Την Κυριακή 2-4-2017 θα διεξαχθεί η τελική φάση του πρωταθλήματος Κ-14. Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο γήπεδο Ζυγού ως έχει το πρόγραμμα που ακολουθεί.

 

ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
10:30 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ - MUNDIALITO 5-6
12:00 ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ - ΚΑΒΑΛΑ 2004 3-4
13:30 ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ 1-2

Οι παρακάτω αναβληθέντες αγώνες θα διεξαχθούν ως έχει το πρόγραμμα που ακολουθεί:

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 5-4-2017

 

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΕΣ
ΓΕΡΟΝΤΑ 16:30 ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ
ΛΙΜΕΝΑ 16:00 ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ - ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 12-4-2017

 

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ 17:00 ΠΑΓΓΑΙΟ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΣΥΓΧΑΡΗΤΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΗΘΟΣ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΜΑΔΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑΝ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ. ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ  ΠΑΡΑΒΡΕΘΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΚΑΒΑΛΙΩΤΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ

Γ.Α.Σ. Κεραυνός – Πέρνης   22/3/17

 

Προς Ε.Π.Σ. Καβάλας Πρόεδρο κ Μπάμπη Ευσταθιάδη .

 

Σήμερα μια ημέρα ιστορική για τον Κεραυνό μας , για το τοπικό μας ποδόσφαιρο καλούμαστε να τοποθετηθούμε σε δυο επιστολές .

 

α) Μια  του Προέδρου Ε.Π.Σ. Καβάλας κ Μπαμπή Ευσταθιαδη , ο οποίος για μια ακόμη φορά εξέφρασε την απογοήτευση του για την κατεδάφιση των σκέπαστρων στο γήπεδο μας .

Τον οποίον τον ευχαριστούμε για μια ακόμη φορά γιατί φέρει το θέμα στην επικαιρότητα .Όπως επίσης για της πολλές παρεμβάσεις του όλα αυτά τα χρόνια για να αποτραπεί η κατεδάφιση των σκέπαστρων .

 

Β) Και η δεύτερη του επικεφαλής της κίνησης ( ΑΝ.Α.ΣΑ ) στο Καβαλιώτικο ποδόσφαιρο κ Παπαδόπουλο Μιχαήλ .

Για εμάς τον Κεραυνό Πέρνης , το ερώτημα είναι τι έπραξε ο κ Παπαδόπουλος Μιχαήλ όλα  αυτά τα χρόνια για να αποτραπεί η κατεδάφιση των σκέπαστρων .

Εμείς δεν θα μπούμε σε μικροπολιτικές αντιπαλότητες , γιατί δεν μας αφορούν . Εμείς ως Κεραύνος Πέρνης υπηρετούμε το ποδόσφαιρο , γιατί πιστεύουμε ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΠΑΡΑΓΕΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ .   

 

Εκ του Δ.Σ. Μαχμουκιώτης Αν Αθανάσιος .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩ (Κ-12)-(Κ-14)-(Κ-16)

Κ-12

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-3-2017

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΘΕΣΗ

ΑΚ ΚΑΒΑΛΑ 04

10:00

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

1-2

ΑΚ ΚΑΒΑΛΑ 04

11:10

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ

7-8

ΑΚ ΚΑΒΑΛΑ 04

12:20

ΠΑΟΚ MUDIALITO

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ

5-6

ΑΚ ΚΑΒΑΛΑ 04

13:30

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

3-4

ΓΚΡΟΥΠ ΔΙΑΚΡΙΣΗΣ

ΑΚ ΚΑΒΑΛΑ 04

14:40

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

1-3

ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ Ο ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

Κ-14

ΗΡΑΚΛΗ

11:30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

 

ΗΡΑΚΛΗ

13:10

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜ/ΡΙΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

Κ-16

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

12:15

ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣ/ΛΗΣ

5-6

ΖΥΓΟΥ

15:00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΟΚ MUDIALITO

1-2

ΤΕΤΑΡΤΗ 22-3-2017

 

15:30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

3-4