στη διαδικασία των πέναλτυς, αφού ο αγώνας στη κανονική του διάρκεια και την παράταση έληξε ισόπαλος με σκορ 1-1.

Ο κυπελλούχος μας, στην προκριματική φάση, που θα διεξαχθεί στις 16 Απριλίου 2014 θα αντιματωπίσει τον κυπελούχο του τέταρτου ομίλου σε ουδέτερο γήπεδο της Κατερίνης. Όλος ο ποδοσφαιρικός κόσμος του νομού μας εύχεται στον ΑΕΤΟ Ορφανού να πετάξει όσο πιο ψηλά γίνεται και του επιτρέπουν οι δυνάμεις του.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΣΤΗ Β' ΦΑΣΗ Ο ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ Ε.Π.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ " ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ"

Μεγαλειώδη εκτός έδρας νίκη πήρε ο κυπελλούχος της Ε.Π.Σ.Καβάλας ΑΕΤΟΣ Ορφανού μέσα στη Αρναία Χαλκιδικής, επί του τοπικού ΑΠΟΛΛΩΝ με σκορ 1-0. Η νίκη αυτή του χάρισε την πρόκριση στη Β' φάση, όπου σύμφωνα με την κλήρωση την Τετάρτη 26-3-2014 και ώρα 3.30.μ.μ. θα υποδεχθεί στην έδρα του τον κυπελλούχο Ε.Π.Σ.Δράμας ΑΣΤΕΡΑ Καλλιφύτου. Το ακριτικό σωματείο της ένωσής μας, γράφει την δική του ιστορία, αφού για πρώτη φορά απο την ίδρυσή του, πετυχαίνει μία τόσο μεγάλη διάκριση σε Πανηλλήνιο επίπεδο. Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καβάλας και σύσωμο το Καβαλιώτικο ποδόσφαιρο, εύχεται στον ΑΕΤΟ κάθε επιτυχία στο θεσμό του κυπέλλου.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (Κ11)

ΓΗΠΕΔΟ ΖΥΓΟΥ

ΓΗΠΕΔΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014

 

ΓΗΠΕΔΟ ΖΥΓΟΥ                                       ΓΗΠΕΔΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ                               

ΟΜΙΛΟΣ                                                               ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ                                              ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α                                          ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                                             ΑΝΑΓΕΝΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ                                 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ        

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ                               ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ        

ΚΑΒΑΛΑ 2004                                           ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ  

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ                                  ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ       

ΠΑΟΚ-ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ                                ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ                                                                                      

                                       ΚΥΡΙΑΚΗ 30-3-2014

                                      ΓΗΠΕΔΟ ΖΥΓΟΥ                                    

ΩΡΑ

11.00                   ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ                    (α)

11.00                   ΑΕ ΚΒΑΛΑΣ –ΚΑΒΑΛΑ 2004                            (β)

11.00                   ΑΚΑΔ ΕΛΠΙΔΕΣ- ΠΑΟΚ ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ              (γ)

11.00                   ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ- ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ               (δ)

                                       ΑΝΑΠΑΥΛΑ                            

ΩΡΑ 12.15           ΝΙΚΗΤΗΣ (α)  – ΝΙΚΗΤΗΣ (γ)                             1

ΩΡΑ 12.15           ΝΙΚΗΤΗΣ (β) – ΝΙΚΗΤΗ (δ)                                2           

ΩΡΑ 12.15           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (α) –ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (γ)                     3

ΩΡΑ 12.15           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (β)  –ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (δ)                    4

                                       ΑΝΑΠΑΥΛΑ             

 ΩΡΑ 13.30           ΝΙΚΗΤΗΣ (1)       ΝΙΚΗΤΗΣ (2)                                  

ΩΡΑ 13.30           ΗΤΤΗΜΕΝ (1)      ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (2)          

ΩΡΑ 13.30           ΝΙΚΗΤΗΣ (3)       ΝΙΚΗΤΗΣ (4)      

ΩΡΑ 13.30           ΗΤΤΗΜΕΝ (3)      ΗΤΤΗΜΕΝ (4)               

                                      ΚΥΡΙΑΚΗ 30-3-2014

                                      ΓΗΠΕΔΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ                                   

ΩΡΑ

11.00         ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ                (α)

11.00         ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ           (β)

11.00         ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ         (γ)

11.00         ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ            (δ)

                                    ΑΝΑΠΑΥΛΑ                  

ΩΡΑ 12.15           ΝΙΚΗΤΗΣ (α)  – ΝΙΚΗΤΗΣ (γ)                             1

ΩΡΑ 12.15           ΝΙΚΗΤΗΣ (β) – ΝΙΚΗΤΗ (δ)                                2           

ΩΡΑ 12.15           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (α) –ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (γ)                    3

ΩΡΑ 12.15           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (β)  –ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (δ)                  4

                                       ΑΝΑΠΑΥΛΑ             

 ΩΡΑ 13.30           ΝΙΚΗΤΗΣ (1)       ΝΙΚΗΤΗΣ (2)                                  

ΩΡΑ 13.30           ΗΤΤΗΜΕΝ (1)      ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (2)          

ΩΡΑ 13.30           ΝΙΚΗΤΗΣ (3)       ΝΙΚΗΤΗΣ (4)      

ΩΡΑ 13.30           ΗΤΤΗΜΕΝ (3)      ΗΤΤΗΜΕΝ (4)               

                              ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ                            

                                     ΟΡΟΙ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

                                      ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Κ11)

                                                                  

  • Διάσταση γηπέδου: διαστάσεων  35Χ55 .
  • Διάσταση εστιών: 3Χ2 μέτρα.
  • Διάρκεια αγώνα: 60 λεπτών (2 ημίχρονα των 30’ έκαστο).
  • Αριθμός ποδοσφαιριστών:  (8) εναντίον (8).
  • Αριθμός αλλαγών : μέχρι (8) ποδοσφαιριστές

      αντικαθίσταται όλοι οι ποδοσφαιριστές (μία μόνο φορά έκαστος) .     

  • Αράουτ  με τα χέρια.
  • Χτύπημα πέναλτυς: από απόσταση (9) μέτρων
  • Χτύπημα κόρνερ: από τη γωνία του γηπέδου
  • Χρησιμοποίηση μπάλας Ν4.
  • Όλοι αγωνίζονται με πιστοποιητικό γέννησης που φέρει θεωρημένη φωτογραφία, πλην την περίπτωση των αλλοδαπών
  • Ηλικία ποδοσφαιριστών: γεννημένοι μετά την 1-1-2003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (Κ9)

 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΟΚ ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ-ΑΜΙΣΙΑΝΑ

 ΕΛΠΙΔΩΝ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ         

 ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΟΚ ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ                 ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΠΙΔΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΜΥΓΔ                                  

ΟΜΙΛΟΣ                                                               ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ                                ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ                                      ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ Α                             ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

Α.Ε.ΚΑΒΑΛΑΣ Α’                                       ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ 

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                                           ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ                                 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ        

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ                                          ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ       

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ                              ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

                                                               ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ Β

                                                               Α.Ε.ΚΑΒΑΛΑΣ Β                         

 

                                      ΚΥΡΙΑΚΗ 30-3-2014

                                      ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ                                     

ΩΡΑ

11.00                   ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ –ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                          (α)

11.00                   ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ            (β)

11.00                   ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ                              (γ)

11.00                   ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ     (δ)

                                       ΑΝΑΠΑΥΛΑ                            

ΩΡΑ 12.00           ΝΙΚΗΤΗΣ (α)  – ΝΙΚΗΤΗΣ (γ)                             1

ΩΡΑ 12.00           ΝΙΚΗΤΗΣ (β) – ΝΙΚΗΤΗ (δ)                                2           

ΩΡΑ 12.00           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (α) –ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (γ)                    3

ΩΡΑ 12.00           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (β)  –ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (δ)                   4

                                       ΑΝΑΠΑΥΛΑ             

 ΩΡΑ 13.00           ΝΙΚΗΤΗΣ (1)       ΝΙΚΗΤΗΣ (2)                                  

ΩΡΑ 13.00           ΗΤΤΗΜΕΝ (1)      ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (2)          

ΩΡΑ 13.00           ΝΙΚΗΤΗΣ (3)       ΝΙΚΗΤΗΣ (4)      

ΩΡΑ 13.00           ΗΤΤΗΜΕΝ (3)      ΗΤΤΗΜΕΝ (4)               

                                      ΚΥΡΙΑΚΗ 30-3-2014

                                      ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΑΥΡΟΥ                                     

ΩΡΑ

10.15         ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛ        (α)

10.15         ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ                (β)

 

11.00         ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ            (γ)

11.00         ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ                        (δ)

                             

ΩΡΑ 11.45           ΝΙΚΗΤΗΣ (α)  – ΑΚΑΔ ΕΛΠΙΔΕΣ  (β)

ΩΡΑ 11.45           ΝΙΚΗΤΗΣ (β) – ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ (β)

               

ΩΡΑ 12.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (α) –ΝΙΚΗΤΗ (γ)                 

ΩΡΑ 12.30           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (β)  –ΝΙΚΗΤΗ (δ)               

 

ΩΡΑ 13.15           ΗΤΤΗΜΕΝ (γ) –ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Β΄

ΩΡΑ 13.15           ΗΤΗΗΜΕΝ (δ) –ΑΚΑΔ ΕΛΠΙΔΕΣ Β

                       ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (Κ9)

                              ΟΡΟΙ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

                                                                                          

  • Διάσταση γηπέδου: διαστάσεων  30Χ40 .
  • Διάσταση εστιών: 3Χ2 μέτρα.
  • Διάρκεια αγώνα: 40 λεπτών (2 ημίχρονα των 20’ έκαστο).
  • Αριθμός ποδοσφαιριστών:  (7) εναντίον (7).
  • Αριθμός αλλαγών : μέχρι (7) ποδοσφαιριστές

      αντικαθίσταται όλοι οι ποδοσφαιριστές (συνεχόμενα)

  • Αράουτ  με τα πόδια.
  • Χτύπημα πέναλτυς: από απόσταση (9) μέτρων
  • Χτύπημα κόρνερ: από τη γωνία του γηπέδου
  • Χρησιμοποίηση μπάλας Ν4.
  • Όλοι αγωνίζονται με πιστοποιητικό γέννησης που φέρει θεωρημένη φωτογραφία από την εκδούσα αρχή, καθώς και καταστάσεις υγείας.
  • Ηλικία ποδοσφαιριστών: γεννημένοι μετά την 1-1-2005