Τελευταία ενημέρωση 08/12/2017
*Με κόκκινο οι νέες ημερομηνίες, μετά από αναβολή των αγώνων
 
Πρόγραμμα Αγώνων Ανδρών 2017-2018

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 30-09-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

17:00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

17:00

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

16:30

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΠΗΓΩΝ

17:00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

17:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

17:00

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

17:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

17:00

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

17:00

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

17:00

ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ

ΠΑΓΓΑΙΟ

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

17:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

16:30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 01-10-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΓΕΡΟΝΤΑ

11:00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

11:00

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

11:45

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11:00

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

14:45

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΠΟΤΟΥ

15:00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

17:00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

17:00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

17:00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΕΡΝΗΣ

14:45

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΠΡΙΝΟΥ

15:00

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

17:00

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΦΩΛΙΑΣ

17:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

17:00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗ

ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

17:00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ


  
 

  ΣΑΒΒΑΤΟ 07-10-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

16:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

16:00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

16:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΛΕΚΑΝΗΣ

16:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

16:00

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

16:00

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

16:00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

16:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

16:00

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

16:15

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 08-10-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11:00

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΠΟΤΟΥ

11:15

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΑΡΥΑΝΗΣ

11:00

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

11:00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

11:00

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

16:00

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

16:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

Ν. ΚΑΡΥΑΣ

16:00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

16:00

Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

14:45

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜ/ΡΙΩΝ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΞΕΡΙΑΣ

16:00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

16:00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΖΥΓΟΥ

16:00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

14:45

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

14:00

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

16:00

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

16:00

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΚΑΒΑΛΑ 2004

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-10-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

16:00

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

16:30

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

16:00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

16:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

16:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

16:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

16:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

16:00

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

16:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

16:00

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΣΩΤΗΡΟΣ

16:00

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

16:00

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-10-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΛΙΜΕΝΑ

12:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΓΕΡΟΝΤΑ

11:00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΗΓΩΝ

11:00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

11:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΦΩΛΕΑΣ

11:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11:30

ΚΑΒΑΛΑ 2004

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

16:00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΠΕΡΝΗΣ

16:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

16:00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

16:00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

15:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜ/ΡΙΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΛΕΚΑΝΗΣ

15:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΠΡΙΝΟΥ

15:30

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

16:00

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

16:00

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

16:00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

16:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

16:15

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΞΕΡΙΑΣ

14:45

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

16:00

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΖΥΓΟΥ

16:00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

16:00

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

16:00

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

ΚΟΚ/ΤΟΣ

16:00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ  ΦΩΛΕΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11:00

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

12:00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΡΙΝΟΥ

11:30

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

11:00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

11:00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

11:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

11:00

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11:30

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΠΟΤΟΥ

15:00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

16:00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤ/ΠΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

Ν. ΚΑΡΥΑΣ

15:00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜ/ΡΙΩΝ

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

16:00

Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣ/ΡΙΟΥ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

16:00

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΚΑΡΥΑΝΗΣ

16:00

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

16:00

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

16:00

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

16:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

16:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-10-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

16:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΓΕΡΟΝΤΑ

16:00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

16:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΦΩΛΙΑΣ

16:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

16:00

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

16:00

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

16:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

16:00

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-10-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11:00

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

15:30

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

ΛΙΜΕΝΑ

11:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ  ΘΑΣΟΥ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

14:30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΠΡΙΝΟΥ

15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

14:15

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΛΕΚΑΝΗΣ

15:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΖΥΓΟΥ

15:30

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

15:30

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

15:30

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΣΩΤΗΡΟΣ

15:30

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

15:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡ/ΝΙΟΥ

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

Ν. ΚΑΡΥΑΣ

15:00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 04-11-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

15:00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΠΕΡΝΗΣ

15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15:00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

15:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΛΙΜ/ΡΙΩΝ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΗΓΩΝ

15:00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΕΡΟΝΤΑ

15:00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

14:30

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

15:00

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

15:00

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15:00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

15:00

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 05-11-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

11:30

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11:30

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

14:30

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΠΡΙΝΟΥ

12:00

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

11:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡ/ΝΙΟΥ

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

11:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15:00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΘΑΣΟΥ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

15:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣ/ΡΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

15:00

Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

15:00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15:00

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15:00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15:00

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 11-11-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΕΡΝΗΣ

15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15:00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΛΕΚΑΝΗΣ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΑΡΗΣ  ΠΗΓΩΝ

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

15:00

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

15:00

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:00

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΚΟΚ/ΤΟΣ

15:00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

12:15

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΞΕΡΙΑΣ

12:00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

11:00

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

11:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΣΩΤΗΡΟΣ

11:30

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡ/ΝΙΟΥ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΟΚ/ΤΟΣ

15:00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΤΟΥ

15:00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜ/ΡΙΩΝ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

15:00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤ/ΠΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣ/ΡΙΟΥ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

ΛΙΜΕΝΑ

15:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

15:00

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15:00

ΚΑΒΑΛΑ 2004

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-11-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

15:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣ/ΡΙΟΥ

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΠΗΓΩΝ

15:00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΖΥΓΟΥ

15:00

ΑΡΗΣ  ΖΥΓΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

15:00

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

15:00

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡ/ΝΙΟΥ

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

15:00

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

15:00

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΚΑΡΥΑΝΗΣ

15:00

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

Ν. ΚΑΡΥΑΣ

15:00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤ/ΠΟΥ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

15:00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-11-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΛΙΜΕΝΑ

11:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

11:00

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

11:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

11:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ  ΦΩΛΕΑΣ

ΠΟΤΟΥ

11:15

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11:00

ΑΓΙΟΣ  ΛΟΥΚΑΣ

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15:00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

14:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜ/ΡΙΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

15:00

Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

14:00

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

15:00

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15:00

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-11-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15:00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15:00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

15:00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤ/ΠΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

15:00

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΦΩΛΙΑΣ

15:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

15:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

15:00

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15:00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

15:00

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΡΙΝΟΥ

11:00

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

ΓΕΡΟΝΤΑ

11:45

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

11:00

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11:00

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

11:00

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

14:00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜ/ΡΙΩΝ

ΠΕΡΝΗΣ

15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣ/ΡΙΟΥ

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

15:00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΠΟΤΟΥ

14:30

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡ/ΝΙΟΥ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15:00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

13:45

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

 
 
 ΣΑΒΒΑΤΟ 02-12-2017 (09-12-2017)*

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

13:45

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜ/ΡΙΩΝ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

14:45

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

Ν. ΚΑΡΥΑΣ

14:45

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

14:45

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΞΕΡΙΑΣ

14:45

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΚΟΚ/ΤΟΣ

14:45

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

14:45

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

14:45

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

14:45

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

14:45

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

14:45

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ

ΛΕΚΑΝΗΣ

13:45

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 03-12-2017 (10-12-2017)*

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

12:15

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

11:00

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΡΙΝΟΥ

11:00

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11:00

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

10:30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

11:00

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

12:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

14:45

Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΤΟΥ

13:45

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

14:45

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

14:45

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΖΥΓΟΥ

14:45

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

14:00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

14:45

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΚΑΡΥΑΝΗΣ

14:45

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗ

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 9-12-2017 (16-12-2017)*

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

14:30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

14:45

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

14:45

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

13:45

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΠΗΓΩΝ

14:45

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΓΕΡΟΝΤΑ

14:45

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

14:45

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

ΛΙΜΕΝΑ

14:45

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

14:45

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

14:45

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

14:45

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

14:45

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

14:45

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

14:45

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017 (17-12-2017)*

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΕΡΝΗΣ

11:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

14:45

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11:00

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

14:45

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

11:45

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

14:45

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

14:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

14:30

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

14:45

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΡΙΝΟΥ

14:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΦΩΛΙΑΣ

14:45

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

14:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

14:45

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-2017 (06-01-2018)*

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Ν. ΚΑΡΥΑΣ

14:45

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

14:45

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

14:45

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

14:45

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΞΕΡΙΑΣ

14:45

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΚΟΚ/ΤΟΣ

14:45

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΚΑΡΥΑΝΗΣ

14:45

ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

14:45

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

14:45

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

14:45

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

14:45

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17-12-2017 (07-01-2018)*

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

11:00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

11:00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

11:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΣΩΤΗΡΟΣ

11:00

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

12:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

11:00

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

14:45

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΠΟΤΟΥ

14:45

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

14:45

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΗΓΩΝ

14:45

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΠΡΙΝΟΥ

14:45

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

14:45

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

14:45

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

14:45

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

14:45

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΖΥΓΟΥ

14:45

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 23-12-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΣΩΤΗΡΟΣ

14:45

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

14:45

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 27-12-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΣΩΤΗΡΟΣ

11:00

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 06-01-201(13-01-2018)*

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Ν. ΚΑΡΥΑΣ

14:45

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

14:45

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

14:45

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΕΡΝΗΣ

14:45

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

14:45

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΛΕΚΑΝΗΣ

14:45

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΞΕΡΙΑΣ

14:45

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

14:45

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

14:45

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

14:45

ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

14:45

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 07-01-201(14-01-2018)*

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

11:00

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

11:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΦΩΛΙΑΣ

11:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

11:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11:00

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

11:00

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗ

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

14:45

Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

14:45

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

14:45

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΛΙΜΕΝΑ

14:45

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

14:45

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

14:45

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΑΡΥΑΝΗΣ

14:45

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

14:45

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΣΩΤΗΡΟΣ

14:45

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-201(20-01-2018)*

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

14:45

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

14:45

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

14:45

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

14:45

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΓΕΡΟΝΤΑ

14:45

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

14:45

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΠΗΓΩΝ

14:45

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

14:45

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

14:45

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΚΟΚ/ΤΟΣ

14:45

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

14:45

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

14:45

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

14:45

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018 (21-01-2018)*

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

11:00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

11:00

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

11:00

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

11:00

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

11:00

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΠΟΤΟΥ

14:45

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΡΙΝΟΥ

14:45

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΠΕΡΝΗΣ

14:45

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

14:45

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

ΦΩΛΙΑΣ

14:45

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

14:45

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

14:45

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗ

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

14:45

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

  

ΣΑΒΒΑΤΟ 20-01-201(27-01-2018)*

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

14:45

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

Ν. ΚΑΡΥΑΣ

14:45

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

14:45

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

14:45

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΞΕΡΙΑΣ

14:45

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΖΥΓΟΥ

14:45

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΚΑΡΥΑΝΗΣ

14:45

ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

14:45

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

14:45

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

14:45

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

14:45

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21-01-2018 (28-01-2018)*

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

11:00

ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΛΙΜΕΝΑ

11:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

11:00

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11:00

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΣΩΤΗΡΟΣ

11:00

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

12:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

14:45

Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

14:45

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΛΕΚΑΝΗΣ

14:45

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

14:45

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

14:45

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

14:45

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

14:45

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

14:45

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

14:45

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

14:45

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 27-01-201(03-02-2018)*

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

15:00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΠΟΤΟΥ

15:00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

15:00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15:00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15:00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15:00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΠΗΓΩΝ

15:00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

15:00

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:00

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

15:00

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 28-01-2018 (04-02-2018)*

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11:00

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

11:00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

11:00

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

12:30

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΠΕΡΝΗΣ

15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

15:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΠΡΙΝΟΥ

15:00

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΦΩΛΙΑΣ

15:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

15:00

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

15:00

ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

15:00

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 03-02-201(10-02-2018)*

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

15:00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

Ν. ΚΑΡΥΑΣ

15:00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

15:00

Μ.Α. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

15:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15:00

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

15:00

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:00

ΟΙ ΛΥΚΟΙ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15:00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΖΥΓΟΥ

15:00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15:00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΣΩΤΗΡΟΣ

15:00

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018 (11-02-2018)*

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

11:00

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΛΙΜΕΝΑ

11:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΓΕΡΟΝΤΑ

11:00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΠΟΤΟΥ

15:00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

15:00

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

15:00

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΚΑΡΥΑΝΗΣ

15:00

ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15:00

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΚΟΚ/ΤΟΣ

15:00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ