ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

                                              2018-2019     KANONIKH  ΠΕΡΙΟΔΟΣ     

                                                 

1η αγωνιστική

 

Ηρακλής Καβάλας-Μακεδονικός Αμισιανών 1-2

 

Άρης Ζυγού-Καβάλα 2004  2-3

 

ΠΑΟΚ Καβάλας-Άγιος Λουκάς  2-0

 

Ελπίδες Καβάλας-Κεραυνός Καλλιράχης  0-1

 

Ασπίδα Πολυστύλου-Δόξα Αμυγδαλεώνα  1-1

 

Ρεπό: Άρης Πρίνου 

 

 

 

2η αγωνιστική

 

Άρης Πρίνου-Ηρακλής Καβάλας  1-1

 

Μακεδονικός Αμισιανών-Άρης Ζυγού  4-1

 

Καβάλα 2004-Ελπίδες Καβάλας  5-1

 

Άγιος Λουκάς -Ασπίδα Πολυστύλου  0-3

 

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Κεραυνός Καλλιράχης  3-0

 

Ρεπό: ΠΑΟΚ Καβάλας                   

 

                                

 

3η αγωνιστική

 

Ηρακλής Καβάλας-Άρης Ζυγού  0-0

 

ΠΑΟΚ Καβάλας-Άρης Πρίνου  0-0

 

Ελπίδες Καβάλας-Μακεδονικός Αμισιανών  0-2

 

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Καβάλα 2004   2-1

 

Κεραυνός Καλλιράχης-Άγιος Λουκάς  5-1

 

Ρεπό: Ασπίδα Πολυστύλου   

 

  

 

4η αγωνιστική

 

ΠΑΟΚ Καβάλας-Ηρακλής Καβάλας  1-1

 

Άρης Ζυγού-Ελπίδες Καβάλας  2-0

 

Άρης Πρίνου-Ασπίδα Πολυστύλου  2-0

 

Μακεδονικός Αμισιανών-Δόξα Αμυγδαλεώνα  1-0

 

Άγιος Λουκάς -Καβάλα 2004  0-6

 

Ρεπό: Κεραυνός Καλλιράχης

 

 

 

5η αγωνιστική

 

Ηρακλής Καβάλας-Ελπίδες Καβάλας  3-2

 

Ασπίδα Πολυστύλου-ΠΑΟΚ Καβάλας  3-2

 

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Άρης Ζυγού  1-0

 

Κεραυνός Καλλιράχης-Άρης Πρίνου  2-5

 

Άγιος Λουκάς-Μακεδονικός Αμισιανών  1-6

 

Ρεπό: Καβάλα 2004    

 

 

 

6η αγωνιστική

 

Ασπίδα Πολυστύλου-Ηρακλής Καβάλας   2-2

 

Ελπίδες Καβάλας-Δόξα Αμυγδαλεώνα   1-2

 

ΠΑΟΚ Καβάλας-Κεραυνός Καλλιράχης  1-0

 

Άρης Ζυγού-Άγιος Λουκάς   3-1

 

Άρης Πρίνου-Καβάλα 2004  3-1

 

Ρεπό: Μακεδονικός Αμισιανών  

 

 

 

7η αγωνιστική

 

Ηρακλής Καβάλας-Δόξα Αμυγδαλεώνα  4-0

 

Κεραυνός Καλλιράχης-Ασπίδα Πολυστύλου  2-3

 

Άγιος Λουκάς-Ελπίδες Καβάλας  2-1

 

Καβάλα 2004-ΠΑΟΚ Καβάλας  2-4

 

Μακεδονικός Αμισιανών-Άρης Πρίνου  4-2

 

Ρεπό: Άρης Ζυγού

 

 

 

8η αγωνιστική

 

Κεραυνός Καλλιράχης-Ηρακλής Καβάλας    0-2

 

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Άγιος Λουκάς    3-0

 

Ασπίδα Πολυστύλου-Καβάλα 2004    0-2

 

ΠΑΟΚ Καβάλας-Μακεδονικός Αμισιανών     1-0

 

Άρης Ζυγού-Άρης Πρίνου    4-1

 

Ρεπό: Ελπίδες Καβάλας 

 

 

 

9η αγωνιστική

 

Ηρακλής Καβάλας-Άγιος Λουκάς    4-0

 

Καβάλα 2004-Κεραυνός Καλλιράχης    5-2

 

Μακεδονικός Αμισιανών-Ασπίδα Πολυστύλου    2-1

 

Άρης Πρίνου-Ελπίδες Καβάλας    2-0

 

Άρης Ζυγού-ΠΑΟΚ Καβάλας   6-2

 

 Ρεπό: Δόξα Αμυγδαλεώνα

 

 

 

10η αγωνιστική

 

Καβάλα 2004-Ηρακλής Καβάλας   2-1

 

Κεραυνός Καλλιράχης-Μακεδονικός Αμισιανών   0-6

 

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Άρης Πρίνου    1-0

 

Ασπίδα Πολυστύλου-Άρης Ζυγού   1-4

 

Ελπίδες Καβάλας-ΠΑΟΚ Καβάλας   0-5

 

 Ρεπό: Άγιος Λουκάς    

 

 

 

11η αγωνιστική

 

Μακεδονικός Αμισιανών-Καβάλα 2004   0-0

 

Άρης Πρίνου-Άγιος Λουκάς   3-0 α.α.

 

Άρης Ζυγού-Κεραυνός Καλλιράχης   2-3

 

ΠΑΟΚ Καβάλας-Δόξα Αμυγδαλεώνα   1-1

 

Ελπίδες Καβάλας-Ασπίδα Πολυστύλου    2-0

 

Ρεπό: Ηρακλής Καβάλας

 

 

 

 12η αγωνιστική

 

Μακεδονικός Αμισιανών-Ηρακλής Καβάλας   0-1

 

Καβάλα 2004-Άρης Ζυγού   0-0

 

Άγιος Λουκάς -ΠΑΟΚ Καβάλας   0-6

 

Κεραυνός Καλλιράχης-Ελπίδες Καβάλας   1-0

 

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Ασπίδα Πολυστύλου   1-1

 

Ρεπό: Άρης Πρίνου

 

 

 

13η αγωνιστική

 

Ηρακλής Καβάλας-Άρης Πρίνου   4-0

 

Άρης Ζυγού-Μακεδονικός Αμισιανών   1-4

 

Ελπίδες Καβάλας-Καβάλα 2004   0-3

 

Ασπίδα Πολυστύλου-Άγιος Λουκάς   1-1

 

Κεραυνός Καλλιράχης-Δόξα Αμυγδαλεώνα   1-2

 

Ρεπό: ΠΑΟΚ Καβάλας

 

 

 

14η αγωνιστική

 

Άρης Ζυγού-Ηρακλής Καβάλας   2-3

 

Άρης Πρίνου-ΠΑΟΚ Καβάλας   1-0

 

Μακεδονικός Αμισιανών-Ελπίδες Καβάλας    1-0

 

Καβάλα 2004-Δόξα Αμυγδαλεώνα   1-1

 

Άγιος Λουκάς-Κεραυνός Καλλιράχης   2-4

 

Ρεπό: Ασπίδα Πολυστύλου

 

 

 

15η αγωνιστική

 

Ηρακλής Καβάλας-ΠΑΟΚ Καβάλας    1-0

 

Ελπίδες Καβάλας-Άρης Ζυγού   1-0

 

Ασπίδα Πολυστύλου-Άρης Πρίνου   2-2

 

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Μακεδονικός Αμισιανών   3-1

 

Καβάλα 2004-Άγιος Λουκάς   4-2

 

Ρεπό: Κεραυνός Καλλιράχης  

 

 

 

16η αγωνιστική

 

Ελπίδες Καβάλας-Ηρακλής Καβάλας   0-3

 

ΠΑΟΚ Καβάλας-Ασπίδα Πολυστύλου   1-0

 

Άρης Ζυγού-Δόξα Αμυγδαλεώνα   0-0

 

Άρης Πρίνου-Κεραυνός Καλλιράχης   1-1

 

Μακεδονικός Αμισιανών-Άγιος Λουκάς   2-0

 

Ρεπό: Καβάλα 2004

 

 

 

17η αγωνιστική

 

Ηρακλής Καβάλας-Ασπίδα Πολυστύλου   2-0

 

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Ελπίδες Καβάλας   1-0

 

Κεραυνός Καλλιράχης-ΠΑΟΚ Καβάλας    0-0

 

Άγιος Λουκάς-Άρης Ζυγού    0-5

 

Καβάλα 2004-Άρης Πρίνου    3-2

 

Ρεπό: Μακεδονικός Αμισιανών

 

 

 

18η αγωνιστική

 

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Ηρακλής Καβάλας    2-1

 

Ασπίδα Πολυστύλου-Κεραυνός Καλλιράχης     2-0

 

Ελπίδες Καβάλας-Άγιος Λουκάς   1-1

 

ΠΑΟΚ Καβάλας-Καβάλα 2004    1-1

 

Άρης Πρίνου-Μακεδονικός Αμισιανών    3-2

 

Ρεπό: Άρης Ζυγού

 

 

 

19η αγωνιστική

 

Ηρακλής Καβάλας-Κεραυνός Καλλιράχης    6-0

 

Άγιος Λουκάς-Δόξα Αμυγδαλεώνα   0-5

 

Καβάλα 2004-Ασπίδα Πολυστύλου   1-2

 

Μακεδονικός Αμισιανών-ΠΑΟΚ Καβάλας   0-0

 

Άρης Πρίνου-Άρης Ζυγού   2-2

 

Ρεπό: Ελπίδες Καβάλας

 

 

 

20η αγωνιστική

 

Άγιος Λουκάς-Ηρακλής Καβάλας      0-3

 

Κεραυνός Καλλιράχης-Καβάλα 2004      2-1

 

Ασπίδα Πολυστύλου-Μακεδονικός Αμισιανών     2-1

 

Ελπίδες Καβάλας-Άρης Πρίνου    0-4

 

ΠΑΟΚ Καβάλας-Άρης Ζυγού     2-0

 

Ρεπό: Δόξα Αμυγδαλεώνα  

 

 

 

21η αγωνιστική

 

Ηρακλής Καβάλας-Καβάλα 2004     0-0

 

Μακεδονικός Αμισιανών-Κεραυνός Καλλιράχης    1-1

 

Άρης Πρίνου-Δόξα Αμυγδαλεώνα    0-0

 

Άρης Ζυγού-Ασπίδα Πολυστύλου    1-0

 

ΠΑΟΚ Καβάλας-Ελπίδες Καβάλας    0-0

 

Ρεπό: Άγιος Λουκάς                  

 

            

 

22η αγωνιστική

 

Καβάλα 2004-Μακεδονικός Αμισιανών    1-4

 

Άγιος Λουκάς-Άρης Πρίνου    1-3

 

Κεραυνός Καλλιράχης-Άρης Ζυγού    1-1

 

Δόξα Αμυγδαλεώνα-ΠΑΟΚ Καβάλας     1-1

 

Ασπίδα Πολυστύλου-Ελπίδες Καβάλας    4-0

 

Ρεπό: Ηρακλής Καβάλας