ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (Κ11)

ΓΗΠΕΔΟ ΖΥΓΟΥ

ΓΗΠΕΔΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014

 

ΓΗΠΕΔΟ ΖΥΓΟΥ                                       ΓΗΠΕΔΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ                               

ΟΜΙΛΟΣ                                                               ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ                                              ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ Α                                          ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                                             ΑΝΑΓΕΝΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ                                 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ        

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ                               ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ        

ΚΑΒΑΛΑ 2004                                           ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ  

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ                                  ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ       

ΠΑΟΚ-ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ                                ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ                                                                                      

                                       ΚΥΡΙΑΚΗ 30-3-2014

                                      ΓΗΠΕΔΟ ΖΥΓΟΥ                                    

ΩΡΑ

11.00                   ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ                    (α)

11.00                   ΑΕ ΚΒΑΛΑΣ –ΚΑΒΑΛΑ 2004                            (β)

11.00                   ΑΚΑΔ ΕΛΠΙΔΕΣ- ΠΑΟΚ ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ              (γ)

11.00                   ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ- ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ               (δ)

                                       ΑΝΑΠΑΥΛΑ                            

ΩΡΑ 12.15           ΝΙΚΗΤΗΣ (α)  – ΝΙΚΗΤΗΣ (γ)                             1

ΩΡΑ 12.15           ΝΙΚΗΤΗΣ (β) – ΝΙΚΗΤΗ (δ)                                2           

ΩΡΑ 12.15           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (α) –ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (γ)                     3

ΩΡΑ 12.15           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (β)  –ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (δ)                    4

                                       ΑΝΑΠΑΥΛΑ             

 ΩΡΑ 13.30           ΝΙΚΗΤΗΣ (1)       ΝΙΚΗΤΗΣ (2)                                  

ΩΡΑ 13.30           ΗΤΤΗΜΕΝ (1)      ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (2)          

ΩΡΑ 13.30           ΝΙΚΗΤΗΣ (3)       ΝΙΚΗΤΗΣ (4)      

ΩΡΑ 13.30           ΗΤΤΗΜΕΝ (3)      ΗΤΤΗΜΕΝ (4)               

                                      ΚΥΡΙΑΚΗ 30-3-2014

                                      ΓΗΠΕΔΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ                                   

ΩΡΑ

11.00         ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ                (α)

11.00         ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ           (β)

11.00         ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ         (γ)

11.00         ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ            (δ)

                                    ΑΝΑΠΑΥΛΑ                  

ΩΡΑ 12.15           ΝΙΚΗΤΗΣ (α)  – ΝΙΚΗΤΗΣ (γ)                             1

ΩΡΑ 12.15           ΝΙΚΗΤΗΣ (β) – ΝΙΚΗΤΗ (δ)                                2           

ΩΡΑ 12.15           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (α) –ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (γ)                    3

ΩΡΑ 12.15           ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (β)  –ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (δ)                  4

                                       ΑΝΑΠΑΥΛΑ             

 ΩΡΑ 13.30           ΝΙΚΗΤΗΣ (1)       ΝΙΚΗΤΗΣ (2)                                  

ΩΡΑ 13.30           ΗΤΤΗΜΕΝ (1)      ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ (2)          

ΩΡΑ 13.30           ΝΙΚΗΤΗΣ (3)       ΝΙΚΗΤΗΣ (4)      

ΩΡΑ 13.30           ΗΤΤΗΜΕΝ (3)      ΗΤΤΗΜΕΝ (4)               

                              ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ                            

                                     ΟΡΟΙ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

                                      ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Κ11)

                                                                  

  • Διάσταση γηπέδου: διαστάσεων  35Χ55 .
  • Διάσταση εστιών: 3Χ2 μέτρα.
  • Διάρκεια αγώνα: 60 λεπτών (2 ημίχρονα των 30’ έκαστο).
  • Αριθμός ποδοσφαιριστών:  (8) εναντίον (8).
  • Αριθμός αλλαγών : μέχρι (8) ποδοσφαιριστές

      αντικαθίσταται όλοι οι ποδοσφαιριστές (μία μόνο φορά έκαστος) .     

  • Αράουτ  με τα χέρια.
  • Χτύπημα πέναλτυς: από απόσταση (9) μέτρων
  • Χτύπημα κόρνερ: από τη γωνία του γηπέδου
  • Χρησιμοποίηση μπάλας Ν4.
  • Όλοι αγωνίζονται με πιστοποιητικό γέννησης που φέρει θεωρημένη φωτογραφία, πλην την περίπτωση των αλλοδαπών
  • Ηλικία ποδοσφαιριστών: γεννημένοι μετά την 1-1-2003