Τελευταία ενημέρωση 11/12/2018

 
Α' ΦΑΣΗ

1ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

 

Ποταμιά-Φάρος Μαριών  2-0

 

Αίας Παναγίας- Δόξα Θεολόγου  0-5

 

2η αγωνιστική

 

Φάρος Μαριών-Αίας Παναγίας  2-2

 

Δόξα Θεολόγου-Ποταμιά  6-0

 

3η αγωνιστική

 

Αίας Παναγίας-Ποταμιά  3-1

 

Φάρος Μαριών- Δόξα Θεολόγου  0-7

 

 

 

2ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

 

Άρης Πρίνου-Κεραυνός Καλλιράχης  1-2

 

Αναγέννηση Λιμεναρίων- Θεαγένης  3-0

 

2η αγωνιστική

 

Κεραυνός Καλλιράχης- Αναγέννηση Λιμεναρίων  1-4

 

Θεαγένης-Άρης Πρίνου  0-0

 

3η αγωνιστική

 

Αναγέννησης Λιμεναρίων-Αρης Πρίνου  4-0

 

Κεραυνός Καλλιράχης- Θεαγένης  2-6

 

 

 

3ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

 

Πανιώνιος Ξεριά-Ατρόμητος Λεκάνης  3-0

 

Χρυσοχώρι- Νέστος   0-5

 

2η αγωνιστική

 

Ατρόμητος Λεκάνης-Χρυσοχώρι  1-3

 

Νέστος-Πανιώνιος Ξεριά  1-0

 

3η αγωνιστική

 

Χρυσοχώρι-Πανιώνιος Ξεριά  4-2

 

Ατρόμητος Λεκάνης-Νέστος  0-4

 

 

 

4ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

 

Μυρμιδόνες- Καβάλα 2004 1-2

 

Ναζιανζός- Κεραυνός Πέρνης  0-2

 

2η αγωνιστική

 

Καβάλα 2004 -Ναζιανζός  1-3

 

Κεραυνός Πέρνης-Μυρμιδόνες  3-0

 

3η αγωνιστική

 

Ναζιανζός-Μυρμιδόνες  3-0

 

Καβάλα 2004 - Κεραυνός Πέρνης  2-5

 

 

 

5ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

 

ΠΑΟΚ-Ποντιακός Ποντολιβάδου  6-1

 

Άγιος Λουκάς- Ατρόμητος Χαλκερού  0-5

 

2η αγωνιστική

 

Ποντιακός Ποντολιβάδου- Άγιος Λουκάς  3-0

 

Ατρόμητος Χαλκερού- ΠΑΟΚ  1-1

 

3η αγωνιστική

 

Άγιος Λουκάς- ΠΑΟΚ  0-2

 

Ποντιακός Ποντολιβάδου- Ατρόμητος Χαλκερού  0-6

 

 

 

6ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

 

Αγίασμα-Μαίανδρος Γέροντα  1-4

 

Κεραμωτή- Άρης Πηγών  0-2

 

2η αγωνιστική

 

Μαίανδρος Γέροντα-Κεραμωτή  1-2

 

Άρης Πηγών-Αγίασμα  4-0

 

3η αγωνιστική

 

Κεραμωτή-Αγίασμα  7-0

 

Μαίανδροα Γέροντα-Άρης Πηγών  0-7

 

 

 

 7ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

 

Ολυμπιακός Καβάλας-Ποσειδών  2-2

 

Βύρωνας-ΑΕΚ  3-2

 

2η αγωνιστική

 

Ποσειδών-Βύρωνας Καβάλας  2-6

 

ΑΕΚ- Ολυμπιακός Καβάλας  1-0

 

3η αγωνιστική

 

Βύρωνας Καβάλας-Ολυμπιακός Καβάλας  5-1

 

Ποσειδών-ΑΕΚ  2-5

 

 

 

 8ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

 

Ελαιοχώρι- Ατρόμητος Ακροβουνίου  0-3

 

Μακεδονικός Αμισιανών-Αετός Ορφανού  3-7

 

2η αγωνιστική

 

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Μακεδονικός Αμισιανών  2-2

 

Αετός Ορφανού-Ελαιοχώρι  5-0

 

3η αγωνιστική

 

Μακεδονικός Αμισιανών-Ελαιοχώρι  3-3

 

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Αετός Ορφανού  0-2

 

 

 

9ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

 

Άρης Ζυγού-Ασπίδα Πιολυστύλου  1-0

 

Μ.Α.Φιλιππων-Κεραυνός Κρηνίδων  1-1

 

2η αγωνιστική

 

Ασπίδα Πολυστύλου- Μ.Α.Φιλίππων  1-2

 

Κεραυνός Κρηνίδων- Άρης Ζυγού  4-0

 

3η αγωνιστική

 

Μ.Α. Φιλίππων- Άρης Ζυγού  3-0

 

Ασπίδα Πολυστύλου- Κεραυνός Κρηνίδων  0-3

 

 

 

10ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

 

Ηρακλής Καβάλας-Ελπίδες   2-0

 

Δόξα Αμυγδαλεώνα-ΑΟΚ 1-5

 

2η αγωνιστική

 

Ελπίδες- Δόξα Αμυγδαλεώνα  0-1

 

ΑΟΚ-Ηρακλής Καβάλας  0-6

 

3η αγωνιστική

 

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Ηρακλής Καβάλας  1-1

 

Ελπίδες- ΑΟΚ  0-7

 

 

 

11ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

 

Κεραυνός Ελευθερών-Αστέρας Φωλιάς  1-0

 

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-Βρασίδας  0-5

 

2η αγωνιστική

 

Αστέρας Φωλιάς-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα  3-0

 

Βρασίδας- Κεραυνός Ελευθερών  1-3

 

3η αγωνιστική

 

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα- Κεραυνός Ελευθερών  2-0

 

Αστέρας Φωλιάς-Βρασίδας  0-2

 

 

 

12ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

 

Α.Ο. Κάρυανης-ΑΕ Πιερέων 2004  3-1

 

Μ.Α. Ορφανίου-Φρίξος Πλατανοτόπου  1-3

 

2η αγωνιστική

 

ΑΕ Πιερέων 2004-Μ.Α. Ορφανίου  1-2

 

Φρίξος Πλατανοτόπου-Α.Ο. Κάρυανης  2-1

 

3η αγωνιστική

 

Μ.Α. Ορφανίου-Α.Ο.Κάρυανης  0-0

 

ΑΕ Πιερέων 2004-Φρίξος Πλατανοτόπου 1-2

 

 

 

13ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

 

Βυζάντιο- Ένωση Πάγγ.Δρυάδας  1-3

 

ΑΣ Παγγαίο-Ορφέας  0-6

 

2η αγωνιστική

 

Ένωση Παγγ. Δρυάδασ-ΑΣ Παγγαίο  5-0

 

Ορφέας-Βυζάντιο  4-1

 

3η αγωνιστική

 

ΑΣ Παγγαίο-Βυζάντιο  3-2

 

Ένωση Παγγ.Δρυάδας-Ορφέας  1-1

 

 

Β' ΦΑΣΗ

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ  1-1 (κ.δ.), 1-2 (παράταση)

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ  0-0 (κ.δ.), 0-1 (παράταση)

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ  1-3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ - Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ  3-2

 

 

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ - ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ   1-0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ   2-1

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ   3-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ   0-2

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ   2-1

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ - ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ   0-1 

 

 

Γ' ΦΑΣΗ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ    1-1 (κ.δ.), 2-3 (παράταση)

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ - ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    2-3

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ - ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ    1-3

 

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ - ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ    3-2

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

 

Α' Φάση - Β3

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗ  5-0 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΓΑΙΟ  5-0

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  3-2

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ - Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  3-0

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  2-0

 

Α' Φάση - Β2

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ  1-1 κ.α., 3-1 παράταση

ΚΑΒΑΛΑ 2004 - ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  2-0

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ  6-0

ΔΟΞΑ  ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ - ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ  2-0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ  1-1 κ.α., 2-1 παράταση 

 

 

Α' Φάση - Β1

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ  3-1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ  2-1

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ   3-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ  0-1

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ  1-3

 

Α' Φάση - Α'

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ - ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ  1-2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  1-4

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ  1-0

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ - Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ  2-0

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ  0-3

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ  3-0

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ - Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  1-1 (κ.δ.), 3-3 (παράταση), 5-6 (πέναλτι)

 

Β' Φάση

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  - ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ  2-3

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ - Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ   1-0

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ  0-0 (κ.δ.), 0-0 (παράταση), 5-3 (πέναλτι)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ   3-0

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ  5-1

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ   1-3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΚΑΒΑΛΑ 2004  1-0

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  1-4

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  1-4

 

Ημιτελική Φάση - Β3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ -  ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ   1-0

 

 

Ημιτελική Φάση - Β2

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ   0-1

 

 

Ημιτελική Φάση - Β1

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ - Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ   4-0

 

Ημιτελική Φάση - Α'

 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ - ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ   1-0