Τελευταία ενημέρωση 07/09/2018
 
 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

 

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/8/2018

ΠΡΙΝΟΥ

17:30

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

17:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜ/ΡΙΩΝ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΞΕΡΙΑ

17:30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

17:30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΔΑΤΟΥ

17:30

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

17:30

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΖΥΓΟΥ

17:30

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

17:30

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

17:30

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

17:30

Α.Σ. ΠΑΓΓΑΙΟ

ΟΡΦΕΑΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

17:30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

17:30

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

 

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/8/2018

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

17:30

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

10:30

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΚΑΡΥΑΝΗΣ

10:30

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

10:30

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

10:30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

17:30

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

17:30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

17:30

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

17:30

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

17:30

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

17:30

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

17:30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

17:30

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

17:30

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

 

 

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/9/2018

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

17:30

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

17:30

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

17:30

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΛΕΚΑΝΗΣ

17:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

17:30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

17:30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

17:30

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

17:30

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

17:30

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

Α.Σ. ΠΑΓΓΑΙΟ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

17:30

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

17:30

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

17:30

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/9/2018

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

11:45

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

10:30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΓΕΡΟΝΤΑ

10:30

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗ

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

10:30

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

10:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΠΟΤΟΥ

17:30

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ

ΛΙΜΕΝΑ

17:30

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

17:30

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΞΕΡΙΑ

17:30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

17:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

17:30

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

17:30

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

17:30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ

ΦΩΛΙΑΣ

17:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

 


 

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/9/2018

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

17:15

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

17:15

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

ΓΕΡΟΝΤΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 5/9/18

17:30

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

17:15

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

17:15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

17:15

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

17:15

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

17:15

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

17:15

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

17:15

Α.Σ. ΠΑΓΓΑΙΟ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

17:15

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΛΕΚΑΝΗΣ

17:15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/9/2018

ΠΟΤΟΥ

10:30

ΔΟΞΑ  ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΛΙΜΕΝΑ

10:30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

10:30

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

10:30

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

10:30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

17:15

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

17:15

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

17:15

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

17:15

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

17:15

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

17:15

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

17:15

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΦΩΛΙΑΣ

17:15

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

19:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ