ΟΙ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Επιτροπή Εκτάκτων Θεμάτων

 

 

Παπαδόπουλος Μιχαήλ (Πρόεδρος)

 

Παρασκευάς Χρήστος (Μέλος)

 

Στεφανίδης Αναστάσιος (Μέλος)

 

Σουφλέρης Γεώργιος (Μέλος)

 

Ηλιάδης Δημήτριος (Μέλος)

   
Υγειονομική  Επιτροπή  
Πρόεδρος Μέγας Αχιλλέας
Μέλος (ιατρός) Παπαδόπουλος Κωνσταντίνος

Λίστα Ιατρών – Νοσηλευτών με τους οποίους μπορείτε να έρθετε σε επικοινωνία: 

ΙΑΤΡΟΙ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ (ΓΕΝΙΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ)

ΖΑΠΑΝΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ)

ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ)

ΝΤΕΜΙΣΙΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Ι. ΒΙΟΠΑΘΟΛΟΓΟΣ)

ΟΥΝΤΑ ΧΑΤΕΜ – ΠΑΥΛΟΣ (ΓΕΝΙΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ)

ΡΑΠΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΑ

ΣΟΚΟΛΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

 

ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΕΛΝΗ

ΚΟΚΟΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΚΡΙΤΣΙΝΙΔΑ ΜΑΡΙΑ

ΜΑΝΔΑΛΑ ΜΑΡΙΑ

ΜΑΔΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΟΓΟΥΡΛΟΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΠΥΡΙΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΤΣΕΛΕΠΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΣΒΕΤΛΑΝΑ

ΕΞΟΖΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΚΑΛΟΓΡΗΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΚΑΛΟΓΡΗΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΛΑΤΣΟΥΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

ΚΑΡΑΜΠΙΓΚΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΞΙΟΥΦΗ ΕΛΕΝΗ

ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΡΑΦΑΗΛ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΡΟΥΣΕΤΣΚΑ ΒΑΛΕΡΙΑ

ΡΟΥΣΕΤΣΚΑ ΕΛΕΝΗ

ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΣΟΦΙΑ

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΟΛΟΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΡΕΜΠΑ

ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΣΟΥΖΗ

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ

ΜΑΝΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΣΤΕΡΝΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΑΝΘΙΜΟΥ ΣΟΦΙΑ – ΜΑΡΙΑ

ΤΣΟΜΠΑΝΟΥΔΗ ΑΘΗΝΑ

ΜΠΟΓΔΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ

ΞΕΒΕΡΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΗΡΓΕ ΜΑΡΘΑ

ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕΤΑΞΕΝΙΑ

ΧΑΤΖΗΑΝΕΣΤΗ ΚΛΕΑΝΘΗ

ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΑΙΡΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ

ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑΝΑ

ΤΕΡΜΕΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΣΟΥΖΑΝΑ

ΛΟΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΙΟΣΙΝΤΑ ΛΟΥΛΗ

ΜΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΠΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΚΑΤΙΑ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

 

ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΚΑΦΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ

ΠΑΠΑΛΟΥΔΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΛΑΧΩΒΑΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ

ΓΑΛΟΓΑΒΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΞΑΦΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΤΣΕΚΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ

ΛΙΓΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΧΑΪΔΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

ΠΕΡΙΟΧΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΚΟΥΤΡΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΠΕΤΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ - ΜΥΡΟΦΟΡΑ

 

ΠΕΡΙΟΧΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΚΑΝΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΠΑΣΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΔΙΑΦΟΡΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΡΑΠΕΝΖΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΟΥΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΚΑΤΣΑΜΑΚΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΗΛΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΤΣΙΧΛΑ ΕΛΕΝΗ

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΣΟΥΣΑΝΑ

ΚΟΝΤΟΥΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΤΣΙΡΤΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΔΗΜΑ ΕΥΓΕΝΗ

ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΛΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ – ΑΝΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΦΡΙΓΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΕΣΑΝΑΚΟΥ ΥΛΚΑ

 

Επιτροπή Διαιτησίας

 

Πρόεδρος

 Κυριακούδης Βασίλειος

Μέλος

Μπέης Γεώργιος 

Μέλος

Κούτλας Ιωάννης 

 

Επιτροπή Πρωταθλημάτων και Προγραμμάτων

Πρόεδρος

Παπαδόπουλος Μιχαήλ

Μέλος

Πιπερίδου Σοφία

Μέλος

Παρασκευάς Χρήστος 

 

Επιτροπή Κυπέλλου και Προγραμμάτων

 

Πρόεδρος

Παρασκευάς Χρήστος

Μέλος

Διακουμής Παναγιώτης

Μέλος 

Παπαδόπουλος Μιχάηλ

Μέλος

Καρανίκος Βασίλειος

 

Τεχνική Επιτροπή Μεικτών Ομάδων

 

Πρόεδρος

Διακουμής Παναγιώτης

Μέλος

Μπάγιος Ιωάννης

Μέλος

Βερβερίδης Ιωάννης

 

Πειθαρχική Επιτροπή

 

Πρόεδρος

Φιλίππου Ιωάννης

Αναπληρωτής Πρόεδρος

Χατζηραφαηλίδης Αντώνιος

 

 

Επιτροπή Δημοσίων Σχέσεων

 

Πρόεδρος

Σουφλέρης Γεώργιος

Μέλος

Τσολακίδου Κωνσταντίνα

Μέλος

Ιωάννου Βασίλειος

Μέλος

Καραγκιοζόπουλος Αχιλλέας

Μέλος

Διακουμής Παναγιώτης

 

 

Επιτροπή Παρατηρητών Αγώνων

 

Πρόεδρος

Τουνουσίδης Ευστάθιος

Μέλος

Στεφανίδης Αναστάσιος

Μέλος

Ρουμελιώτης Δημήτριος

 

 

Επιτροπή Προπονητών

 

Πρόεδρος

Πριονίδης Γεώργιος

Μέλος

Γερακίνης Μανώλης

Μέλος

Κατρακυλάκης Στυλιανός

Μέλος

Σουφλέρης Γεώργιος

Μέλος

Βακιρτζής Κωνσταντίνος

   

Επιτροπή Θεμάτων Θάσου

 

Πρόεδρος

Διακουμής Παναγιώτης

Μέλος

Οικονόμου Θεόδωροος

Μέλος

Μπουκουτσός Γεώργιος

 

 

Επιτροπή Γηπέδων

 

Πρόεδρος

Ηλιάδης Δημήτριος

 

 

Επιτροπή Ανάπτυξης Ποδοσφαίρου και Υποδομών

 

Πρόεδρος

Ρουμελιώτης Δημήτριος 

Μέλος

Κυρανούδης Άγγελος

Μέλος

Βεζυρίδης Γεώργιος

Μέλος

Ιωσηφίδης Γεώργιος

Μέλος

Ελευθεριάδης Ιωάννης