ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

 

                                              2018-2019     KANONIKH  ΠΕΡΙΟΔΟΣ

 

 

1η αγωνιστική

 

Βρασίδας Ν. Περάμου-ΑΕΚ Καβάλας  1-0

 

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης  1-0

 

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Μ.Α. Φιλίππων  3-3

 

Φρίξος Πλατανοτόπου-Κεραυνός Κρηνίδων  1-0

 

Βύρωνας Καβάλας-Θεαγένης  4-1

 

Ολυμπιακός Καβάλας -Δόξα Θεολόγου  0-3

 

Ατρόμητος Χαλκερού-Άρης Πηγών  2-0

 

 

 

2η αγωνιστική

 

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Βρασίδας Ν. Περάμου  1-0

 

ΑΕΚ Καβάλας-Αναγέννηση Λιμεναρίων  1-2

 

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Φρίξος Πλατανοτόπου  5-2

 

Μ.Α. Φιλίππων-Βύρωνας Καβάλας  0-4

 

Κεραυνός Κρηνίδων-Ολυμπιακός Καβάλας  1-0

 

Θεαγένης-Ατρόμητος Χαλκερού  1-1

 

Δόξα Θεολόγου -Άρης Πηγών  2-0

 

 

 

3η αγωνιστική

 

Βρασίδας Ν. Περάμου-Αναγέννηση Λιμεναρίων  1-0

 

Φρίξος Πλατανοτόπου-Ορφέας  Ελευθερούπολης  0-2

 

Βύρωνας Καβάλας-ΑΕΚ Καβάλας   1-0

 

Ολυμπιακός Καβάλας -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης  1-1

 

Ατρόμητος Χαλκερού-Μ.Α. Φιλίππων  1-0

 

Άρης Πηγών-Κεραυνός Κρηνίδων  2-0

 

Δόξα Θεολόγου-Θεαγένης  3-0

 

 

 

4η αγωνιστική

 

Φρίξος Πλατανοτόπου-Βρασίδας Ν. Περάμου  4-4

 

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βύρωνας Καβάλας    0-0

 

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Ολυμπιακός Καβάλας  2-1

 

ΑΕΚ Καβάλας-Ατρόμητος Χαλκερού  1-0

 

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Άρης Πηγών  2-3

 

Μ.Α. Φιλίππων -Δόξα Θεολόγου  0-0

 

Κεραυνός Κρηνίδων-Θεαγένης   2-2

 

 

 

5η αγωνιστική

 

Βρασίδας Ν. Περάμου-Βύρωνας Καβάλας  2-1

 

Ολυμπιακός Καβάλας -Φρίξος Πλατανοτόπου  1-3

 

Ατρόμητος Χαλκερού-Αναγέννηση Λιμεναρίων  1-0

 

Άρης Πηγών-Ορφέας  Ελευθερούπολης  3-0

 

Δόξα Θεολόγου-ΑΕΚ Καβάλας  0-0

 

Θεαγένης-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης  1-3

 

Κεραυνός Κρηνίδων-Μ.Α. Φιλίππων  0-0

 

 

 

6η αγωνιστική

 

Ολυμπιακός Καβάλας -Βρασίδας Ν. Περάμου  1-4 

 

Βύρωνας Καβάλας-Ατρόμητος Χαλκερού  1-1

 

Φρίξος Πλατανοτόπου-Άρης Πηγών  0-1

 

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Δόξα Θεολόγου   2-1

 

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Θεαγένης  1-0

 

ΑΕΚ Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων   3-2

 

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Μ.Α. Φιλίππων   0-1

 

 

 

7η αγωνιστική

 

Βρασίδας Ν. Περάμου-Ατρόμητος Χαλκερού  3-1

 

Άρης Πηγών-Ολυμπιακός Καβάλας   4-0

 

Δόξα Θεολόγου-Βύρωνας Καβάλας  0-1

 

Θεαγένης-Φρίξος Πλατανοτόπου  3-3

 

Κεραυνός Κρηνίδων-Αναγέννηση Λιμεναρίων  1-4

 

Μ.Α. Φιλίππων-Ορφέας  Ελευθερούπολης  0-4

 

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-ΑΕΚ Καβάλας  2-0

 

 

 

8η αγωνιστική

 

Άρης Πηγών-Βρασίδας Ν. Περάμου  1-0

 

Ατρόμητος Χαλκερού-Δόξα Θεολόγου  1-3

 

Ολυμπιακός Καβάλας -Θεαγένης  0-4

 

Βύρωνας Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων  2-1

 

Φρίξος Πλατανοτόπου-Μ.Α. Φιλίππων   3-0

 

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης  4-1

 

Ορφέας  Ελευθερούπολης-ΑΕΚ Καβάλας  1-1

 

 

 

9η αγωνιστική

 

Βρασίδας Ν. Περάμου-Δόξα Θεολόγου   1-4

 

Θεαγένης-Άρης Πηγών   1-1

 

Κεραυνός Κρηνίδων-Ατρόμητος Χαλκερού   1-2

 

Μ.Α. Φιλίππων-Ολυμπιακός Καβάλας   2-1

 

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Βύρωνας Καβάλας   0-1

 

ΑΕΚ Καβάλας-Φρίξος Πλατανοτόπου   2-0

 

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ορφέας  Ελευθερούπολης    3-3

 

 

 

10η αγωνιστική

 

Θεαγένης-Βρασίδας Ν. Περάμου    1-1

 

Δόξα Θεολόγου-Κεραυνός Κρηνίδων    1-0

 

Άρης Πηγών-Μ.Α. Φιλίππων    1-2

 

Ατρόμητος Χαλκερού-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης    1-0

 

Ολυμπιακός Καβάλας -ΑΕΚ Καβάλας    0-3

 

Βύρωνας Καβάλας-Ορφέας  Ελευθερούπολης    1-0

 

Φρίξος Πλατανοτόπου  -Αναγέννηση Λιμεναρίων    0-1

 

 

 

11η αγωνιστική

 

Βρασίδας Ν. Περάμου-Κεραυνός Κρηνίδων   4-0

 

Μ.Α. Φιλίππων -Θεαγένης    1-2

 

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Δόξα Θεολόγου   0-0

 

ΑΕΚ Καβάλας-Άρης Πηγών   2-1

 

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Ατρόμητος Χαλκερού    4-0

 

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ολυμπιακός Καβάλας   3-0 α.α.

 

Βύρωνας Καβάλας-Φρίξος Πλατανοτόπου   1-1

 

 

 

12η αγωνιστική

 

Μ.Α. Φιλίππων-Βρασίδας Ν. Περάμου   0-3

 

Κεραυνός Κρηνίδων-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης   1-3

 

Θεαγένης-ΑΕΚ Καβάλας   1-0

 

Δόξα Θεολόγου -Ορφέας  Ελευθερούπολης    1-0

 

Άρης Πηγών-Αναγέννηση Λιμεναρίων   1-1

 

Ατρόμητος Χαλκερού-Φρίξος Πλατανοτόπου   2-4

 

Ολυμπιακός Καβάλας -Βύρωνας Καβάλας   0-3 α.α.

 

 

 

13η αγωνιστική

 

Βρασίδας Ν. Περάμου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης   3-0

 

ΑΕΚ Καβάλας-Μ.Α. Φιλίππων    1-0

 

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Κεραυνός Κρηνίδων    6-0

 

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Θεαγένης   2-1

 

Φρίξος Πλατανοτόπου-Δόξα Θεολόγου   1-2

 

Βύρωνας Καβάλας-Άρης Πηγών   5-1

 

Ατρόμητος Χαλκερού-Ολυμπιακός Καβάλας   3-0 α.α.

 

 

 

14η  αγωνιστική

 

ΑΕΚ Καβάλας-Βρασίδας Ν. Περάμου    2-2

 

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Ορφέας  Ελευθερούπολης    0-3

 

Μ.Α. Φιλίππων-Αναγέννηση Λιμεναρίων   3-6

 

Κεραυνός Κρηνίδων-Φρίξος Πλατανοτόπου    1-1

 

Θεαγένης-Βύρωνας Καβάλας   1-4

 

Δόξα Θεολόγου-Ολυμπιακός Καβάλας   3-0 α.α.

 

Άρης Πηγών-Ατρόμητος Χαλκερού   4-2

 

 

 

15η αγωνιστική

 

Βρασίδας Ν. Περάμου-Ορφέας  Ελευθερούπολης   2-1

 

Αναγέννηση Λιμεναρίων-ΑΕΚ Καβάλας   2-0

 

Φρίξος Πλατανοτόπου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης   2-1

 

Βύρωνας Καβάλας-Μ.Α. Φιλίππων   4-0

 

Ολυμπιακός Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων   0-3 α.α.

 

Ατρόμητος Χαλκερού-Θεαγένης   3-1

 

Άρης Πηγών-Δόξα Θεολόγου   0-2

 

 

 

16η αγωνιστική

 

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βρασίδας Ν. Περάμου  0-0

 

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Φρίξος Πλατανοτόπου  2-2

 

ΑΕΚ Καβάλας-Βύρωνας Καβάλας  0-1

 

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Ολυμπιακός Καβάλας   3-0 α.α.

 

Μ.Α. Φιλίππων-Ατρόμητος Χαλκερού   3-1

 

Κεραυνός Κρηνίδων-Άρης Πηγών   0-3

 

Θεαγένης-Δόξα Θεολόγου   0-1

 

 

 

17η αγωνιστική

 

Βρασίδας Ν. Περάμου-Φρίξος Πλατανοτόπου   1-1

 

Βύρωνας Καβάλας-Αναγέννηση Λιμεναρίων   3-0

 

Ολυμπιακός Καβάλας -Ορφέας  Ελευθερούπολης   0-3 α.α.

 

Ατρόμητος Χαλκερού-ΑΕΚ Καβάλας   0-1

 

Άρης Πηγών-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης   0-2

 

Δόξα Θεολόγου-Μ.Α. Φιλίππων  3-0

 

Θεαγένης-Κεραυνός Κρηνίδων   0-1

 

 

 

18η αγωνιστική

 

Βύρωνας Καβάλας-Βρασίδας Ν. Περάμου   2-1

 

Φρίξος Πλατανοτόπου-Ολυμπιακός Καβάλας   3-0 α.α.

 

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ατρόμητος Χαλκερού    0-0

 

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Άρης Πηγών   4-0

 

ΑΕΚ Καβάλας-Δόξα Θεολόγου   0-1

 

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Θεαγένης   1-0

 

Μ.Α. Φιλίππων-Κεραυνός Κρηνίδων   4-3

 

 

 

19η αγωνιστική

 

Βρασίδας Ν. Περάμου-Ολυμπιακός Καβάλας    3-0 α.α.

 

Ατρόμητος Χαλκερού-Βύρωνας Καβάλας    1-4

 

Άρης Πηγών-Φρίξος Πλατανοτόπου    1-1

 

Δόξα Θεολόγου-Αναγέννηση Λιμεναρίων    0-1

 

Θεαγένης-Ορφέας  Ελευθερούπολης    0-1

 

Κεραυνός Κρηνίδων-ΑΕΚ Καβάλας    1-3

 

Μ.Α. Φιλίππων -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης    0-4

 

 

 

20η αγωνιστική

 

Ατρόμητος Χαλκερού-Βρασίδας Ν. Περάμου   1-2

 

Ολυμπιακός Καβάλας -Άρης Πηγών    0-3 α.α.

 

Βύρωνας Καβάλας-Δόξα Θεολόγου    0-1

 

Φρίξος Πλατανοτόπου-Θεαγένης    3-1

 

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Κεραυνός Κρηνίδων   1-1

 

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Μ.Α. Φιλίππων   6-2

 

ΑΕΚ Καβάλας-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης   1-2

 

 

 

21η αγωνιστική

 

Βρασίδας Ν. Περάμου-Άρης Πηγών    4-1

 

Δόξα Θεολόγου-Ατρόμητος Χαλκερού     6-0

 

Θεαγένης-Ολυμπιακός Καβάλας     3-0 α.α.

 

Κεραυνός Κρηνίδων-Βύρωνας Καβάλας      0-2

 

Μ.Α. Φιλίππων -Φρίξος Πλατανοτόπου     1-2

 

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Αναγέννηση Λιμεναρίων     3-0

 

ΑΕΚ Καβάλας-Ορφέας  Ελευθερούπολης     0-0

 

 

 

22η αγωνιστική

 

Δόξα Θεολόγου-Βρασίδας Ν. Περάμου    2-0

 

Άρης Πηγών-Θεαγένης     3-1

 

Ατρόμητος Χαλκερού-Κεραυνός Κρηνίδων    3-0

 

Ολυμπιακός Καβάλας -Μ.Α. Φιλίππων   0-3 α.α.

 

Βύρωνας Καβάλας-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης    2-2

 

Φρίξος Πλατανοτόπου-ΑΕΚ Καβάλας    2-1

 

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Αναγέννηση Λιμεναρίων    3-1

 

 

 

23η αγωνιστική

 

Βρασίδας Ν. Περάμου-Θεαγένης    2-0

 

Κεραυνός Κρηνίδων-Δόξα Θεολόγου     0-3

 

Μ.Α. Φιλίππων -Άρης Πηγών     0-0

 

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Ατρόμητος Χαλκερού     1-4

 

ΑΕΚ Καβάλας-Ολυμπιακός Καβάλας     3-0 α.α.

 

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Βύρωνας Καβάλας    1-1

 

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Φρίξος Πλατανοτόπου    1-3

 

 

 

24η αγωνιστική

 

Κεραυνός Κρηνίδων-Βρασίδας Ν. Περάμου    1-5

 

Θεαγένης-Μ.Α. Φιλίππων    3-0

 

Δόξα Θεολόγου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης    1-0

 

Άρης Πηγών-ΑΕΚ Καβάλας    0-0

 

Ατρόμητος Χαλκερού-Ορφέας  Ελευθερούπολης     0-1

 

Ολυμπιακός Καβάλας -Αναγέννηση Λιμεναρίων    0-3 α.α.

 

Φρίξος Πλατανοτόπου-Βύρωνας Καβάλας      5-1

 

 

 

25η αγωνιστική

 

Βρασίδας Ν. Περάμου-Μ.Α. Φιλίππων     3-1

 

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Κεραυνός Κρηνίδων    0-0

 

ΑΕΚ Καβάλας-Θεαγένης    1-1

 

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Δόξα Θεολόγου     1-2

 

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Άρης Πηγών    3-3

 

Φρίξος Πλατανοτόπου-Ατρόμητος Χαλκερού      3-1

 

Βύρωνας Καβάλας-Ολυμπιακός Καβάλας     3-0 α.α.

 

 

 

26η αγωνιστική

 

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Βρασίδας Ν. Περάμου     2-1

 

Μ.Α. Φιλίππων-ΑΕΚ Καβάλας    3-2

 

Κεραυνός Κρηνίδων-Ορφέας  Ελευθερούπολης    0-5

 

Θεαγένης-Αναγέννηση Λιμεναρίων    2-3

 

Δόξα Θεολόγου -Φρίξος Πλατανοτόπου     2-0

 

Άρης Πηγών-Βύρωνας Καβάλας    1-5

 

Ολυμπιακός Καβάλας -Ατρόμητος Χαλκερού      0-3 α.α.