Τελευταία ενημέρωση 25/09/2018

 

 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α ΚΑΙ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Περιόδου 2018-2019

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καβάλας έχοντας υπόψη:

α) την αθλητική νομοθεσία που ισχύει σήμερα

β) το καταστατικό της και το καταστατικό της ΕΠΟ

γ) τους κανονισμούς της ΕΠΟ

δ) την υπ αριθμόν 2/7/2018 απόφαση της Ε.Ε. της ΕΠΣΚ.

ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ

α) Τους αγώνες πρωταθλήματος περιόδου 2018-2019 μεταξύ των ομάδων της Α κατηγορίας. Το πρωτάθλημα αυτό θα διεξαχθεί σε ένα όμιλο των δεκατεσσάρων (14) ομάδων με διπλούς αγώνες και με βαθμολογία. Οι ομάδες που συμμετέχουν είναι οι παρακάτω:

 

1. ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

2. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

3. ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

4. ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

5. ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ

6. ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

7. ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

8. ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

9. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

10. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11. Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

12. ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

13. ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν ΚΑΡΒΑΛΗΣ

14. ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

β) Μετά την απόφαση της Γενικής Συνέλευσης των σωματείων – μελών της Ένωσής μας, που διεξήχθη το Σάββατο 23/6/2018, αποφασίζεται η διεξαγωγή των αγώνων πρωταθλήματος περιόδου 2018 – 2019, μεταξύ των ομάδων της Β’ κατηγορίας (θα συμπεριλαμβάνονται στην κατηγορία αυτή για έναν μόνο χρόνο τα σωματεία της Β’ και Γ’ κατηγορίας, διότι σήμερα η Ένωσή μας δεν διαθέτει τον απαιτούμενο αριθμό σωματείων στη Γ’ κατηγορία, ώστε να γίνει ένα ανεξάρτητο πρωτάθλημα στην Κατηγορία αυτή και υπάρχει κίνδυνος διάλυσής τους, διότι  είμαστε μία προβληματική Ένωση που διαθέτει σωματεία της Γ’ Κατηγορίας και στο νησί της Θάσου, με αποτέλεσμα τα έξοδα των σωματείων της Κατηγορίας αυτής να είναι δυσβάσταχτα, αφού μετακινούνται αυτά από και προς το νησί αυτό). Θα προβλέπεται όμως στην παρούσα προκήρυξη η δημιουργία εκ νέου τριών κατηγοριών την ποδοσφαιρική περίοδο 2019 – 2020, αν αυτό είναι εφικτό, με τον υποβιβασμό περισσότερων σωματείων από την ενιαία Β’-Γ’ κατηγορία στη Γ’ Κατηγορία.

Η απόφαση αυτή πάρθηκε από τη Γενική Συνέλευση, κάνοντας εφαρμογή των διατάξεων του Άρθρου 7, παρ. 6 του ΚΑΠ και, προκειμένου να μη χαθεί μια ποδοσφαιρική χρονιά περιμένοντας να προβλεφθεί στην παρούσα προκήρυξη και να ισχύσει την ποδοσφαιρική 2019 – 2020, με κίνδυνο έως τότε να διαλυθούν πολλά από τα ασθενέστερα οικονομικά σωματεία μας.

Το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας θα  διεξαχθεί σε τρεις ομίλους, με διπλούς αγώνες και με βαθμολογία, όπως προβλέπεται από τον ΚΑΠ. Οι όμιλοι αυτοί θα συγκροτηθούν με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος της ΕΠΣ Καβάλας και θα έχουν ως κύρια βάση γεωγραφικά κριτήρια. Οι ομάδες που θα συμμετέχουν είναι οι παρακάτω:

 

1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

2. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ

3. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

4. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5. ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

6. ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

7. Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

8. ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

9. ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

10. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

11.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

12. ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

13. ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

14. Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

15. ΚΑΒΑΛΑ 2004

16. ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

17. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

18. ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ

19. ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

20. ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

21. ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

22. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

23. Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

24. ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

25. ΠΑΟΚ ΑΓ ΑΝΔΡΕΑ

26. ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤ/ΔΟΥ

27. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

28. ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

 29. ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

 30. ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

 31. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ

 32. Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

 33. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡ/ΝΙΟΥ

 34. ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 35. Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

 36. ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

 37. Α.Σ. ΠΑΓΓΑΙΟ

 38. ΟΙ ΛΥΚΟΙ

 39. ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

 40. ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

 41. ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

 42. ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

 43. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

καθώς και όσες ομάδες αναγνωρισθούν και εγγραφούν ως μέλη στην Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία και την Ένωσή μας, μέχρι την ημέρα λήξης της προθεσμίας δήλωσης συμμετοχής, καθώς και σωματεία που σήμερα βρίσκονται σε αδράνεια και επιθυμούν να δραστηριοποιηθούν εκ νέου, αφού προηγουμένως προβούν σε όλες τις δέουσες ενέργειες.  

Επίσης, στην περίπτωση που μετά την λήξη προθεσμίας των συμμετοχών στο πρωτάθλημα,  υπάρχουν κενές θέσεις (κατηγορία Α’) τότε η Εκτελεστική Επιτροπή, και πριν διεξαχθεί η κλήρωση  των αγώνων πρωταθλήματος, έχει το δικαίωμα να συμπληρώσει τις κενές θέσεις που θα δημιουργηθούν.   

 

Άρθρο 1: Προκήρυξη / Αρμοδιότητα

Η Προκήρυξη είναι πρόταση για την κατάρτιση σύμβασης μεταξύ της ΕΠΣΚ, ως

διοργανώτριας, και των Ομάδων που μετέχουν στα Πρωταθλήματα των τοπικών μας πρωταθλημάτων Α’ και Β’ Κατηγορίας.

Η σύμβαση θεωρείται ότι καταρτίστηκε αυτόματα, χωρίς καμία επιφύλαξη, με την

κατάθεση στην ΕΠΣΚ της Δήλωσης Συμμετοχής της Ομάδας.

Αποδοχή της προκήρυξης με επιφύλαξη δεν γίνεται δεκτή και οδηγεί στην επιβολή

των προβλεπόμενων πειθαρχικών ποινών.

Η αρμοδιότητα διοργάνωσης των Πρωταθλημάτων Α’ και Β’ τοπικής Κατηγορίας και ορισμού και διεξαγωγής των αγώνων ανήκει στην Επιτροπή Πρωταθλήματος  της ΕΠΣΚ.

 

Άρθρο 2. Διατάξεις διεξαγωγής

 

Όλοι οι αγώνες των Πρωταθλημάτων Α’ και Β’ Κατηγορίας διεξάγονται σύμφωνα με τις διατάξεις:

α. των Κανόνων Παιχνιδιού, που ισχύουν διεθνώς και ορίζονται από το Διεθνές

Συμβούλιο της F.I.F.A.,

β. των Κανονισμών της Ε.Π.Ο.,

γ. των αποφάσεων της Ε.Ε. της ΕΠΣΚ που ρυθμίζουν ή θα ρυθμίζουν ειδικά θέματα

που δεν προβλέπονται από την παρούσα.

δ. και συμπληρωματικά των αποφάσεων της Επιτροπής Πρωταθλήματος Α’ και Β΄ Κατηγορίας της ΕΠΣ Καβάλας.

 

Άρθρο 3: Δήλωση Συμμετοχής / Έναρξη

Το πρωτάθλημα θα διεξαχθεί σε δύο (2) κατηγορίες ανάλογα με τις συμμετοχές. Οι Ομάδες έχουν την υποχρέωση να υποβάλλουν στην ΕΠΣΚ έως την Παρασκευή 27 Ιουλίου 2018 και ώρα 14:00 μ.μ. για την Α’ Κατηγορία και Τρίτη 31 Ιουλίου 2018 και ώρα 14:00 μ.μ. για τη Β’ Κατηγορία, Δήλωση Συμμετοχής (πρωτότυπη) σε ειδικό έντυπο, που θα γίνει γνωστό στις ομάδες, μέσω δημοσιοποίησης στην ιστοσελίδα της Ένωσης. Η Δήλωση πρέπει να συνοδεύεται από το σχετικό παράβολο των 220 ευρώ για την Α’ Κατηγορία και 170 ευρώ για τη Β’ Κατηγορία.

Μαζί με τη Δήλωση Συμμετοχής θα κατατίθεται στην ΕΠΣΚ το Συνυποσχετικό

Διαιτησίας / Δήλωση υπογεγραμμένη από τον Νόμιμο Εκπρόσωπο του

Σωματείου/Ομάδας περί της ανεπιφύλακτης αποδοχής του Καταστατικού, των

Κανονισμών, των εγκυκλίων, των οδηγιών και των αποφάσεων F.I.F.A.,

U.E.F.A., Ε.Π.Ο. και ΕΠΣΚ, νόμιμα επικυρωμένη.

Χωρίς την υποβολή του ως άνω Συνυποσχετικού Διαιτησίας καμία Δήλωση

Συμμετοχής δεν γίνεται δεκτή.

Η Δήλωση Συμμετοχής θα συνοδεύεται από όλα τα υπόλοιπα απαραίτητα δικαιολογητικά, όπως αυτά θα κοινοποιηθούν, σε ειδικό έγγραφο, στις ενδιαφερόμενες ομάδες με την ευθύνη της Επιτροπής Πρωταθλήματος της ΕΠΣ Καβάλας.

Ομάδες, που δεν έχουν τακτοποιήσει τις οικονομικές υποχρεώσεις τους, προς την

Ε.Π.Ο. και την ΕΠΣΚ μέχρι την ημέρα της πρώτης κλήρωσης θεωρείται ότι δεν υπέβαλλαν Δήλωση Συμμετοχής.

Σε κάθε περίπτωση κατά την οποία Ομάδες, που δικαιούνται συμμετοχής στα πρωταθλήματα όλων των κατηγοριών, δεν λάβουν μέρος, η ΕΠΣΚ διατηρεί το δικαίωμα να τροποποιήσει ανάλογα το σύστημα διεξαγωγής των αγώνων.

Ως ημερομηνία έναρξης των αγώνων ορίζεται το Σάββατο 15 Σεπτεμβρίου 2018.

 

Άρθρο 4. Επικοινωνία

Τα σωματεία στη Δήλωση Συμμετοχής υποχρεωτικά θα αναφέρουν τη διεύθυνση e-mail και τον αριθμό F.A.X. Για κάθε αλλαγή της διεύθυνσης αυτής θα ενημερώνεται υποχρεωτικά και άμεσα η ΕΠΣΚ.

Η αλληλογραφία της ΕΠΣΚ με τις ομάδες θα γίνεται μέσω της ιστοσελίδας μας, ή τηλεφωνικά, ή μέσω γραπτών μηνυμάτων, ή μέσω των φύλλων αγώνα, ή αν τα σωματεία τα ίδια προσέρχονται στη γραμματεία της Ένωσης για να την παραλάβουν. Για οποιαδήποτε ανάρτηση στην ιστοσελίδα της ΕΠΣΚ, θεωρείται ότι οι άμεσα ενδιαφερόμενοι έλαβαν γνώση περί αυτής.

 

Άρθρο 5: Ειδικές διατάξεις

α) Όλοι οι αγώνες Α και Β κατηγορίας υποχρεωτικά θα διεξάγονται σε γήπεδα τα οποία θα διαθέτουν χλοοτάπητα.

 

Δεν θα ισχύει καμία εξαίρεση και όποιο Σωματείο δεν διαθέτει γήπεδο με φυσικό ή τεχνητό χλοοτάπητα δεν θα γίνεται δεκτό στο πρωτάθλημα.

 

β) Το αγωνιστικό πρόγραμμα στο σύνολό του  θα κοινοποιηθεί αμέσως μετά τη Δημόσια κλήρωση που θα γίνει στις 21-08-2018 και ώρα 6:30 μμ στα γραφεία της Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ.

 

γ) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ: Απαγορεύεται η συμμετοχή ποδοσφαιριστών χωρίς τα δικαιολογητικά του άρθρου 18 του Κ.Α.Π. Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (Δελτίο ατομικών στοιχείων και μεταβολών ποδοσφαιριστή και Κατάσταση Υγείας)

 

δ) Είναι υποχρεωτική ,η συμμετοχή καθ’ όλη τη διάρκεια του αγώνα, δύο ποδοσφαιριστών ηλικίας κάτω των είκοσι [20] ετών, στα πρωταθλήματα Α’ και Β’ κατηγορίας [ γεννημένος δηλαδή μετά την 1-1-1999 ].

 

Άρθρο 6: Επίλυση Αθλητικών Διαφορών

Οι πάσης φύσεως αθλητικές διαφορές, που ανακύπτουν από την εφαρμογή των

κανονισμών και της προκήρυξης και αφορούν:

α. στις ομάδες που μετέχουν στους αγώνες των πρωταθλημάτων Α’, Β’ και Γ’

Κατηγορίας και

β. σε κάθε πρόσωπο που συνδέεται με αυτές με οποιαδήποτε σχέση και ιδιότητα,

επιλύονται μόνο από τα αρμόδια θεσμοθετημένα δικαιοδοτικά όργανα του

ποδοσφαίρου.

Με τη δήλωση συμμετοχής στο πρωτάθλημα και την αποδοχή της παρούσας οι

ομάδες συμφωνούν, αποδέχονται και καθιστούν αποκλειστικά αρμόδια δικαιοδοτικά

όργανα για την επίλυση των διαφορών τα προβλεπόμενα από τους κανονισμούς,

όπως ισχύουν κάθε φορά.

Η εν λόγω δέσμευση αποκλείει τη δυνατότητα των ομάδων να προσφύγουν, σε κάθε

περίπτωση, ενώπιον των τακτικών αστικών δικαστηρίων, εκτός των περιπτώσεων

που προβλέπονται στο Καταστατικό της Ε.Π.Ο και της ΕΠΣΚ.

Σε περίπτωση παράβασης της παρούσας διάταξης η Επιτροπή Πρωταθλήματος της Ένωσης παραπέμπει την παραβάτη Ομάδα στην Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣΚ για την επιβολή των προβλεπόμενων κυρώσεων.

 

 

Άρθρο 7. Γήπεδα / Ημέρα - ώρες έναρξης αγώνων

Όλοι οι αγώνες της Α’ και Β΄ Κατηγορίας διεξάγονται σε ημέρες που ορίζονται από

την Επιτροπή και υποχρεωτικά, σε γήπεδα που θα διαθέτουν τη νόμιμη άδεια

λειτουργίας και ακόμη τις προδιαγραφές του νόμου.

Δεν θα ισχύσει καμία εξαίρεση. Για την έγκυρη συμμετοχή μίας Ομάδας στα

Πρωταθλήματα Α’ και Β΄ Κατηγορίας πρέπει να δηλώνεται ένα γήπεδο ως κύρια

έδρα. Οι Ομάδες όμως έχουν την δυνατότητα με την Δήλωση Συμμετοχής να ορίσουν

και ένα δεύτερο γήπεδο ως εναλλακτική έδρα. Σωματείο που δεν διαθέτει γήπεδο με

όλες τις προβλεπόμενες προδιαγραφές δεν θα γίνεται δεκτό στο Πρωτάθλημα.

Σε περίπτωση που το γήπεδο-έδρα Σωματείου καταστεί ακατάλληλο, προσωρινά ή

μόνιμα, κατά την διάρκεια της αγωνιστικής περιόδου, η Επιτροπή θα μπορεί να ορίζει τους αγώνες του σε άλλο γήπεδο, το οποίο θα υποδεικνύεται από το

Σωματείο και θα βρίσκεται εντός των γεωγραφικών ορίων της Ένωσης μας και πληροί τους όρους της διοργάνωσης. Γήπεδο εκτός των ορίων της Ένωσης μας δεν μπορεί να δηλωθεί ως έδρα από ένα Σωματείο. Σε περίπτωση που το Σωματείο δεν δηλώσει η δεν μπορεί να δηλώσει άλλη έδρα τότε η Επιτροπή του πρωταθλήματος θα αποφασίζει για την έδρα διεξαγωγής του αγώνα.

Σε εξαιρετικές περιπτώσεις η Διοργανώτρια δύναται να αλλάξει την ώρα έναρξης

αγώνα ή και το γήπεδο τέλεσης αυτού, υποχρεούμενη να ειδοποιήσει όλους τους

ενδιαφερόμενους τουλάχιστον δώδεκα (12) ώρες πριν την έναρξή του.

Τα αιτήματα των ενδιαφερομένων Σωματείων για αλλαγή ημέρας ή/και ώρας ή/ και

γηπέδου, θα πρέπει να περιέρχονται στην ΕΠΣΚ δεκαπέντε (15) ημέρες

απαραιτήτως πριν τον αγώνα, πλήρως αιτιολογημένα, προκειμένου η αρμόδια

Επιτροπή να κρίνει τη βασιμότητα ή μη του αιτήματος, πράγμα το οποίο είναι

απαραίτητο για τον σωστό προγραμματισμό και την έγκαιρη ενημέρωση όλων των

εμπλεκόμενων φορέων.

 

Τα σωματεία (με μέριμνα και ευθύνη τους) θα φροντίσουν για την γνωστοποίηση του προγράμματος στα Κοινοτικά-Δημοτικά και Εθνικά Γήπεδα τα οποία χρησιμοποιούν, έτσι ώστε να διεξάγονται κανονικά οι αγώνες και αφού προηγουμένως εξασφαλίσουν αυτά την άδεια τέλεσης αγώνα.

 

Άρθρο 8. Γιατρός αγώνα

Η παρουσία γιατρού αγώνα είναι υποχρεωτική. Ο γιατρός έχει την υποχρέωση να

αποδείξει την ιδιότητά του με οποιοδήποτε επίσημο αποδεικτικό στοιχείο (ταυτότητα

Ιατρικού Συλλόγου η σφραγίδα ή αν αποφασίσει  περί αυτού η Ομοσπονδία). Ισχύουν οι διατάξεις του άρθρου 16 του ΚΑΠ.

 

Άρθρο 9. Υποβολή Ενστάσεων – Εκδίκαση ενστάσεων – Παράβολο ενστάσεων

Για την υποβολή και την εκδίκαση ενστάσεων ισχύουν οι διατάξεις του άρθρου 23 και 24 του ΚΑΠ. Το ποσό, δε, του παραβόλου για την υποβολή ένστασης καθορίστηκε μετά από απόφαση του Δ.Σ. στα πενήντα (50) ευρώ.

 

Άρθρο 10. Ώρα προσέλευσης ομάδας – Αλλαγές ποδοσφαιριστών – Μπάλες

Για την ώρα προσέλευσης των ομάδων στο γήπεδο, τις αλλαγές των ποδοσφαιριστών και τις μπάλες ισχύουν οι διατάξεις του άρθρου 16 του ΚΑΠ.

 

Άρθρο 11. Άδεια τέλεσης αγώνα

Για την άδεια τέλεσης αγώνα υπεύθυνο είναι το γηπεδούχο σωματείο, ως προβλέπει το άρθρο 21 του ΚΑΠ, καθώς επίσης φέρει ευθύνη για τη λήψη ενδεικνυόμενων μέτρων για την τήρηση της τάξης στα αποδυτήρια, τις εξέδρες και τον εν γένει χώρο του γηπέδου, για την εφαρμογή κάθε μέτρου που στοχεύει στην εξυπηρέτηση, την άνεση και την ασφάλεια των φιλάθλων.

 

Άρθρο 12. Κύπελλο Ήθους

Η ΕΠΣ Καβάλας, με απόφαση του Δ.Σ., έχει θεσμοθετήσει την απονομή Κυπέλλου Ήθους στα σωματεία που δεν τους έχει επιβληθεί ποινή καθ’ όλη τη διάρκεια του ποδοσφαιρικού έτους.  

 

Άρθρο 13. Προπονητές

Όλα τα σωματεία της Α’ Κατηγορίας είναι υποχρεωμένα να απασχολούν προπονητή, ενώ αυτά της Β’ προαιρετικά. Όμως, σύμφωνα με το άρθρο 5 και 6 του Κανονισμού Προπονητών Ποδοσφαίρου, όσα σωματεία απασχολούν, υποχρεωτικά ή προαιρετικά, προπονητή, αυτός πρέπει οπωσδήποτε να είναι κάτοχος διπλώματος UEFA C και άνω τουλάχιστον και για τους βοηθούς προπονητές το πιστοποιητικό UEFA C τουλάχιστον. Τα δικαιολογητικά που απαιτούνται για την έκδοση Δελτίου Πιστοποίησης, το οποίο είναι αναγκαίο για την άσκηση των καθηκόντων προπονητή, είναι αναρτημένα στην ιστοσελίδα της ΕΠΣ Καβάλας.

 

Προσοχή: Κανένα πρόσωπο δεν έχει το δικαίωμα να ασκεί καθήκοντα  προπονητή, αν δεν συμπεριλαμβάνεται στο άρθρο 5 του Κανονισμού Προπονητών Ποδοσφαίρου και ταυτόχρονα δεν είναι κάτοχος Δελτίου Πιστοποίησης που εκδίδει για το λόγο αυτό η ΕΠΣ Καβάλας.

 

Οι προπονητές θα φέρουν την Ειδική Ταυτότητα και το Δελτίο Πιστοποίησης

Προπονητή που εκδίδει η Ε.Π.Ο και η ΕΠΣΚ.

Σε κάθε, τυχόν, αλλαγή Προπονητή τα απαιτούμενα δικαιολογητικά θα πρέπει να

κατατίθενται στην ΕΠΣΚ (Τμήμα Προπονητών), εντός δέκα πέντε (15) ημερών,

διαφορετικά θα επιβάλλονται οι προβλεπόμενες από τους κανονισμούς κυρώσεις.

 

Άρθρο 14: SUPER CUP

Η αυλαία της νέας ποδοσφαιρικής περιόδου θα ανοίγει υποχρεωτικά με έναν ποδοσφαιρικό αγώνα, μεταξύ της Κυπελλούχου και της Πρωταθλήτριας Α’ Κατηγορίας ομάδας της χρονιάς που έληξε και θα ονομάζεται SUPER CUP «ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ».

 

 

Άρθρο 15. Ποδοσφαιριστές. Επιτρεπόμενες αλλαγές στον αγώνα. (Άρθρο 16,18 και 19 ΚΑΠ)

Απαγορεύεται η συμμετοχή ποδοσφαιριστών χωρίς τα δικαιολογητικά του άρθρου 18

του Κ.Α.Π.

Είναι υποχρεωτική η αναγραφή στο φύλλο αγώνα και η χρησιμοποίηση επτά (7)

ποδοσφαιριστών που δικαιούνται να αγωνίζονται στις ελληνικές εθνικές ομάδες.

Επιτρέπεται η αναγραφή στο φύλλο αγώνα και η χρησιμοποίηση έως τεσσάρων (4)

ποδοσφαιριστών, που δεν δικαιούνται να αγωνίζονται στις ελληνικές εθνικές ομάδες.

Επιτρέπεται η αντικατάσταση τόσων ποδοσφαιριστών, όσων προβλέπει το άρθρο 16 του ΚΑΠ.

 

Άρθρο 16. Άνοδος – Υποβιβασμός

Α’ Κατηγορία: Η ομάδα που θα καταλάβει την  πρώτη θέση του βαθμολογικού πίνακα θα διεκδικήσει την άνοδο στη Γ’ Εθνική Κατηγορία, όπως προβλέπει η προκήρυξη της ΕΠΟ. Αναλυτικά οι περιπτώσεις ανόδου και υποβιβασμού των ομάδων ανά κατηγορία:

 

Α/Α

ΑΝΟΔΟΣ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΑΠΟ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΑΠΟ Α’ ΣΕ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΝΟΔΟΣ ΑΠΟ Β’ ΣΕ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

14-1=13

13+4=17

17-6=11

11+3=14

2

14-1=13

13+3=16

16-5=11

11+3=14

3

14-1=13

13+2=15

15-4=11

11+3=14

4

14-1=13

13+1=14

14-4=10

10+4=14

5

14-1=13

13+0=13

13-4=9

10+5=14

 

α) Στις περιπτώσεις (1), (2) και (5) αν δεν ανέλθει ο πρωταθλητής μας στη Γ’ Εθνική Κατηγορία, τότε θα μειωθεί ο αριθμός των ομάδων που προβιβάζονται από τη Β’ Κατηγορία στην Α’ κατά (1) σωματείο.

 

β) Στις περιπτώσεις (3) και (4), αν ο πρωταθλητής μας δεν ανέλθει στη Γ’ Εθνική Κατηγορία, τότε θα αυξηθεί ο αριθμός των ομάδων που υποβιβάζονται από την Α’ στη Β’ Κατηγορία κατά (1)  σωματείο.

 

γ) Μετά την άνοδο και τον υποβιβασμό των ομάδων ανά κατηγορία, στη νέα ποδοσφαιρική περίοδο 2019 – 2020 οι ομάδες θα είναι (14) στην Α’ Κατηγορία, (20) στη Β’ Κατηγορία και όσες ομάδες απομείνουν θα υποβιβαστούν και θα λάβουν μέρος στο πρωτάθλημα της Γ’ Κατηγορίας.

 

δ) Μετά τον υποβιβασμό των ομάδων από την Α’ Κατηγορία στη Β’ και την άνοδο των ομάδων από την Β’ στην Α’ κατηγορία, για την ποδοσφαιρική περίοδο 2019 – 2020 θα παραμείνουν στη Β’ κατηγορία είκοσι (20) ομάδες. Αν μεταξύ τριών ομάδων που κατέλαβαν την ίδια θέση στον πίνακα της τελικής βαθμολογίας στους τρεις ομίλους, πρέπει να υποβιβαστεί μία ή δύο ομάδες, τότε οι τρεις αυτές ομάδες θα δώσουν αγώνες κατάταξης όπως προβλέπει το άρθρο 20 του ΚΑΠ και θα υποβιβαστεί/υποβιβαστούν η χειρότερη/χειρότερες βαθμολογικά ομάδες από το νέο πίνακα βαθμολογίας των αγώνων κατάταξης.  

 

ε) Την ποδοσφαιρική περίοδο 2019 – 2020 το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας θα διεξαχθεί σε έναν  όμιλο των δεκατεσσάρων (14) ομάδων, το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας σε δύο (2) ομίλους των δέκα (10) ομάδων έκαστος και το πρωτάθλημα της Γ’ Κατηγορίας σε δύο ομίλους με αριθμό ομάδων ανά όμιλο ανάλογα με τον αριθμό των σωματείων που θα δηλώσουν συμμετοχή στο πρωτάθλημα της κατηγορίας αυτής.

 

 

 

Άρθρο 17. Έπαθλα πρωταθλήματος

Στην πρωταθλήτρια Ομάδα κάθε κατηγορίας (και Ομίλου) θα απονεμηθεί κύπελλο.

 

Άρθρο 18. Ραδιοτηλεοπτικά δικαιώματα – Μπάλα Πρωταθλήματος

Τα Ραδιοτηλεοπτικά δικαιώματα ανήκουν στην ΕΠΣ Καβάλας και σε όποια συμφωνία προχωρήσει αυτή, τα Σωματεία υποχρεούνται να την αποδεχθούν.

 

Άρθρο 19: Τελικές διατάξεις

Η οικονομική εγκύκλιος της Ε.Π.Ο. και οι όποιες σχετικές αποφάσεις της Ε.Ε. της

Ε.Π.Ο. και της ΕΠΣ Καβάλας αποτελούν αναπόσπαστο μέρος της παρούσας Προκήρυξης την οποία και συμπληρώνουν.

Για ότι δεν προβλέπεται από την Προκήρυξη αυτή, από τις διατάξεις των Κανονισμών της Ε.Π.Ο. ή για οποιοδήποτε θέμα που θα παρουσιαστεί και δεν καλύπτεται από την παρούσα Προκήρυξη θα αποφασίζει η Εκτελεστική Επιτροπή (Ε.Ε.)της ΕΠΣ Καβάλας στο πλαίσιο του Καταστατικού της και του ορθού και του δίκαιου.

 

 

 

 

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ

Μετά  το υπ’ αριθμόν 21797/6-8-2018 έγγραφο της ΕΠΟ, με το οποίο μας διαβιβάζετε έγγραφο της Νομικής της Υπηρεσίας, τροποποιούνται οι προκηρύξεις πρωταθλήματος και Κυπέλλου ως ακολούθως:

Πρωταθλήματος

Άρθρο 7 (προτελευταία παράγραφος)

Σε εξαιρετικές περιπτώσεις η Διοργανώτρια δύναται να αλλάξει την ώρα έναρξης αγώνα ή και το γήπεδο τέλεσης αυτού, υποχρεούμενη να ειδοποιήσει όλους τους ενδιαφερόμενους τουλάχιστον δώδεκα (24) ώρες πριν την έναρξή του.

 

Άρθρο 8 (γιατρός αγώνα)

 

Σε όλους τους αγώνες, όλων των τοπικών ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων, ανδρών και ακαδημιών είναι υποχρεωτική, με ευθύνη της γηπεδούχου ομάδας, η παρουσία προσώπου που θα ασκεί καθήκοντα ιατρού αγώνα. Το πρόσωπο αυτό δύναται να είναι είτε γιατρός είτε νοσηλευτής είτε διασώστης, απόφοιτος των ΤΕΙ και διαπιστευμένος του ΕΚΑΒ ή ειδικά πιστοποιημένος στην παροχή πρώτων βοηθειών και ιδιαίτερα σε αθλητικά γεγονότα, για να είναι σε θέση να αντιμετωπίσει αιφνίδια και επικίνδυνα για τη ζωή περιστατικά που μπορεί να προκύψουν σε έναν ποδοσφαιρικό αγώνα. Σε περίπτωση που δεν υπάρξει πρόσωπο που να ασκεί καθήκοντα γιατρού, κατά τα ανωτέρω, ο αγώνας δεν διεξάγεται και ισχύουν οι ποινές της προηγούμενης παραγράφου. Η παρουσία γιατρού είναι υποχρεωτική σε όλους τους αγώνες σύμφωνα με το άρθρο 16 του ΚΑΠ.

 

Άρθρο 13 (προπονητές)

 

Διαγράφεται από την προκήρυξη η πρόταση «και για τους βοηθούς προπονητές το πιστοποιητικό UEFA C τουλάχιστον».

 

 

Κύπελλο

Άρθρο 1 – 2 παρ. β – 3 – παρ. β,γ,δ, Άρθρο 5β κ.ο.κ.

 

Διαγράφεται κάθε αναφορά στη Β’ φάση του Κυπέλλου Ερασιτεχνών (Δεν προβλέπεται πλέον από την ΕΠΟ Β’ φάση Κυπέλλου ερασιτεχνικών ομάδων).

 

Άρθρο 15 (προπονητές)

 

 

Ισχύει ότι και στην προκήρυξη πρωταθλήματος.

 

 

                                                     ΓΙΑ ΤΗΝ Ε.Ε.

 

 

 

 

              Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

 

 

 

 

 

 

    ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ                                      ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

 

 Τελευταία ενημέρωση 08/05/2019
 
 
Πρόγραμμα Αγώνων Ανδρών 2018-2019

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ 15-09-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

17:30

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

17:30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

17:30

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

17:30

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

17:30

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

17:30

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

16:30

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΚΑΡΥΑΝΗΣ

17:30

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

18:00

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

17:30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

17:30

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

17:30

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16-09-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΟΤΟΥ

12:00

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗ

ΓΕΡΟΝΤΑ

17:30

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

17:30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

17:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΖΥΓΟΥ

17:30

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

16:30

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

16:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

17:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

17:30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

17:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

16:30

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

  

ΣΑΒΒΑΤΟ 22-09-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

17:15

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

17:15

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

17:15

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

17:15

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

17:15

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

17:15

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

17:15

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

16:15

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

16:30

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

16:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

16:30

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

16:30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

16:30

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

  

ΚΥΡΙΑΚΗ 23-09-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

10:30

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΠΡΙΝΟΥ

11:30

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

10:30

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΞΕΡΙΑ

17:15

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

17:15

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

17:15

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

ΛΙΜΕΝΑ

17:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΠΟΤΟΥ

16:45

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΛΕΚΑΝΗΣ

17:15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

16:45

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 29-09-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΓΕΡΟΝΤΑ

17:00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

17:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

17:00

ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

17:00

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

17:00

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

17:00

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

17:00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

17:00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΠΗΓΩΝ

17:00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

16:15

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

16:15

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

16:15

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

16:15

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 30-09-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΟΤΟΥ

11:00

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

10:45

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

15:45

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΛΙΜ/ΡΙΩΝ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

17:00

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

17:00

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

17:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

17:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΤΟΥ

17:00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ  ΘΑΣΟΥ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

17:00

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΠΡΙΝΟΥ

15:15

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 06-10-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

15:30

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

15:30

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

16:00

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΡΗΣ  ΠΡΙΝΟΥ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

17:00

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

17:00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

17:00

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

17:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

16:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

16:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

16:00

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

ΛΕΚΑΝΗΣ

16:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 07-10-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΡΙΝΟΥ

12:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

17:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

15:15

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

17:00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

17:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

17:00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΑΡΗΣ  ΠΗΓΩΝ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

16:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΚΑΡΥΑΝΗΣ

17:00

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

17:00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΦΩΛΙΑΣ

17:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

16:15

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 13-10-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

16:30

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

16:30

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΛΕΚΑΝΗΣ

15:15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

16:30

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΞΕΡΙΑ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

16:30

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΖΥΓΟΥ

16:30

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

16:30

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΔΟΞΑ  ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

16:30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

16:30

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

16:30

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

16:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14-10-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΟΤΟΥ

11:00

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

11:00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11:00

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΠΡΙΝΟΥ

16:30

ΑΡΗΣ  ΠΡΙΝΟΥ

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

16:30

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΠΑΟΚ  ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

16:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

16:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

16:00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

16:00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

16:00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΛΙΜΕΝΑ

16:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ  ΘΑΣΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜ/ΡΙΩΝ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

15:00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

 

 

                                              

ΣΑΒΒΑΤΟ 20-10-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

16:00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

16:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:45

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΠΗΓΩΝ

16:00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

16:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΓΕΡΟΝΤΑ

16:30

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

16:00

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ  ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

16:00

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΞΕΡΙΑ

16:00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

16:00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

16:30

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

16:00

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

16:00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

  

ΚΥΡΙΑΚΗ 21-10-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

12:00

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΠΡΙΝΟΥ

12:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΠΟΤΟΥ

16:00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΛΙΜΕΝΑ

15:30

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

15:15

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

11:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

16:00

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

16:00

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΦΩΛΙΑΣ

16:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

16:00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:00

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

15:00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

15:30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

15:00

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15:00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

15:00

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 3-11-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

15:00

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

15:00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

15:00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15:00

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15:00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

15:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

15:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15:00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

15:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΖΥΓΟΥ

15:00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 4-11-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

11:00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

12:00

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΠΡΙΝΟΥ

11:30

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

15:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΠΟΤΟΥ

15:00

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

14:00

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

 

  

ΣΑΒΒΑΤΟ 10-11-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

15:00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΠΗΓΩΝ

15:00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

15:00

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΕΡΟΝΤΑ

15:00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

15:00

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΛΕΚΑΝΗΣ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15:00

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΚΑΡΥΑΝΗΣ

15:00

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15:00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15:00

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

  

ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

11:00

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΟΤΟΥ

15:00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΛΙΜΕΝΑ

14:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

14:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΞΕΡΙΑ

14:15

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15:00

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

14:30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 17-11-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΗΓΩΝ

15:00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

15:00

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

15:00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

15:00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

15:00

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

ΦΩΛΙΑΣ

15:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15:00

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

14:30

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18-11-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

12:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11:00

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

14:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

15:00

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

15:00

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

15:00

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

15:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-11-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

15:00

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

15:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15:00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15:00

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΦΩΛΙΑΣ

15:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

14:30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 25-11-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΟΤΟΥ

11:15

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15:00

ΑΣΠΙΣ  ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

14:00

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

15:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

14:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΖΥΓΟΥ

15:00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

15:00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15:00

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

14:30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

15:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

  

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 1-12-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

15:00

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15:00

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΓΕΡΟΝΤΑ

15:00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΞΕΡΙΑ

14:15

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ

ΛΕΚΑΝΗΣ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

15:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΖΥΓΟΥ

15:00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15:00

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 2-12-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

11:00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

11:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΠΡΙΝΟΥ

11:00

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

14:00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΘΑΣΟΥ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15:00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΛΙΜΕΝΑ

15:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

14:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

14:15

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15:00

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 8-12-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΗΓΩΝ

15:00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

15:00

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

14:15

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΞΕΡΙΑ

15:00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

15:00

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

15:00

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

15:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

15:00

Α.Σ. ΠΑΓΓΑΙΟ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

14:30

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 9-12-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

11:00

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΛΙΜΕΝΑ

14:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΠΟΤΟΥ

14:00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

15:00

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

15:00

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15:00

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 12-12-2018

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

14:30

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

15:00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15:00

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:00

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15:00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

15:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΦΩΛΙΑΣ

15:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

Α.Σ. ΠΑΓΓΑΙΟ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15:00

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΚΑΡΥΑΝΗΣ

15:00

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16-12-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

11:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

15:00

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

14:00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

15:00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

15:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15:00

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15:00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

15:00

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

15:00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 22-12-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

15:00

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΠΗΓΩΝ

14:45

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΛΕΚΑΝΗΣ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15:00

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

14:30

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

15:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

ΚΑΡΥΑΝΗΣ

15:00

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23-12-2018

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

11:00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

11:00

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΛΙΜΕΝΑ

14:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΤΟΥ

14:00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

15:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΠΡΙΝΟΥ

15:00

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΖΥΓΟΥ

15:00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15:00

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

15:00

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15:00

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 29-12-2018

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

15:00

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 30-12-2018

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

14:30

ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 5-1-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

15:00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15:00

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

15:00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

15:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

14:00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:00

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

 

                                            ΚΥΡΙΑΚΗ 6-1-2019                        ΑΝΑΒΟΛΗ         

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

14:30

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-1-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:00

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

15:00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15:00

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

15:00

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΛΕΚΑΝΗΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΞΕΡΙΑ

15:00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

15:00

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

15:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15:00

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΑΝΑΒΟΛΗ

15:00

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

15:00

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-1-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

11:00

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

11:00

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

11:00

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11:00

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

11:15

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΑΝΑΒΟΛΗ

14:00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΠΟΤΟΥ

15:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

15:00

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

15:00

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΦΩΛΙΑΣ

15:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15:00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

 

 

                                                   ΤΕΤΑΡΤΗ 16-1-2019                   ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΚ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΛΙΜΕΝΑ

14:30

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-1-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15:00

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΠΟΤΟΥ

15:00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΕΡΟΝΤΑ

14:00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

15:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

15:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15:00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15:00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ

ΦΩΛΙΑΣ

15:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

15:15

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΑΒΑΛΑ 2004

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-1-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΟΤΟΥ

12:00

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

11:00

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

14:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

14:00

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΖΥΓΟΥ

15:00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

15:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

15:00

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΑΡΥΑΝΗΣ

15:00

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15:00

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΛΙΜΕΝΑ

15:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΗΓΩΝ

15:00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-2-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

15:00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

15:00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:00

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

15:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15:00

Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΞΕΡΙΑ

15:00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΛΕΚΑΝΗΣ

15:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

15:00

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

15:00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-2-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

11:00

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11:00

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

11:00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΠΗΓΩΝ

14:00

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

14:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

14:45

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΖΥΓΟΥ

15:00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΡΙΝΟΥ

14:00

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

14:45

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

15:00

Α.Σ. ΠΑΓΓΑΙΟ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

15:00

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

15:00

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 9-2-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ

15:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

14:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

15:15

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

14:45

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

15:00

Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΚΑΡΥΑΝΗΣ

15:00

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15:00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΞΕΡΙΑ

15:00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ

Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10-2-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

12:15

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11:00

ΚΑΒΑΛΑ 2004

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

14:00

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ