Από την Επιτροπή Διαιτησίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καβάλας γίνονται γνωστοί οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες της 2ης Αγωνιστικής του Κυπέλλου ΕΠΣ Καβάλας 2021-2022. 

 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΚ (18-19/9/2021) 

Η Επιτροπή Κυπέλλου της ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ γνωστοποιεί το πρόγραμμα της 2ης Αγωνιστικής του Κυπέλλου για την αγωνιστική περίοδο 2021-2022. Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

19/9

16:30

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ - Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΜΕΝΑ

18/9

15:00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

19/9

16:30

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΤΟΥ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

19/9

16:30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΞΕΡΙΑ

19/9

16:30

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

19/9

12:00

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΩΤΣΑΛΟΥ

19/9          16:30

ΚΑΒΑΛΑ 2004 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΩΤΣΑΛΟΥ 

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

19/9

16:30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ - ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

18/9

16:30

ΑΕΚ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

19/9

16:30

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΠΠΩΝ

18/9

16:30

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ – ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΠΠΩΝ

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ

18/9

16:30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ - ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

18/9

16:30

ΠΑΓΓΑΙΟ – ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ

18/9

16:30

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

18/9

16:30

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΝΩΣΙΑΚΟ

 

9ος ΟΜΙΛΟΣ

19/9

16:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

18/9

16:00

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ - ΒΡΑΣΙΔΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

 

 

Από την Επιτροπή Διαιτησίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καβάλας γίνονται γνωστοί οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες της 1ης Αγωνιστικής του Κυπέλλου ΕΠΣ Καβάλας 2021-2022. 

 

 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΚ (11-12/9/2021) 

Η Επιτροπή Κυπέλλου της ΕΠΣ Καβάλας κάνει γνωστό το πρόγραμμα της 1ης φάσης του Κυπέλλου για την αγωνιστική περίοδο 2021-2022. 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 2021-2022

 

1ος   Όμιλος

1. Α.Ο Ποταμιάς

2. Αίας Παναγίας

3. Θεαγένης

4. Άρης Πρίνου

1η Αγωνιστική

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ – ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ - ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

2η Αγωνιστική

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ - Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ Χ ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

3η Αγωνιστική

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ

 

 

2ος  Όμιλος

1. Αναγέννηση Λιμεναρίων

2. Δόξα Θεολόγου

3. Κεραυνός Καλλιράχης

1η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

2η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΡΕΠΟ: ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

3η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ - ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

 

 

 

3ος Όμιλος

1. Απόλλων Χρυσοχωρίου

2. Μακεδονικός Αγιάσματος

3. Πανιώνιος Ξεριά

4. Άρης Πηγών

1η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

2η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

3η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ – ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

 

 

4ος Όμιλος

1. Ναζιανζός

2. Ατρόμητος Χαλκερού

3. Άγιος Λουκάς

4. Καβάλα 2004

1η Αγωνιστική

ΚΑΒΑΛΑ 2004 - ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

2η Αγωνιστική

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΚΑΒΑΛΑ 2004 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

3η Αγωνιστική

ΚΑΒΑΛΑ 2004 – ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ – ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

 

 

 

5ος Όμιλος

1. ΠΑΟΚ Καβάλας

2. ΑΕΚ Καβάλας

3. Ηρακλής Καβάλας

4. Βύρωνας Καβάλας

1η Αγωνιστική

ΠΑΟΚ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ - ΑΕΚ

2η Αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ - ΠΑΟΚ

ΑΕΚ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

3η Αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ

 

 

6ος  Όμιλος

1. Δόξα Αμυγδαλεώνα

2. Άρης Ζυγού

3. Ασπίδα Πολυστυλου

4. Μ.Α Φιλίππων

1η Αγωνιστική

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ – ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

2η Αγωνιστική

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ – ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

3η Αγωνιστική

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ – ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

 

 

 

7ος Όμιλος

1. Κεραυνός Κρηνίδων

2. ΑΣ Παγγαίο

3. Ένωση Παγγαιϊκου Δρυάδας

4. Αετός Οφρυνίου

1η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ

ΠΑΓΓΑΙΟ - ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ - ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ

ΠΑΓΓΑΙΟ – ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ - ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ

ΠΑΓΓΑΙΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

 

 

8ος  Όμιλος

1. Ορφέας Ελευθερούπολης

2. Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

3. Μακεδονικός Αμισιανών

4. Ελπίδες Καβάλας

1η Αγωνιστική

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ

2η Αγωνιστική

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ

3η Αγωνιστική

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΒΥΖΑΝΤΙΟ – ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

 

 

 

9ος Όμιλος

1. Ατρόμητος Ακροβουνίου

2. ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα

3. Κεραυνός Ελευθερών

4. Βρασίδας Ν. Περάμου

1η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΒΡΑΣΙΔΑΣ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

2η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ - ΒΡΑΣΙΔΑΣ

3η Αγωνιστική

ΒΡΑΣΙΔΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

 

 

Η ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ γνωστοποιεί το πρόγραμμα της 1ης Αγωνιστικής του Κυπέλλου για την αγωνιστική περίοδο 2021-2022. 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

12/9

16:30

Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ – ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

12/9

12:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ - ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΜΕΝΑ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

12/9

16:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

12/9

16:30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

12/9

16:30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΞΕΡΙΑ

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

12/9

12:00

ΚΑΒΑΛΑ 2004 - ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11/9          16:30

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΩΤΣΑΛΟΥ 

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

12/9

16:30

ΠΑΟΚ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΩΤΣΑΛΟΥ

12/9

16:30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ - ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

6ος ΟΜΙΛΟΣ

11/9

16:30

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΠΠΩΝ

12/9

16:30

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ – ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΖΥΓΟΥ

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ

12/9

16:30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

11/9

16:30

ΠΑΓΓΑΙΟ - ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ

11/9

16:30

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΝΩΣΙΑΚΟ

11/9

16:30

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

 

9ος ΟΜΙΛΟΣ

12/9

16:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΒΡΑΣΙΔΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

12/9

16:30

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

 

Η Εκτελεστική Επιτροπή της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καβάλας εκφράζει τα θερμά της συλλυπητήρια για την απώλεια του παλαίμαχου Καβαλιώτη διαιτητή Θεόδωρου Τσανακλίδη.

Ο Θεόδωρος Τσανακλίδης διέπρεψε τη δεκαετία του '70 στα ελληνικά γήπεδα και ως διεθνής διαιτητής, αλλά και διευθύνοντας μεγάλα ντέρμπι του ελληνικού ποδοσφαίρου.

Η ΕΠΣ Καβάλας εύχεται δύναμη και κουράγιο στους οικείους του.